informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Polskie Dni Maso Corto 2006data dodania: 29.04.2006

Przedsmak włoskiego klimatu w centrum Warszawy

25 kwietnia br. w warszawskiej restauracji La Cantina odbyła się konferencja prasowa z okazji organizacji Polskich Dni Maso Corto 2006. Obecni byli dziennikarze oraz kilku artystów, którzy przyjadą na tegoroczną imprezę, m. in. Ilona Felicjańska, Patrycja Kosiarkiewicz, DJ Adamus, Mikołaj Komar czy Piotr Zelt. Konferencja połączona była z południowotyrolskim lunchem i prezentacją programu tegorocznej imprezy. Polskie Dni Maso Corto, odbywające się od 17 do 24 czerwca br., będą jedynym w swoim rodzaju zjazdem miłośników sportu i podróży, dziennikarzy, oraz gwiazd polskiego kina, estrady i sportu w pięknym włoskim kurorcie u podnóża Alp. Wszystkim, którzy chcą bawić się na Polskich Dniach Maso Corto 2006 Centralwings oferuje tanie przeloty do Mediolanu.

Podczas tego niezwykłego tygodnia na gości czeka wiele atrakcji. Gwoździem programu będą 4 dniowe zawody sportowe pod hasłem „Żywiec. Na śniegu”, podczas których odbywać się będą konkurencje dwuosobowych zespołów w różnych dyscyplinach, a na zakończenie wyłoniona zostanie zwycięska drużyna – Mistrzowie Polskich Dni Maso Corto 2006. Zawody nie są jednak jedyną niespodzianką szykowaną dla uczestników. Już od rana na słonecznych stokach alpejskiego lodowca będzie można pod okiem instruktorów testować sprzęt narciarski firmy Blizzard i snowboardy firmy Fanatic. Osoby pragnące się wyciszyć i zrelaksować będą miały ku temu świetną okazję – Puma zaprasza na jogę w pięknej górskiej scenerii. Nie zabraknie również wrażeń artystycznych – najnowsze kolekcje zaprezentują Paprocki & Brzozowski, Monnari, Solo Femme, Monika Onoszko oraz firma Gwinner. Skoro będziemy we Włoszech, w jednej z głównych ról wystąpi dobra kuchnia – podczas imprezy odbędzie się prezentacja polskich i włoskich specjałów przygotowanych przez znanego szefa kuchni Kurta Schellera, podczas której goście będą mieli okazję skosztować tyrolskich specjałów oraz najlepszych polskich mięs i wędlin z firmy Nove.

Popołudnia upłyną na rozgrywkach piłkarskich „Mini Mistrzostwa w Piłce Nożnej”, tenisowych „Maso Corto Open” oraz zawodach pływackich „Swimming Maso Corto Meeting”. Miłośników „hazardu” zaprosimy na organizowane „Mistrzostwa Maso Corto w Brydżu Sportowym”. Po całym dniu sportowych wrażeń na uczestników czekać będą atrakcyjne koncerty. Wieczorem z mini recitalem wystąpi Marysia Sadowska, zagrają również Marek Kościkiewicz i Patrycja Kosiarkiewicz, a podczas wieczoru polsko-włoskiego swój program zaprezentuje Janusz Józefowicz z aktorami ze Studia Buffo. A potem – prawdziwe imprezy do białego rana pod hasłem „Wyborowa Night”, podczas których zagrają min. DJ Adamus i Robert Leszczyński. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, wspaniałe nagrody i niezapomniane chwile.


źródło:Polskie Dni Maso Corto
więcej artykułów, informacji
http://www.polskiedni-masocorto.com.pl
Media Metropolis Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.mediametropolis.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...