informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Centrum Obsługi Klienta Microsoft dostępne także w sobotędata dodania: 20.03.2006

Microsoft poinformował o rozszerzeniu godzin pracy Centrum Obsługi Klienta, świadczącego usługi teleserwisowe dla odbiorców rozwiązań firmy.

Od połowy marca COK Microsoft, oprócz dni powszednich, będzie dostępne również w soboty w godz. 9.00 – 16.00. Centrum Obsługi Klienta Microsoft świadczy usługi w zakresie pomocy technicznej, informacji handlowej oraz aktywacji produktów. Klienci mogą również skorzystać z Linii bezpieczeństwa „Chroń swój Komputer”, której konsultanci doradzą w zakresie zabezpieczania komputerów przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu.

Dzięki telefonicznej pomocy technicznej właściciele legalnych i zarejestrowanych wersji produktów Microsoft mogą uzyskać porady dotyczące rozwiązywania problemów w zakresie instalacji i eksploatacji oprogramowania. Centrum Obsługi Klienta udziela zarówno bezpłatnej, jak i płatnej pomocy technicznej, w zależności od sposobu licencjonowania danego produktu. W ramach telefonicznej informacji handlowej Klienci mogą zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi produktów Microsoft, zasad ich licencjonowania, aktualnie trwających promocji i ofert specjalnych, a także adresów sprzedawców oprogramowania Microsoft. Klienci i Partnerzy mogą uzyskać również informacje na temat programów partnerskich, szkoleń i kursów oraz autoryzowanych ośrodków szkoleniowych Microsoft. Centrum Obsługi Klienta świadczy również usługi w zakresie aktywacji wybranych produktów.

Klienci mają także możliwość korzystania z Linii bezpieczeństwa „Chroń swój Komputer”, która pozwala użytkownikom uzyskać wiedzę na temat zabezpieczania komputerów przed atakami z zewnątrz, wirusami i robakami internetowymi, a także innego rodzaju zagrożeniami dla danych przechowywanych w komputerze.

„Wszystkie wprowadzane przez nas zmiany mają na celu podniesienie komfortu naszych Klientów i mają ułatwiać im korzystanie z usług COK w dogodnym czasie. Nowe godziny pracy zapewnią sprawną, szybką i wygodną obsługę oraz umożliwią Klientom pracę z naszymi produktami bez przerw spowodowanych niedostępnością pomocy” – powiedział Ireneusz Kobus, Service Delivery Lead w polskim oddziale Microsoft.

Od połowy marca Biuro Obsługi Klienta Microsoft czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godz. 9.00 – 16.00, z wyjątkiem dni świątecznych. Aktywacji produktów Microsoft można dokonać korzystając z pomocy agentów Centrum Aktywacji codziennie w godz. 8.00–22.00 lub automatycznie 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Do dyspozycji Klientów są niezmienione numery telefonu pomocy technicznej COK – 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99 oraz Linii bezpieczeństwa „Chroń swój Komputer” – 0 801 802 000 lub 0 22 548 97 62.

Więcej informacji na temat pomocy technicznej Microsoft oraz innych usług świadczonych przez COK można uzyskać na stronie: http://support.microsoft.com/poland.

Informacje o firmie:
Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System 2003, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System i technologia Microsoft .Net. Z rozwiązań Microsoft korzystają ludzie i przedsiębiorstwa na całym świecie realizując swoje potrzeby i możliwości.
Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, na polskim rynku oddział firmy istnieje od 1992 r. W trakcie swojej 13-letniej obecności w Polsce, firma zaangażowała się w liczne programy społeczne, a w maju 2005 roku zainaugurowała działalność Forum Edukacji Microsoft – strategicznej inicjatywy mającej na celu wspieranie i upowszechnianie edukacji informatycznej w Polsce. W ramach Forum realizowane są projekty skierowane do szkół i uczelni, jak również programy, których celem jest przeciwdziałanie zjawisku tzw. „wykluczenia informacyjnego”, poprzez ułatwianie dostępu do technologii grupom defaworyzowanym społecznie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie www.forumedukacji.pl.

Microsoft, Windows, Windows Mobile, Visual Studio, MSDN, Windows Server System i Windows Server są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.


źródło:Microsoft Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.microsoft.pl
Rowland Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.rowland.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...