informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Nowi konsultanci dołączają do zespołu Compuware w Warszawie.data dodania: 18.12.2006

Centrum rozwoju oprogramowania w Gdańsku zatrudnia już blisko100 specjalistów.

Dynamicznie rozwija się pozycja firmy Compuware w Polsce. Do zespołu warszawskiego dołączyli Waldemar Całka oraz Sławomir Michalik, którzy będą pracowali na stanowiskach konsultantów. Waldemar Całka będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań wspierających proces zarządzania działem informatyki przedsiębiorstwa (IT Governance), natomiast Sławomir Michalik będzie wspierał proces sprzedaży produktów client/server. Z kolei w gdańskim centrum rozwoju oprogramowania Compuware zatrudnienie wynosi już blisko 100 osób.

Waldemar Całka jest absolwentem wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Przed podjęciem pracy w Compuware pracował w firmie Siemens na stanowisku Dyrektora Branży Siemens Business Services. W latach osiemdziesiątych Waldemar Całka kierował działem informatyki Instytutu Technologii Elektronowej CEMI. W tym czasie, jako pierwszy w Polsce, zainstalował i wdrożył sieć lokalną Ethernet. Na początku lat dziewięćdziesiątych, jako jeden z pierwszych pracowników, współorganizował biuro Digital Equipment Corp. Prowadził sprzedaż rozwiązań w sektorze przemysłowym i publicznym. Po połączeniu firm Digital Equipment i Compaq Computer powierzono mu pozycję menadżera produktu AlphaServer – początkowo w Polsce a następnie w regionie BDG obejmującym Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę. Przed połączeniem firm Compaq Computer i Hewlett-Packard Waldemar Całka został członkiem międzynarodowego zespołu przygotowującego integrację a następnie kontynuował pracę menadżera produktu na region ISE w HP. Waldemar Całka jest współzałożycielem Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnych „Hipoterapia” i jako „Pierwszy Sponsor” członkiem jej Zarządu. W czasie wolnym uprawia jeździectwo, narciarstwo alpejskie oraz zajmuje się wideografią wysokiej rozdzielczości.

Sławomir Michalik jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Od 2000 roku był zatrudniony w firmie PB Polsoft, ostatnio na stanowisku Kierownika Zespołu Inżynierów Systemowych w Centum Testowania. Był odpowiedzialny za projekty testowe realizowane m.in. z wykorzystaniem metodyk i narzędzi Compuware. Wcześniej pracował jako administrator systemów w Banku Zachodnim WBK SA oraz Banku Współpracy Europejskiej SA. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył jako prelegent na wielu konferencjach i seminariach z zakresu testowania oprogramowania.

W gdańskim centrum rozwoju oprogramowania Compuware zatrudnienie znalazło już blisko 100 osób. Oznacza to ponad 50% wzrost liczby zatrudnionych w ciągu niespełna roku. W ramach rozwoju firma przeniosła się do nowego większego biura w Gdańsku Wrzeszczu. Compuware zapowiada dalszy wzrost zatrudnienia i poszukuje przede wszystkim informatyków z doświadczeniem w technologiach sieciowych oraz znajomością języków programowania JAVA i C/C++.


źródło:Compuware
więcej artykułów, informacji
http://www.compuware.com
Fleishman-Hillard
więcej artykułów, informacji
http://www.fleishman.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...