informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Afrykańskie klimaty w Centrum Handlowym Osowadata dodania: 18.11.2013

W minioną sobotę 9 listopada – tradycyjnie jak w każdą drugą sobotę miesiąca – Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku zabrało swoich małych klientów w podróż dookoła świata.

Tym razem w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” klienci odwiedzili gorącą Afrykę z energetycznymi tańcami, muzyką wykonywaną na bębnach oraz barwnymi maskami.
Już od samego początku wszystkim uczestnikom sobotniego eventu towarzyszyła dobra atmosfera. Barwna sceneria z palmami w roli głównej przypadła do gustu w szczególności najmłodszym klientom gdańskiej galerii. Na bliższe poznanie „Czarnego Lądu” czas znaleźli również ich rodzice, w przerwie od weekendowych zakupów.
W programie spotkania nie zabrakło warsztatów tanecznych i muzycznych, a podczas zajęć nauki gry na bębnach uczestnicy starali się rozpędzić jesienne chmury i deszcz. Każdy z uczestników mógł także posłuchać afrykańskich baśni oraz poznać tradycje i zwyczaje panujące w różnych zakątkach kontynentu afrykańskiego. Z kolei warsztaty z malowania muralu oraz tworzenia własnej biżuterii pozwoliły przybliżyć gościom Centrum Handlowego Osowa dzikie oblicze Afryki oraz jej dziedzictwo kulturowe.
„Afryka to coraz popularniejsza urlopowa destynacja Polaków. Mam nadzieję, że podczas sobotniego eventu udało się nam bliżej zaprezentować Klientom ten niezwykły kontynent, pokazać jego prawdziwe – i może dla niektórych – mniej znane oblicze. Jestem przekonana, że kolejny przystanek w akcji ‘Godziny dla Rodziny’ umilił czas spędzony na weekendowym szaleństwie zakupowym” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.
Już 14 grudnia odbędzie się ostatni w tym roku przystanek w podróży dookoła świata w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem Centrum Handlowe Osowa odwiedzi prawdziwy Mikołaj, który – w towarzystwie Śnieżki i Elfów – pokaże wszystkim, jak żyje się w Laponii i skąd biorą się prezenty pod bożonarodzeniową choinką.
Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” w 2013 roku objęły: Radio Gdańsk, portale Gogaga.pl, Osowa24.pl i Pomorski.info oraz gazety Express wydawane na Pomorzu.
Informacje o firmie:
Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.
Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.
www.chosowa.pl


źródło:Centrum Handlowe Osowa
więcej artykułów, informacji
http://www.chosowa.pl
Orchidea PR
więcej artykułów, informacji
http://www.orchideapr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...