informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dlaczego z feromonów warto korzystać w sylwestra?data dodania: 26.12.2013

Długa noc sylwestrowa już za chwilę. Nierzadko przygotowujemy się do niej już przed świętami, bo przecież podczas ostatnich godzin w roku trzeba zachwycać, olśniewać i przyciągać do siebie innych. Jak?

Jeśli nie mamy partnera, impreza sylwestrowa może być świetną okazją na poznanie nowych, ciekawych osób. Być może z jedną z nich spędzimy nie tylko cały następny rok, ale i resztę swojego życia? Dlatego właśnie warto w pełni wykorzystać tych kilka najbardziej gorących godzin w roku i odpowiednio się do nich przygotować. Jak?

Wygląd to nie wszystko

Perfekcyjny makijaż, seksowna sukienka czy elegancki garnitur to elementy istotne, ale nie najważniejsze. Zapach jest detalem naszego wyglądu, którego nie widać, jednak pełni naprawdę istotną rolę. Badania dowodzą, że zapachy są bardzo silnym narzędziem wpływu na ludzi. Narzędziem, które z sukcesem wykorzystywane jest w każdym praktycznie aspekcie życia, szczególnie, jeśli oddziałują na podświadomość. Taką oddziałującą na nas grupą zapachów są jednak wonie tak naprawdę niewyczuwalne….

Uwodzicielski zapach

Feromony, bo o nich mowa, niezależnie czy emitowane przez nasz organizm, czy produkowane syntetycznie, są atrybutem atrakcyjności. Te, nieposiadające swojej woni substancje, wysyłają bowiem „sygnały”, dzięki którym otoczenie postrzega nas, jako osoby bardziej atrakcyjne. Inaczej nazywane „łamaczami lodów” czy „chemią miłości”, feromony są odpowiedzialne za przyciąganie partnera, podświadomie wpływając na pozytywne reakcje osób w naszym towarzystwie. Co to znaczy? Ludzie wokół nas stają się bardziej bezpośredni, otwarci, radośni. My z kolei zyskujemy pewność siebie. Dlatego między innymi związki te często wykorzystywane są przez mężczyzn w klubach i restauracjach po to, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej.

- Feromony są bardzo popularne w sytuacji, gdy zależy nam na wywarciu dobrego pierwszego wrażenia, a noc sylwestrowa jest świetną ku temu okazją. Cały sekret ich działania polega na stymulowaniu odpowiedniego narządu, który znajduje się w naszych nozdrzach. Dzieje się to podświadomie, co oznacza, że inni dążą do nawiązania z nami bliższego kontaktu, nie wiedząc właściwie dlaczego - twierdzi Wiktor Koszycki, analityk zachowań seksualnych z serwisu Feromony.pl. - Ważne jednak, by wiedzieć, jaką ilość płynu zaaplikować. Feromony to bardzo indywidualna sprawa, więc najlepszą dawkę dla siebie należy znaleźć na drodze eksperymentu, stosując je w różnych dawkach i okolicznościach życiowych - dodaje.

Warto wiedzieć więcej

Odpowiedni zapach, któremu tak naprawdę poświęcamy najmniej uwagi, jest w rzeczywistości nieodzownym elementem „sylwestrowej całości”. Niestety (albo „stety”) wciąż jeszcze niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnego wpływu feromonów na podświadomość. Liczba korzystających z tych związków powiększa się jednak z dnia na dzień. Wiedza o tym, jak działają, daje nam bowiem duże możliwości przy nawiązywaniu nowych znajomości, a noc sylwestrowa jest idealnym momentem by to sprawdzić.

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały kolejny rok. Kiedy więc o północy będziemy życzyć najbliższym spełnienia marzeń, a przed sobą postawimy nowe wyzwania, pamiętajmy o nich w nowym roku i starajmy się konsekwentnie je realizować. Resztę nocy przeznaczmy na dobrą zabawę!


źródło:InterTechnologie
więcej artykułów, informacji
http://www.feromony.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...