informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Klocki LEGO- najlepszy prezent dla dzieckadata dodania: 18.11.2013

Kiedy nadchodzi czas wyboru prezentu dla swojego dziecka, czy wnuczka, często zastanawiamy się, co sprawi mu największą radość. Najlepszym wyborem z pewnością okaże się podarowanie mu klocków LEGO.

Dla najmłodszych zostały stworzone LEGO Duplo. Duże elementy, które łatwo chwycić i dopasować do innych części, wyraziste kolory oraz ciekawe pomysły na konstrukcje, to tylko niektóre z wielu zalet tych klocków. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym cechują się wysoką odpornością na zniszczenia i są bezpieczne dla młodszych dzieci.

http://www.redcoon.pl/b5252-LEGO

Starszaki z pewnością będą zachwycone zestawami LEGO Star Wars, Friends oraz City. Star Wars to komplety dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wojownicy Jedi toczą nieustanną walkę ze zwolennikami Ciemnej Strony Mocy. Muszą zadbać o to, by poplecznicy Dartha Vadera nie przejęli władzy nad światem. Zestawy z tej serii ukazują charakterystyczne miejsca z filmu, pozwalają zbudować wspaniałe statki kosmiczne, by odgrywać z przyjaciółmi kluczowe bitwy dobra ze złem.

LEGO Friends to seria zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i ich potrzebach. Klocki są w pięknych, pastelowych kolorach a konstrukcje do budowania przedstawiają sytuacje, budynki, przedmioty oraz zwierzęta, które można spotkać w prawdziwym życiu. Jest wśród nich na przykład Dom Oliwii z pięknym ogródkiem i grillem, tarasem oraz kwiatkami i grządkami warzyw. Zestawy Friends zapewnią każdej dziewczynce wiele godzin wspaniałej zabawy.

Najpopularniejsze i zarazem najbardziej klasyczne zestawy do budowania należą do serii LEGO CITY. Młodzi konstruktorzy mogą zbudować lotnisko, stację benzynową, helikopter i wiele, wiele innych, które po połączeniu w całość tworzą wspaniałe miasto, w którym dużo się dzieje i które nie pozwala na nudę. Wystarczy zabawić się w „policjantów i złodziei” i zainscenizować włamanie do muzeum, lub przy pomocy samolotu strażackiego ugasić pożar w parku. Te wspaniałe zestawy pomagają dzieciom poznawać zawody i uczyć się ról społecznych przez wchodzenie w interakcje pomiędzy poszczególnymi postaciami.

Do niezwykle ciekawych projektów LEGO należą zestawy Technic oraz Creator. Przeznaczone są dla starszych dzieci i młodzieży, gdyż ich składanie wymaga większej precyzji, a poszczególne elementy są bardziej skomplikowane. Za pomocą tych klocków można zbudować własnego robota sterowanego drogą radiową lub krok po kroku skonstruować model quada bądź innej maszyny. Składanie tych klocków pochłania zdecydowanie więcej czasu i energii, jednak daje wielką satysfakcję i pomaga uwierzyć we własne siły.

Producent klocków LEGO jest otwarty na nowe trendy i potrzeby dzieci, w związku z czym tworzone są coraz to nowe serie, jak na przykład CHIMA, Super Heroes, Ninjago i wiele innych. Każde dziecko z pewnością odnajdzie wśród nich takie klocki, które będą spełniały jego oczekiwania i pozwolą spędzić wiele godzin na wspaniałej zabawie, jaką jest budowanie i konstruowanie.


źródło:redcoon Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.redcoon.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...