informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Pierwsze wspólne Świętadata dodania: 23.12.2013

Tradycyjne Święta zazwyczaj co roku odbywają się podobnie – jest to czas by spotkać się z rodziną, porozmawiać, pokolędować. Jednak ten czas wygląda zupełnie inaczej gdy w rodzinie pojawi się nowa, malutka osoba.

Dziecko w rodzinie zmienia bardzo dużo – w zasadzie całe dotychczasowe życie przewraca się o 180 stopni, stawiając malucha jako priorytet we wszystkich podejmowanych przez rodziców działaniach. Maluch jest też oczkiem w głowie całej rodziny i w Święta traktowany jest ze szczególną uwagą, przebijając swoją osobą nawet Świętego Mikołaja! Dlatego też powinniśmy dzieciaczka już od małego wprowadzać w Świąteczny nastrój. W końcu gdy maluszek zaczyna poznawać świat, warto jest mu pokazać całe jego spektrum. A w Święta jest szczególnie czym się zachwycać!

Jako pierwszy krok pokażmy maluchowi migające światełka na choince. Na pewno się nimi zainteresuje! Dziesiątki lampeczek migających w różnych kolorach są bardzo ciekawym zjawiskiem dla każdej małej osóbki i mają potencjał do przyciągnięcia jej uwagi nawet na dłuższą chwilę. W kolejnym etapie ubierzmy ciepło malucha i zabierzmy go na spacer po śniegu. Tata może nawet pokazać maluchowi jak się lepi bałwana. Gdy zacznie się już ściemniać, poobserwujmy z maluszkiem niebo wypatrując pierwszej gwiazdki. Po powrocie do domu warto opowiedzieć maluchowi historię o Świętym Mikołaju. Fakt, że może niewiele jeszcze z tego zrozumieć, ale na pewno zainteresuje się opowiadaniem rodziców. No i oczywiście najważniejszy punkt programu – prezenty. U niektórych znajdą się pod choinką, a innym dzieciom przyniesie je Mikołaj. Warto podkreślić niezwykłość okazji pięknym opakowaniem prezentów, które sprawi dodatkową radość najmłodszym. Skojarzenie to zostanie w nich na dłużej i magia Świąt przetrwa w ich świadomości aż do… następnego roku.

Uwaga rodzice!
Święta to wspaniały czas dla malucha, jednak rodzice powinni uważać na dziecko ze szczególną atencją. W tym czasie wiele się dzieje, sporo osób też jest obecnych, co czasem powoduje niemałe zamieszanie, w którym nie trudno o wypadek. Wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, która może skończyć się dla dziecka bolesnym upadkiem. Oczywiście nie wszystkim upadkom jesteśmy w stanie zapobiec. Małe dziecko nie umie jeszcze utrzymywać równowagi, dlatego łatwo się przewraca. Często przyczyną upadków może być śliska podłoga. Jest to problem szczególnie dla raczkujących dzieci, które dopiero co odkryły możliwość samodzielnego przemieszczania się, ale niestety przez śliską podłogę, ich pierwsze próby wędrówek po domu kończą się nabitym guzem i płaczem. Najlepszym rozwiązaniem wydają się być specjalne, antypoślizgowe rajstopki i skarpetki. Dla dzieci raczkujących dodatkowym zabezpieczeniem na rajstopkach może być warstwa antypoślizgowa nie tylko na stopach, ale również na kolanach lub specjalne nakolanniki z „ABS-em” do zakładania na zwykłe rajstopki lub spodnie. Bogaty wybór wzorów i kolorów wśród skarpet, rajstop i nakolanników można znaleźć w ofercie marki YO!, której producentem jest firma Scorpio Poland. Certyfikaty „Bezpieczny dla niemowląt” i „Bezpieczny dla Dziecka” nadane przez Instytut Włókiennictwa potwierdzają wysoką jakość produktów.

Przeżyjmy pierwsze Święta z maluszkiem w cudowny sposób - niech poczuje magię tego okresu. Zapewnijmy mu atmosferę, którą zapamięta na długo.

Więcej informacji o marce YO! można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/Yoclubpl


źródło:YO!
więcej artykułów, informacji
http://www.yoclub.pl
Core PR
więcej artykułów, informacji
http://www.corepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...