informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


BI Insight uczestnikiem konferencji IDC Business Intelligence Roadshow 2006data dodania: 18.12.2006

BI Insight wziął udział w konferencji IDC Business Intelligence Roadshow 2006. Impreza dotyczyła najnowszych rozwiązań i przyszłych trendów rozwoju rynku Business Intelligence.

Spółka BI Insight S.A., specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu Business Intelligence, była partnerem konferencji, która odbyła się 7 grudnia br. w hotelu Marriot w Warszawie.

Od pewnego czasu na polskim rynku daje się zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi Business Intelligence wśród dużych firm i korporacji. Analiza danych zawartych w systemach informatycznych ułatwia podejmowanie trafnych decyzji, właściwych działań oraz usprawnia działalność biznesową. Dzięki jego zastosowaniu można odpowiednio zinterpretować posiadane informacje, które dadzą się wówczas przełożyć na działanie, działanie zaś - na konkretne rezultaty biznesowe. Dlatego w celu zwiększenia swojej przewagi konkurencyjnej na rynku należy mieć coraz większe wymagania wobec tego systemu.

Uczestnictwo w konferencji IDC Business Intelligence Roadshow dało możliwość zaprezentowania naszego doświadczenia i wysokich kompetencji w dziedzinie BI. Porównując rozwiązania analityczne zarówno w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, jak i przede wszystkim w samej Polsce, mamy szanse uniknąć podstawowych zagrożeń, jakie niesie za sobą wdrażanie nowych rozwiązań typu Business Intelligence. Możliwe będzie również pełniejsze wykorzystanie jego szans dzięki omówieniu kluczowych czynników sukcesu przy tego typu projektach – mówi Jarosław Pietrzak, Dyrektor Handlowy BI Insight.

Obszary zastosowań systemów Business Intelligence nieustannie rozszerzają się. Oprócz systemów informowania kierownictwa oraz programów analitycznych wspomagających podejmowanie decyzji taktycznych, coraz częściej usługi BI wykorzystywane są również w bieżącej działalności operacyjnej. Odbywające się, w ramach konferencji, prezentacje najlepszych praktyk zarządzania i finansowania projektów na różnych etapach dojrzałości środowiska Business Intelligence, umożliwiają wielu firmom i instytucjom zwiększenie przewagi konkurencyjnej, obniżenie kosztów technologicznych, oraz szybki zwrot z inwestycji.

W czasie konferencji podjęte zostały również tematy bezpośrednio związane ze stroną technologiczną systemu poprzez pełen wgląd w najnowsze technologie oraz rozwiązania. Uczestnicy konferencji poruszyli m.in. kwestie skutecznego korzystania z pulpitów (dashboard) oraz Zrównoważonej Karty Wyników (balanced scorecard) pozwalającej na sprawne przekazywanie strategii firmy do wszystkich jej pracowników.

Konferencja dedykowana była firmom zajmującym się implementacją systemu BI oraz stosującym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania efektywnością na wszystkich poziomach organizacyjnych. Głównym celem było zbudowanie rozwiązań zgodnych z szybko zmieniającymi się lokalnymi, europejskimi i międzynarodowymi regulacjami prawnymi.


źródło:BI Insight S.A.
więcej artykułów, informacji
http://www.biinsight.pl
Core PR
więcej artykułów, informacji
http://www.corepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...