informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Gadu-Gadu nocą, Gadu-Gadu w dzieńdata dodania: 29.04.2006

28 kwietnia na rynku ukaże się płyta "Gadu Gadu", na której Anna Serafińska zaśpiewa utwory do tekstów Agnieszki Osieckiej. Album promuje singiel z piosenką "Ludzkie gadanie" ze znanym refrenem "gadu gadu nocą...". Patronat medialny nad płytą oraz trasą koncertową sprawuje m.in. komunikator Gadu-Gadu.

Z tej okazji wśród użytkowników Gadu-Gadu zostanie rozlosowanych 20 płyt "Gadu Gadu" z autografem Anny Serafińskiej . Szczegóły konkursu wkrótce.

Producent komunikatora Gadu-Gadu przyznał artystce specjalny numer Gadu-Gadu – 2804 (data premiery płyty), poprzez który będzie można kontaktować się z piosenkarką. Numer ten będzie oficjalnym numerem kontaktowym podczas promocji zarówno płyty, jak i towarzyszącej jej trasy koncertowej.

Anna Serafińska mówi o swojej najnowszej płycie:
„…Wiele z pomysłów w opracowaniach muzycznych pochodzi ode mnie, bo niejako uzależniłam się w pewnym momencie od temperatury tych piosenek. Aby zrealizować te pomysły "do końca", zaprosiłam do współpracy muzyków, których poziom wrażliwości, erudycji muzycznej i umiejętności zagwarantowały wszystkich subtelności splecionych przez Osiecką słowem z mistrzowską precyzją myśli i wrażeń. Pieczę nad ogólnym kształtem całości zechciał sprawować jeden z najwszechstronniejszych orkiestratorów i pianistów młodego pokolenia - Krzysztof Herdzin ,swój groove, dobrą energię i spojrzenie na brzmienie dołożył w niektórych piosenkach „Biały człowiek z czarnym pulsem” - Grzegorz "Jabco" Jabłoński . Pozostali muzycy to ci, z którymi grywam najchętniej - Artur Lipiński, Krzysztof Gradziuk, Adam Kowalewski oraz cała gama muzyków sesyjnych, którzy świetnie odnajdują się w około jazzowej, lekko klasycyzującej konwencji, która nam wszystkim dla tej płyty przyświecała. Repertuar jest iście "przebojowy" („Sing Sing”, „Piosenka o okularnikach”, „Zielono mi” i wiele innych.), jest i gość specjalny - Krzysztof Kiljański.
Nagrałam te piosenki dla wszystkich nie pogodzonych z umykającym w szaleńczym pędzie smakiem życia, tych, którzy muszą zajrzeć głębiej”.

Anna Serafińska zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej, od standardów w ich klasycznym brzmieniu po nowoczesne formy a także gatunkami jej pokrewnymi - funk, soul. W swym dorobku ma trzy solowe płyty. Pierwsza to album “NIEOBECNI” nagrany do tekstów Jonasza Kofty z muzyką Janusza Strobla i Zbigniewa Jaremko, druga to płyta autorska “MELODIES”. Jesienią 2004 wydała kolejną płytę solową „CIEPŁO ZIMNO” do tekstów m.in. Piotra Sokołowskiego i Filipa Łobodzińskiego. Nagrywa także utwory na albumach innych wykonawców. Ma duże i różnorodne doświadczenie sceniczne. Jest laureatką licznych nagród, wyróżnień i stypendiów. W lipcu 2004 zdobyła pierwszą nagrodę oraz nagrodę publiczności na prestiżowym międzynarodowym konkursie dla wokalistów jazzowych w ramach Montreux Jazz Festiwal.

Wydawcą płyty „Gadu Gadu” jest EMI Music Poland.


źródło:GG Network S.A.
więcej artykułów, informacji
http://www.gadu-gadu.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...