informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Nie czekaj aż praca znajdzie Ciebie – odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pldata dodania: 18.11.2013

Oferty od topowych firm, testy kompetencyjne, czaty, webinary, konsultacje dotyczące pracy w Unii Europejskiej, szkoleń i możliwość dokształcania

- to wszystko możesz znaleźć w trakcie Wirtualnych Targów Monsterpolska.pl. Nie zwlekaj i odwiedź platformę www.dnipracy.pl już dziś. Targi potrwają od 18 do 22 listopada.

W poprzedni edycjach udział wzięło ponad 700 000 kandydatów. To pokazuje, że formuła Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl odpowiada osobom poszukującym pracy. Wydarzenie łączy to, co najlepsze w tradycyjnych targach z wygodą, jaką, osobom poszukującym pracy, daje Internet – podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Tegoroczna oferta to nie tylko propozycje pracy od znanych i cenionych firm, ale także wiele dodatkowych informacji i opcji.

Topowi pracodawcy

Kandydaci podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl znajdą oferty pracy najlepszych firm, z wielu branż, m. in. IT, finansów, księgowości i bankowości. Informatycy mogą zajrzeć na e-stoiska takich firm jak: Nokia Solutions and Networks, Orange, Astek Polska, Capgemini, Infosys BPO Poland, Sii. E-stoiska te mogą również odwiedzać kandydaci o innym profilu - baza ofert obejmie bowiem inne, niż IT, specjalizacje. Również kandydaci, których interesuje praca w branży finanse i bankowość, nie będą narzekać na brak ofert. Im proponujemy odwiedzić takie firmy jak: Accenture, KPMG, UBS czy Infosys BPO Poland. Z kolei dla inżynierów ciekawe propozycje pracy na targach zaprezentuje Magna Automotive. Różnorodne oferty dla kandydatów, zarówno doświadczonych, jak i zaczynających swoją karierę, przygotowały także znane polskie i międzynarodowe firmy tj.: EMPIK, Poczta Polska Usługi Cyfrowe, ACN Group. Ofertę rekrutacyjna zaprezentują również NBC, G-Force, Adore HR, Infolet i wiele innych firm. Na e-stoisku EURES i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie kandydaci dowiedzą się jak bezpiecznie zorganizować wyjazd do pracy w ramach Unii Europejskiej oraz mogą sprawdzić europejską bazę ofert pracy.

Interaktywna formuła
Formuła targów stawia na zapewnienie wszystkim zainteresowanym możliwości dwustronnej komunikacji. Kandydat może porozmawiać z przedstawicielami działów HR, lepiej poznać kulturę organizacyjną firmy, jej profil, wymagania i oczywiście wysłać aplikacje na wybrane oferty – podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Okazją do bliższego poznania wybranych firm będą czaty oraz webinary, a także rozmowy za pomocą Skype’a. Wszystko to ułatwia prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami otwartymi na pracę w innych miastach. To oszczędność zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata. Do dyspozycji osób, które nie wiedzą, na jakie stanowisko aplikować, będzie test kompetencyjny pozwalający na dopasowanie profilu CV do oczekiwań pracodawcy.
Inwestowanie w wiedzę – szkolenia i dodatkowe formy kształcenia

W trakcie targów warto również odwiedzić e-stoisko programu Inwestycja w Kadry, gdzie można zapoznać się z ofertą szkoleń dofinansowanych z funduszy europejskich oraz porozmawiać o dodatkowych formach kształcenia z przedstawicielami programu Inwestycja w Kadry. Inwestycja w rozwój zawodowy to opcja, którą powinna rozważyć każda pracująca osoba. Dlatego na targach promujemy – razem z naszym partnerem – ideę dokształcania się przez całe życie – dodaje Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl.

Dla każdego

Na kandydatów czekają również seminaria. W poniedziałek i czwartek – Dominka Staniewicz, ekspert monsterpolska.pl, poprowadzi webinar Zarządzanie projektem praca (o tym, jak podejść strategicznie do szukania nowej pracy) oraz panel Ja w nowej odsłonie, czyli jak zmienić zawód.
Pracodawcy w trakcie seminarium o stażach i praktykach przygotowanym przez PARP, który odbędzie się w czwartek i piątek, dowiedzą się dlaczego warto prowadzić w firmie programy stażowe. Z kolei przedstawiciele programu „Inwestycja w kadry” w środę zapraszają na panel Cudze chwalicie – swego nie znacie, w trakcie którego będzie można się dowiedzieć dlaczego kapitał ludzki jest tak ważny dla każdej firmy, jak go mierzyć i traktować jako inwestycję.

Bogata oferta pracodawców pozwoli na znalezienie pracy zarówno kandydatom z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i tym dopiero startującym. Formuła targów pozwala nie tylko zapoznać się z ofertą rekrutacyjną, ale także rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w dogodnym czasie.

Nie zwlekaj. Już dziś odwiedź stronę Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl www.dnipracy.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą targową. Wymarzonej pracy można szukać do 22 listopada. Platforma jest czynna 24h na dobę.

Partnerzy medialni:
Biuro Karier Politechnika Warszawska, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego, Biuro Karier Politechniki Lubelskiej, Biuro Karier Politechnika Krakowska, eGospodarka.pl, Dlastudenta.pl, Erp-portal.pl, Fundacja Academic Partners, Inwestycje.pl, Inzynierka.pl, Kobietamag.pl, Menedzersprzedazy.pl, Magazyn Rekruter, rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, Student.pl, Studentnews.pl.


źródło:Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.monsterpolska.pl


Triple PR
więcej artykułów, informacji
http://www.triplepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...