informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDIdata dodania: 30.12.2013

W modnych łazienkach królują od kilku sezonów oryginalne, zaskakujące niejednokrotnie swoimi formami, umywalki nablatowe. KLUDI z myślą o nich proponuje w swoich najnowszych kolekcjach odpowiednie modele armatury: wysokie, smukłe, zachwycające.

Ceramiczne misy, balie do prania używane przez nasze prababcie, kielichy kwiatów, kamienie wyszlifowane przez nurt rzeki – lista inspiracji widocznych w projektach umywalek nablatowych jest długa. Odkąd w minimalistycznych łazienkowych wnętrzach do praktycznej funkcji umywalek dołączyła rola wyrafinowanej dekoracji, projektanci prześcigają się w pomysłach na nowe kształty i formy. Elegancka, wyeksponowana efektownie ceramika łazienkowa wymaga równie stylowego towarzystwa – na bateriach umywalkowych przeznaczonych do tego rodzaju umywalek ciąży więc odpowiedzialna rola. KLUDI, tworząc tego rodzaju modele, z jednej strony stawia na subtelność form, z drugiej –
dba o to, by armatura swoją stylistyką odpowiadała zarówno wyszukanym i designerskim, jak i tym bardziej uniwersalnym umywalkom.
Z nowoczesnymi i surowymi wnętrzami oraz umywalkami o prostych, wstrzemięźliwych formach doskonale komponuje się futurystyczna bateria KLUDI NEW WAVES. Swój specyficzny design zawdzięcza ona użyciu najmniejszej na świecie głowicy ceramicznej, co nadaje jej korpusowi wyjątkowo minimalistyczną linię. Z kolei spoglądając na KLUDI BOZZ można dostrzec dalekie echa inspiracji formami dawnych ręcznych pomp. Będzie on świetnie pasować do umywalek w kształcie mis i balii. Okrągły korpus, charakterystycznie wygięta wylewka, delikatny uchwyt – KLUDI BOZZ to zdecydowanie propozycja do wnętrz,w których pojawiają się bardziej miękkie, subtelne detale.

Sprawdzi się także tam, gdzie chcemy nawiązać do stylistyki retro.
Większą elastycznością aranżacyjną wykazuje się za to KLUDI ZENTA, której sylwetkę cechuje połączenie kształtów koła i kwadratu, smukły, podwyższony korpus i ergonomiczny uchwyt, czyniąc ją uniwersalną i funkcjonalną.
Dwie kolejne propozycje baterii KLUDI do umywalek nablatowych to modele stworzone z myślą o stylistyce organicznego minimalizmu. KLUDI BALANCE łączy delikatne krzywizny z poziomą płaszczyzną górnej powierzchni wylewki. Rolę subtelnego, wyrafinowanego detalu odgrywa tu funkcjonalny, przypominający skrzydło ptaka uchwyt. Z kolei KLUDI AMBIENTA ma zdecydowanie monolityczną, rzeźbiarską formę, a sekretem jej ergonomii jest zintegrowany design. Zgodnie ze swoim charakterem pierwsza będzie pasować do wizualnie delikatniejszych umywalek, druga zaś –
do tych bardziej masywnych.
Idealne dopasowanie wzornicze gwarantuje połączenie armatury Esprit z umywalką nablatową z tej samej serii. Komplementarna kolekcja wyposażenia łazienek została bowiem stworzona, aby idealnie z sobą współgrać. Tu warto też podkreślić, że dzięki kompaktowym rozmiarom umywalka nablatowa Esprit wraz z towarzyszącą jej baterią świetnie sprawdzą się w niewielkich łazienkach.


źródło:

Kludi Armaturen Sp. z. o. o.
więcej artykułów, informacji
http://www.kludi.pl


Profundo
więcej artykułów, informacji
http://www.profundo.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...