informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Bezpłatne szkolenie dla doradców zawodowych efektem Projektudata dodania: 09.08.2011

Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie 07.09.2011r. organizuje bezpłatny kurs z zakresu tworzenia Indywidualnych Planów Działania. Przeprowadzenie tego kursu wiąże się z doświadczeniem zdobytym w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia".

Od 2008r. w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie pomogło 936 studentom. Wszyscy oni skorzystali w ramach biura z poradnictwa zawodowego, płatnych staży i praktyk, bezpłatnych szkoleń oraz wyjazdów studyjnych.
Swoimi wszystkimi doświadczeniami zdobytymi podczas trzech lat pracy ABK postanowiło podzielić się m.in. w ramach bezpłatnych szkoleń organizowanych dla doradców zawodowych.

Najbliższe ze szkoleń dotyczące tworzenia Indywidualnych Planów Działania odbędzie sie 07.09.2011r. w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie. Szkolenie będzie odbywać się w ramach trwającej cały miesiąc imprezy pt. „Otwarty wrzesień WSP TWP”.

- Wiedza, którą zdobyliśmy podczas wszystkich lat pracy w ramach projektu jest olbrzymia- mówi Magdalena Zawal, specjalistka Akademickiego Biura Karier w Warszawie- dzięki współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy, Samorządowymi Kolegiami Odwoławczymi dobrze poznaliśmy rynek pracy z punktu widzenia pracodawcy, natomiast dzięki pracy ze studentami w ramach bezpłatnych staży i praktyk wiemy również jak widzą pracodawców przyszli absolwenci. Zdobyte w ten sposób informacje pozwoliły nam efektywnie pomagać studentom podczas bezpłatnego poradnictwa zawodowego prowadzonego przez nasze biuro. Wiedzę zdobytą w ten sposób chcemy przekazywać organizując m.in. bezpłatne kursy, dlatego planujemy na początku września tego roku przeprowadzić bezpłatny warsztat dla doradców zawodowych z rejonu Mazowsza.

Tematyka szkolenia organizowanego przez ABK jest ściśle związana z wiedzą zdobytą przez pracowników biura podczas działań realizowanych w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”. Z danych zebranych w ramach wywiadów telefonicznych przeprowadzonych wśród doradców zawodowych pracujących w Powiatowych Urzędach Pracy wynika, że najchętniej podnieśliby oni swoje kwalifikacje w zakresie tworzenia Indywidualnych Planów Działania. Drugim zakresem tematycznym w ramach, którego doradcy najchętniej podnieśli by swoje kwalifikacje są testy zawodowe dla klientów urzędów pracy, trzecim- prowadzenie rozmów doradczych a czwartym motywacja zawodowa doradców zawodowych i ich klientów.

-Pracujemy nad możliwością przeprowadzenia kursów związanych z pozostałą tematyką, którą są zainteresowani doradcy zawodowi- mówi Magdalena Wolfart, kierowniczka Akademickiego Biura Karier WSP TWP w Warszawie- ich termin będzie jednak zależał od możliwości czasowych naszego biura.

Informacji na temat kursu udziela Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3, tel. 22 822 96 23 w 204.
Zapraszamy również do zapoznania się z wydarzeniami w ramach „Otwartego września WSP TWP” na stornie www.wsptwp.eu w ramach, którego można będzie wziąć udział w wykładach otwartych, konferencji dotyczącej partnerstwa wschodniego oraz w dniu Otwartym Wydziału Nauk Społecznych w Warszawie.


źródło:

WSP TWP w Warszawie
więcej artykułów, informacji
http://www.wsptwp.eu
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...