informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem.data dodania: 27.12.2013

Nie zostawiaj na koniec decyzji o wyborze produktów na nawierzchnie wokół domu. Najprawdopodobniej będziesz zbyt zmęczony całym procesem, żeby wybrać spokojnie i z pełnym przekonaniem słuszności swojego wyboru.

Czy jesteś wśród szczęśliwców, którym udało się zamknąć budowę domu przed zimą na planowanym etapie i wśród tych, którzy mają szczerą nadzieję na to, że ich dom będzie odzwierciedleniem marzeń o czymś naprawdę własnym? A do tego jeszcze jesteś wymagający i miewasz czasem wątpliwości czy dokonałeś dobrego wyboru? Zdarza Ci się nieraz zmieniać zdanie, kiedy prześpisz się z tematem i pierwsze wrażenie ustępuje miejsca świadomej decyzji? Wizualizer 3D na stronie www.libet.pl może okazać się świetnym narzędziem w trudnej kwestii aranżacji nawierzchni wokół Twojego wymarzonego domu.

Znajdziesz tam kilka przykładowych, popularnych brył domów jednorodzinnych. Wybierz spośród nich tę, która najlepiej lub chociaż mniej więcej pasuje do Twojego domu. To wystarczy byś miał obraz tego, jak może wyglądać Twoja posesja, w zależności od koloru elewacji, tarasu, podjazdu, ścieżek i murków. Następnie wybierz jeden z trzech schematów zagospodarowania nawierzchni. To projekty w formie rzutów z góry utwardzonych części terenu wokół domu, przygotowane przez profesjonalistów w tym zakresie. Reszta zależy od ciebie. Śmiało baw się opcjami wyboru kolorów i produktów. To naprawdę proste. Zdziwisz się, jak coś tak z pozoru banalnego jak podjazd, może zmienić odbiór całego domu. Jeśli jeszcze nie wykończyłeś elewacji pobaw się kolorami. Może się okazać, że to właśnie kolor tarasu czy kostek na podjeździe stanie się punktem odniesienia do ostatecznego wyboru barw elewacji. Tym bardziej, że w realu elewację dużo łatwiej ‘wymienić’ niż całą nawierzchnię.

Zapewne jedynymi elementami, które będą Cię ograniczać, będzie kolor dachu i stolarki. Warto uwzględnić barwy tych elementów przy projektowaniu nawierzchni. Dobrze aby były obecne w formie bazy lub choćby elementów dekoracyjnych. Jeśli masz łatwość doboru odpowiednich barw, szybko wykonasz pełny projekt domu wraz z nawierzchniami. Duża dowolność doboru opcji kusi jednak do zabawy ale jeśli pogubisz się w tej grze w każdej chwili możesz przywrócić ustawienia sugerowane przez architekta.

Ten sam dom w jednym projekcie wyposażono w jasny podjazd i taras nawiązujące do piaskowej części elewacji, a w drugim do szarych odcieni występujących na dekoracjach. Zachowując ten sam rysunek nawierzchni otrzymujemy dwa różne projekty. Który z nich wolisz to już kwesta gustu. Oba trzymają się zasady zharmonizowanego projektu domu i nawierzchni wokół niego, jako integralnej całości.

Wybierz kolory i pozwól sobie dojrzeć. Zrób sobie duży wydruk, np. na formacie A1 i powieś w widocznym dla siebie miejscu. Jeśli przez zimę projekt przetrwa próbę czasu a Ty nie zmienisz zdania tzn., że naprawdę wiesz co Ci się podoba – można Ci tylko pogratulować pewności wyboru. W żadnym razie nie zostawiaj tej decyzji na finał budowy. Najprawdopodobniej będziesz zbyt zmęczony całym procesem, żeby wybrać spokojnie i z pełnym przekonaniem słuszności swojego wyboru. Idzie zima – to idealny czas żeby przespać się z tematem ….i to nie jedną noc.

Visualizer 3D - program przedstawia wizualizację 3D budynków zaprojektowanych przez wybrane pracownie architektoniczne wraz z propozycją otoczenia. Użytkownik ma możliwość oglądania budynku i jego otoczenia pod dowolnym kątem. Może również zmieniać zastosowane materiały oraz kolorystykę budynku. Program został przygotowany w celu ułatwienia Klientom doboru materiałów Libet.


źródło:Libet S.A.
więcej artykułów, informacji
http://www.libet.pl


PRoteina PR
więcej artykułów, informacji
http://www.proteinapr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...