informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zabierz muzykę ze sobą - pierwszy plecak zaprojektowany specjalnie dla użytkowników iPodadata dodania: 29.04.2006

Niech iPod i playlista będą z Tobą w drodze do pracy, na spacerze, w czasie joggingu i rowerowej przejażdżki.

Zapomnij o problemach z zaplątanymi kablami, trudnościach ze zmianą muzyki, kiedy biegniesz lub pokonujesz rowerem zakręt. Nie martw się, że Twój ukochany odtwarzacz wysunie się z kieszeni. Marka Jansport wprowadza Audiopack – pierwszy na rynku plecak zaprojektowany z myślą o użytkownikach iPoda. Dzięki panelowi sterującemu, umieszczonemu w pasie ramiennym, możesz sterować Twoim iPod`em bez konieczności wyjmowania go z bezpiecznego etui, znajdującego się we wnętrzu plecaka.

Audiopack, dostępny od czerwca w ofercie Jansport, jest pierwszym w Polsce plecakiem stworzonym specjalnie z myślą o użytkownikach iPodów. Największą innowację stanowi tu specjalny system LiveWire+™ - w unikatowy sposób integrujący odtwarzacz z plecakiem. iPod ukryty jest w wewnętrznej, zamkniętej i zabezpieczonej kieszeni, podpięty do specjalnej stacji dokującej. Wewnętrzne okablowanie umożliwia transmisje sygnału do klasycznego wejścia mini-jack umieszczonego w górnej części prawego ramiączka plecaka. Sterowanie odtwarzaczem zapewnia umieszczony w dolnej części ramiączka piecioprzyciskowy pilot (play, pause, forward, rewind, volume). Klawisze pilota pokryte są miękkim, elastycznym materiałem, co uodparnia je na ścieranie, a sterowanie iPodem czyni jeszcze przyjemniejszym i łatwiejszym. Stacja dokująca umożliwia zintegrowanie z plecakiem także modeli iPod Nano i iPod Shuffle.

Audiopack to odpowiedź marki Jansport na lawinowy wzrost ilości użytkowników odtwarzaczy MP3 w ostatnich latach. Do niedawna jeszcze enigmatyczna „empetrójka” stała się czymś bliskim i ogólnodostępnym. Prostota i intuicyjność obsługi oraz przystępne ceny sprawiają, że dziś już właściwie każdy przed wyjściem z domu może ułożyć playlistę, która towarzyszyć mu będzie danego dnia. Niewielkie odtwarzacze – na czele z iPodem, który przestał już właściwie być jedynie produktem, a stał się konsumencką ikoną XXI wieku – przestały być gadżetem nastolatków, trafiając także do starszego pokolenia. Swój kultowy status iPod zawdzięcza przede wszystkim unikalnemu wzornictwu, wsparciu ze strony serwisu muzycznego iTunes oraz niezwykłej ilości towarzyszących mu gadżetów, które rozszerzają jego możliwości. Wszystko to sprawia, że według szacunków po świecie chodzi dziś ponad 35 milionów użytkowników iPodów. W samej tylko Polsce sprzedaje się kilkadziesiąt tysięcy sztuk tego odtwarzacza rocznie.

Audiopack umożliwia również podłączenie praktycznie wszystkich innych modeli odtwarzaczy MP3 dostępnych na rynku – warunkiem jest tu wejście słuchawkowe mini-jack. Choć niemożliwe będzie sterowanie takim odtwarzaczem przy pomocy pilota, to w analogiczny sposób można umieścić go w bezpiecznej, wewnętrznej kieszeni a słuchawki podłączyć do gniazda znajdującego się na ramieniu.

Audiopack dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, stalowoszarym oraz błękitnym. Jak wszystkie plecaki Jansport, również Audiopack wyposażony jest w wiele innowacyjnych systemów, które czynią jego używanie łatwiejszym i wygodniejszym. Na specjalną uwagę zasługują specjalnie profilowane ramiączka, które dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała rozkładają obciążenie i zmniejszają odczuwaną wagę plecaka. Innowacją jest także system AirCore™ - cienka, elastyczna siateczka, pokrywająca wewnętrzne strony ramiączek i umożliwiająca cyrkulację powietrza.

Sugerowana cena detaliczna plecaka- 349 złotych.


źródło:JanSport
więcej artykułów, informacji
http://www.jansport.com
Edelman Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.edelman.com.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...