informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AVM na targach Intertelecom 2006data dodania: 20.03.2006

Firma AVM zaprezentuje zintegrowane, wielofunkcyjne urządzenia dostępowe obsługujące ADSL, VoIP, WLAN i ISDN.

Nowe modele FRITZ!Box Fon WLAN 7050 i 7170, FRITZ!WLAN USB Stick i FRITZ!Box Fon, telefon DECT z obsługą xDSL i VoIP, profesjonalną bramkę VoIP-Gateway 5188, terminal VDSL i przystawkę telewizyjną FRITZ!Video.

  • Stoisko AVM w hali 1, stanowisko 3

  • VoIP dla każdego: rodzina routerów / bramek VoIP FRITZ!Box Fon

  • FRITZ!WLAN USB Stick – bezprzewodowo ale szybko i bezpiecznie

  • Telefon DECT z wbudowaną obsługą DSL i VoIP

  • FRITZ!Box Fon WLAN 7540V i FRITZ!Video — produkty dla Internetu przyszłości

  • VoIP-Gateway 5188 — profesjonalny VoIP


W tym roku ekspozycja firmy AVM w czasie targów Intertelecom stanie się miejscem wielu premier. Prezentowane będą nowości z rodziny produktów FRITZ!Box, z FRITZ!Box Fon WLAN 7050 i 7140 na czele. AVM znów ustala standardy, szczególnie w dziedzinie burzliwie rozwijającej się telefonii internetowej. Firma, wraz ze swoim partnerem handlowym HSF Poland, zaprezentuje nowe produkty w czasie targów Intertelecom w Łodzi, od 22 do 24 marca 2006, w hali 1, stoisko 3.

VoIP dla każdego – rodzina routerów / bramek VoIP FRITZ!Box Fon
Wobec dynamicznego rozwoju telefonii internetowej oraz rosnącego zainteresowania nią odbiorców, AVM rozwija produkty z serii FRITZ!Box Fon. Wśród nich znajdziemy rozwiązania dla każdego: FRITZ!Box Fon ATA z ethernetowym interfejsem WAN, FRITZ!Box Fon dla użytkowników linii ADSL, FRITZ!Box Fon WLAN rozbudowany o punkt dostępu sieci bezprzewodowej oraz nowość, FRITZ!Box Fon WLAN 7050 oferujący możliwość podłączenia aparatów ISDN. Wszystkie urządzenia mają wbudowany router i centralkę VoIP. Umożliwia ona połączenia do abonentów telefonii internetowej i tradycyjnej za pomocą standardowych aparatów telefonicznych i bez konieczności włączania komputera. Zintegrowana zapora ogniowa chroni komputery podłączone za pomocą kart sieciowych lub/i USB przed atakami hakerów. W czasie targów zaprezentowany zostanie także FRITZ!Box Fon WLAN 7170, obsługujący nowy standard ADSL 2+ (do 24 Mbps), bezpieczny dostęp bezprzewodowy z szyfrowaniem WPA. FRITZ!Box Fon WLAN 7170 ma wbudowany kontroler USB, do którego można podłączyć i współdzielić w sieci dyski i drukarki.

FRITZ!WLAN USB Stick – bezprzewodowo ale szybko i bezpiecznie
Doskonałym uzupełnieniem urządzeń z rodziny FRITZ!Box Fon, posiadających wbudowany punkt dostępu sieci bezprzewodowej, jest radiowa karta sieciowa FRITZ!WLAN USB Stick, która wyróżnia się ponadprzeciętnymi parametrami: prędkość 125 Mbps (802.11g++) oraz sprzętowe zabezpieczenia transmisji WEP, WPA i WPA2 bez skomplikowanej konfiguracji (Stick&Surf).

Telefon DECT ze zintegrowaną obsługą DSL i VoIP
Targi Intertelecom będą również miejscem prezentacji pierwszego zintegrowanego rozwiązania wykorzystującego równocześnie technologie DECT, DSL i Voice over IP. Nowy produkt umożliwia rozmowy telefoniczne zarówno przez Internet jak i przez sieć tradycyjną (analogową lub ISDN). Telefon bezprzewodowy DECT AVM jest zaawansowanym aparatem dla wymagających użytkowników - oferuje pełną gamę funkcji komfortowych, wliczając w to kolorowy wyświetlacz, tryb głośnomówiący i automatyczną sekretarkę. Co więcej, do zestawu można podłączyć komputery za pomocą sieci LAN i WLAN. Dzięki implementacji wielu funkcji znanych z urządzeń FRITZ!Box Fon WLAN, jeden produkt jest w stanie obsłużyć wszystkie podłączone do niego telefony i komputery. Dzięki pełnej gamie funkcji i łatwej instalacji produkt z pewnością zyska zainteresowanie szerokiego grona odbiorców.

FRITZ!Box Fon WLAN 7540V i FRITZ!Video — produkty dla Internetu przyszłości
W czasie tegorocznych targów firma AVM zaprezentuje pierwsze urządzenie abonenckie obsługujące nowy typ łączy internetowych w standardzie VDSL. Oferują one przepustowość sięgającą 50 Mbps. W tym standardzie pracuje nowy FRITZ!Box Fon WLAN 7540V. Jest on wyposażony we wbudowany modem VDSL, dwa porty dla telefonów analogowych, 4 porty LAN, punkt dostępu WLAN i kontroler USB. AVM posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie technologii VDSL. Dzięki temu nowy FRITZ!Box został w całości zaprojektowany i wykonany przez firmę: od płytki drukowanej aż po interfejs użytkownika.
FRITZ!Video to przystawka do zwykłego telewizora umożliwiająca odbiór telewizji internetowej, korzystanie z internetowych wypożyczalni filmów itp. Wraz z FRITZ!Boxem, FRITZ!Video tworzy kompletny zestaw do zupełnie nowych, futurystycznych zastosowań.

VoIP-Gateway 5188 — profesjonalny VoIP
Firma AVM zaprezentuje profesjonalne rozwiązanie VoIP przeznaczone dla firm, które chcą korzystać z telefonii internetowej i wykorzystać w tym celu posiadaną centralkę abonencką. Bramka VoIP-Gateway podłączona pomiędzy centralę firmy a miejskie linie ISDN umożliwia połączenia zarówno za pośrednictwem VoIP, jak i tradycyjnej telefonii.


źródło:AVM Computersysteme Vertriebs
więcej artykułów, informacji
http://www.avm.de
studio PRowokacja Agencja Public Relations
więcej artykułów, informacji
http://www.studioprowokacja.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...