informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Accor z dwiema statuetkami Business Traveller Awards Poland 2013data dodania: 23.12.2013

11 grudnia br. w warszawskim Pałacyku Sobańskich odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie Business Traveller Awards Poland 2013 zorganizowana przez miesięcznik Business Traveller Poland. Accor otrzymał nagrody w dwóch kategoriach.

W plebiscycie i specjalnej elektronicznej ankiecie, która została przeprowadzona wśród czytelników magazynu, wzięło udział niemal 1000 biznesmenów i travel managerów organizujących podróże służbowe. Nagrody przyznawane były w 22 różnych kategoriach. Accor zdobył największe uznanie głosujących w kategorii „Najlepsza sieć hotelowa w Polsce”, w której zajął pierwsze miejsce. Program lojalnościowy Le Club Accorhotels został natomiast wyróżniony trzecim miejscem w kategorii „Najlepszy hotelowy program lojalnościowy”.

„Dziękujemy wszystkim gościom i organizatorom spotkań, którzy doceniając naszą pracę zdecydowali się oddać głos na Accor oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels. Przyznanie nagród w tych dwóch prestiżowych kategoriach potwierdza, że podejmowane przez nas działania spotykają się z pozytywnym odzewem wśród naszych klientów.” – powiedział David Henry, SVP Sales, Marketing, Distribution and Revenue Management w Grupie Hotelowej Orbis.

Gale wręczenia nagród Business Traveller Awards mają bogatą historię. Organizuje je większość narodowych edycji Business Travellera, m.in. Business Traveller China, Middle East, America czy Africa. Gale organizowane przez brytyjski miesięcznik, który powstał w 1976 roku w Londynie, co roku przyciągają szefów linii lotniczych i sieci hotelowych z całego świata. W Polsce była to pierwsza edycja konkursu. Nad ankietą i opracowaniem wyników pieczę sprawowała firma doradcza Deloitte.

Największa sieć hoteli w Polsce

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner strategiczny Accor zarządzają 60 obiektami, zlokalizowanymi w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferują ponad 11 000 pokoi w hotelach o zróżnicowanym standardzie od luksusowych (5-gwiazdkowych), po ekonomiczne (1-gwiazdkowe). Hotele działają pod markami: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Style, ibis budget a także Orbis Hotels.

Le Club Accorhotels – korzyści szyte na miarę

Le Club Accorhotels to globalny program lojalnościowy grupy Accor. Członkowie programu otrzymują punkty za każdy pobyt, które mogą następnie wymieniać na różnorodne korzyści, takie jak zniżka podczas rezerwacji, kupony hotelowe czy kupony partnerów programu. Ponadto w hotelach Accor na gości należących do Le Club Accorhotels czekają dodatkowe przywileje, zależne od statusu karty i marki hotelu. Członkowie programu mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert, „Money Cannot Buy”, i wymienić punkty na niezapomniane wrażenia. 5 grudnia br. w Pałacu w Wilanowie odbyła się wyjątkowa kolacja, podczas której goście – uczestnicy programu Le Club Accorhotels - mogli skosztować dań przygotowanych według oryginalnych receptur z XVII i XVIII wieku.


źródło:ACCOR POLSKA SP Z O.O.
więcej artykułów, informacji
http://accorhotels.com/pl/polska/index.shtml
They.pl Sp. z o.o. Sp. k
więcej artykułów, informacji
http://www.they.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...