informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kulisy sesji modowej na lotnisku w Paryżudata dodania: 21.10.2013

Film dokumentujący profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem finalisty z Polski, Marcina Sokołowskiego, jest już dostępny na portalu http://www.youtube.com/watch?v=r4Ihgy-baFI.

22-letni Zabrzanin wygrał w czerwcu br. konkurs „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris”. W nagrodę wziął udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu i miał okazję współpracować m.in. ze słynnym fotografem Pálem Nánási.

Konkurs zorganizowany przez AIR FRANCE, dedykowany był młodym ludziom, którzy marzą o karierze w modelingu. Kandydaci z różnych krajów mogli przystąpić do rywalizacji, wystarczyło odwiedzić facebookowy fan page AIR FRANCE i zgłosić swoją kandydaturę. Nasz rodak, Marcin Sokołowski, otrzymał najwięcej głosów spośród kandydatów z Polski i razem z finalistami z Czech, Węgier oraz Rumunii wziął udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Plan zdjęciowy zorganizowano w odnowionej części lotniska im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu. Młodzi ludzie, którym francuski przewoźnik umożliwił złożenie profesjonalnego portfolio zdjęć, mieli okazję współpracować z gwiazdami świata mody. Oprócz znanego fotografa Pála Nánási adepci modelingu na planie pracowali z pochodzącymi z Węgier – światowej sławy modelką Viktórią Vámosi i słynnym sportowcem Gáborem Császár (oboje na zdjęciu obok). Nie dziwi więc fakt, że wszyscy laureaci konkursu traktowali zdjęcia w Paryżu jako przepustkę do międzynarodowej kariery.

„To była moja pierwsza wygrana w międzynarodowym konkursie. W związku z tym, podczas podróży i w trakcie sesji zdjęciowej towarzyszył mi stres. Chciałem zaprezentować się jak najlepiej. Jednak zarówno obsługa AIR FRANCE, jak i cała ekipa na miejscu zadbały o to, aby wszyscy uczestnicy czuli się swobodnie
i komfortowo.” – opowiada o swojej przygodzie Marcin Sokołowski, uczestnik sesji zdjęciowej w Paryżu „W czasie przerw, przechadzałem się po lotnisku. Byłem ciekawy, jak port prezentuje się po tak dużej modernizacji. Zmiany są imponujące. Nowy terminal jest bardzo przyjazny dla podróżujących. Czytelne oznaczenia, świetnie zlokalizowane ekskluzywne butiki czy najwyższy standard wykończenia – wszystko to uprzyjemnia i ułatwia podróż. Bardzo podobała mi się również strefa VIP, której wysoki standard sprawił, że w trakcie naszych ujęć, poczuliśmy się wszyscy wyjątkowo.” – dodaje Marcin.

Pasażerowie paryskiego lotniska bacznie obserwowali poczynania początkujących modeli. Z myślą o tych, którzy nie mieli tej możliwości, powstał film zza kulis sesji. Jest już dostępny w Internecie na stronie http://www.youtube.com/watch?v=r4Ihgy-baFI.

Warto wspomnieć, że nie pierwszy raz lotnisko w Paryżu swoim niepowtarzalnym wzornictwem przyciągnęło świat mody i show–biznesu. W przeszłości odbywały się tu już pokazy mody czy okazjonalne polowania na króliki, a port lotniczy służył nawet jako tło teledysku do piosenki „Beautiful Day” grupy U2.


źródło:

Air France KLM
więcej artykułów, informacji
http://corporate.airfrance.com
Sigma International (Poland) Ltd
więcej artykułów, informacji
http://www.sigma.com.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.plwarto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...