informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Mundial 2006 z kartami kredytowymi PKO MasterCard 2006 FIFA World Cup TMdata dodania: 20.03.2006

PKO Bank Polski, największy wydawca kart płatniczych w Polsce, we współpracy z organizacją MasterCard, z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej przygotował serię limitowanych kart kredytowych z wizerunkiem nawiązującym do mistrzostw piłkarskich.

Wybór wizerunków nie jest przypadkowy. Organizacja MasterCard jest jednym z głównych sponsorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Mistrzostwa w Niemczech będą piątymi z rzędu sponsorowanymi przez MasterCard. Natomiast bank przygotował wyjątkowy prezent dla fanów sportu – kartę kredytową PKO MasterCard 2006 FIFA World Cup. Już dzisiaj klienci mogą korzystać z karty, która będzie przypominać o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Niemcy 2006.

„Spodziewam się, że dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2006 w Niemczech posiadacze kart PKO MasterCard 2006 FIFA World Cup znajdą wiele okazji do ich używania, zarówno w Niemczech, podczas rozgrywek jak i wszędzie tam, gdzie panować będzie piłkarska gorączka”- skomentował Jurgen Klinsmann, ambasador marki MasterCard.

Z okazji wprowadzenia nowej karty bank przygotował specjalną promocję. Wszystkie osoby, które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej mają szansę wylosowania atrakcyjnych nagród.

Nagrodami są:
  • 1 dwuosobowy pakiet Old Champion/New Champion (pierwszy mecz dotychczasowego Mistrza Świata i finałowy mecz, w którym poznamy nowego Mistrza Świata w Piłce Nożnej 2006 r.),

  • 20 biletów na mecze reprezentacji polskiej (5 podwójnych biletów na Polska – Ekwador oraz 5 podwójnych na spotkanie Polska – Kostaryka).


Promocja rozpoczyna się 20 marca 2006 r. i będzie trwała do 3 maja 2006 r. Teraz karty kredytowe PKO Banku Polskiego można otrzymać bezpłatnie. Wystarczy z nich korzystać!

PKO BP, konsekwentnie wprowadzając do oferty nowe wizerunki kart kredytowych, nawiązuje do najważniejszych wydarzeń sportowych. W 2003 r. bank został sponsorem polskiej reprezentacji olimpijskiej. Umowa dotyczyła lat 2003 - 2006, okresu dwóch olimpiad: Letnich Igrzysk Olimpijskich Ateny’2004 i Zimowych Igrzysk Olimpijskich Turyn’2006. Pierwsze wydane przez PKO BP „sportowe” karty kredytowe nawiązywały do Olimpiady w Atenach. W tym czasie bank oferował klientom kartę z wizerunkiem Sylwii Gruchały – jednej z najlepszych na świecie florecistek oraz z ilustracjami prezentującymi starożytne dyscypliny sportowe. Warto dodać, że bank jest sponsorem polskiej reprezentacji floretu kobiet. W ubiegłym roku z okazji finału piłkarskiej Ligi Mistrzów 2005 w Istambule, PKO BP wspólnie z MasterCard wydał serię kart kredytowych PKO MasterCard UEFA Champions League. Jednocześnie bank był sponsorem relacji telewizyjnej z finału Ligi Mistrzów 2005. Natomiast z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie PKO Bank Polski przygotował limitowaną edycję kart kredytowych PKO Visa Turyn, z atrakcyjnym wizerunkiem narciarza alpejskiego. Karty PKO MasterCard 2006 FIFA World Cup TM to już piąta seria kart „sportowych” wydawanych przez PKO Bank Polski.

Karty kredytowe cieszą się wśród klientów banku coraz większym zainteresowaniem. Pierwsze miejsce pod względem dynamiki przyrostu kart kredytowych zobowiązuje nas do proponowania klientom coraz lepszej oferty, dostosowanej do ich potrzeb i wymagań. Ufamy, że atrakcyjna promocja oraz ciekawa szata graficzna kart usatysfakcjonują obecnych posiadaczy kart, a przyszłych zachęcą do skorzystania z naszej oferty - powiedział Jacek Obłękowski, członek Zarządu PKO Banku Polskiego, odpowiadający za bankowość detaliczną.

W ofercie banku znajdują się trzy wersje „mundialowych” kart kredytowych: błękitna, srebrna i złota. Karta może być wydana ze zdjęciem lub bez. Ponadto klient może zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenia, np. assistance, czy ubezpieczenie mienia zakupionego kartą. Oprocentowanie i opłaty za wydanie karty kredytowej PKO BP należą do jednych z najniższych na rynku, np. oprocentowanie kredytu dla posiadaczy rachunku w PKO BP wynosi 19,9%, a dla pozostałych osób 21,9%, okres darmowego kredytu w ramach kart kredytowych może wynosić nawet 55 dni, a minimalny dochód do otrzymania karty wynosi 600 zł.

PKO Bank Polski stale umacnia pozycję lidera w obszarze kart płatniczych. Bank wydał w sumie ponad 6,1 mln kart bankowych, w tym ponad 530 tys. kart kredytowych. Posiada też największą liczbę bankomatów, liczącą blisko 1900 urządzeń.

MasterCard International jest instytucją wiodącą na ogólnoświatowym rynku systemów płatniczych, oferującą szeroki wybór nowatorskich programów kredytowych, debetowych, płatności elektronicznych, rozwiązań business-to-business oraz wszelkich związanych z nimi programów płatniczych. MasterCard, poprzez swoje główne przedstawicielstwo MasterCard International Incorporated zapewnia pełną gamę znanych i powszechnie akceptowanych produktów płatniczych takich, jak: MasterCard®, MasterCard Electronic®, Maestro® oraz Cirrus®, dedykowanych instytucjom finansowym, klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w ponad 210 krajach i regionach świata. Wyróżniona wieloma nagrodami, kampania reklamowa MasterCard „Priceless” prezentowana jest obecnie w 105 krajach i 48 językach, dając marce MasterCard prawdziwie globalny zasięg i zakres działania. MasterCard jest jedynym systemem płatniczym akceptowanym przy sprzedaży biletów poprzez stronę www.fifaworldcup.com. Jako oficjalny system płatniczy Mistrzostw Świata 2006 FIFA World Cup™, MasterCard utrzymuje wyłączność w kategorii płatności, obejmującej wszystkie realne i/lub wirtualne metody płatności – kredytowe, obciążeniowe i debetowe karty płatnicze, karty bankomatowe i sieci bankomatów oraz czeki podróżne. Ten fakt był i jest w szczególny sposób uwydatniany zarówno w części poświęconej sprzedaży biletów jak i na stronie głównej www.fifaworldcup.com.


źródło:

PKO Bank Polski
więcej artykułów, informacji
http://www.pkobp.pl
Euro RSCG Sensors Public Relations
więcej artykułów, informacji
http://www.sensors.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...