informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Mecz Nadziei rozegrany!data dodania: 08.02.2011

W niedzielę, 6 lutego znane na Dolnym Śląsku i wpływowe osoby ze świata biznesu, polityki i sportu miały okazję spróbować swych sił w jedynym i niepowtarzalnym Meczu Nadziei, z którego dochód przekazany został na budowę Przylądka Nadziei.

W niedzielne popołudnie od 16.00 do 18.00 wrocławscy VIP-owie bez względu na poglądy, strategie biznesowe, czy zajmowane stanowiska stanęli do boju przeciwko siatkarkom IMPEL Gwardii Wrocław. Gościem honorowym imprezy, został prezydent Miasta Wrocławia – Rafał Dutkiewicz. Skład drużyny VIP-ów, ze względu na pokaźną ich liczbę, stale ulegał zmianie. Na boisku, w niecodziennych rolach, pojawili się m.in. Marek Skorupa - Wojewoda Dolnośląski, Tomasz Duda- prezes polskiego Radia Wrocław, Paweł Olszański – trener i koordynator Dolnośląskiej Federacji Sportu, Michał Jaros- poseł na sejm, Przemysław Kaźmierczak - podpora WKS-u, Maciej Zieliński – legenda wrocławskiej koszykówki i wielu innych. Połączone siły Gości sprawiły, że mecz zakończył się remisem. Drużyna VIP-ów jednak bez pomocy fanów z Klubu Kibica, wesołego Pana Szczudlarza oraz kilku innych osób, które niespodziewanie pojawiły się na boisku zapewne nie wygrałaby tak łatwo.
Serdeczne podziękowania należą się także wszystkim tym, którzy przyszli na nasz mecz, aby nie tylko kibicować jednej z drużyn, ale też aby wspomóc finansowo ideę budowy nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądka Nadziei – przyznaje Prezes Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową” , pani Agnieszka Aleksandrowicz. To dzięki nim udało nam się utworzyć Łańcuch Nadziei, który oplótł całą salę, a który symbolizować miał, podobnie jak cała ta impreza, zjednoczenie nas wszystkich w jednym celu – celu pomocy chorym dzieciom.
Mecz VIP-ów przeciwko siatkarkom Gwardii, był najważniejszym, jednak nie jedynym wydarzeniem w całej uroczystości. Imprezie towarzyszyły występy muzyczne: dla widzów zaśpiewał zespół Lady Stars, a w postać Elvisa Presley’a wcielił się Krzysztof Bielecki. Nie zabrakło też animacji dla dzieci oraz konkursów z nagrodami. Tutaj jurorami byli aktorzy z serialu ,,Pierwsza Miłość”: Mikołaj Krawczyk i Błażej Michalski oraz gwiazda sceny R’n’B – Mrozu, którzy wręczyli dzieciom prezenty oraz rozdali autografy.
Mecz Nadziei to kolejny sposób promocji Przylądka Nadziei – największej w Polce społecznej akcji budowy kliniki dla dzieci. To również okazja do zbiórki funduszy na budowę szpitala.
Koszty wzniesienia od podstaw nowoczesnej kliniki to około 60 mln zł, jednak kiedy widzę z jaką chęcią i radością ludzie wrzucają do naszych kwestarskich puszek pieniądze, jestem pewna, że uda nam się ją zbudować i zapewnić ciężko chorym dzieciom godne warunki leczenia – dodaje Aleksandrowicz.
Wpływy z niedzielnego Meczu Nadziei wyniosły 36 tys. zł.


źródło:Marketing & PR Solution Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.prsolution.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...