informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Wystawa ABSOLUT MIASTA jedzie w Polskę!data dodania: 20.03.2006

Prezentowana w grudniu 2005 r. w Warszawie wystawa zdjęć ABSOLUT MIASTA cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród osób otwartych na sztukę i nowatorskie, świeże spojrzenie na świat.

Marka ABSOLUT postanowiła zaprezentować swoją kolekcję zdjęć w pozostałych dużych miastach Polski. W marcu, kwietniu i maju tego roku wystawa ABSOLUT MIASTA odwiedzi Kraków, Tychy, Katowice, Gliwice, Wrocław, Bytom, Poznań, Łódź, Szczecin, Sopot, Gdańsk i ponownie Warszawę.

Wystawa ABSOLUT MIASTA po raz pierwszy jest przedstawiana w Polsce. Wśród portretów światowych miast znajduje się wyjątkowy obraz ABSOLUT WARSAW, którego premiera odbyła się w grudniu ubiegłego roku z okazji 50. urodzin Pałacu Kultury i Nauki. Portret jest prezentem urodzinowym, jaki marka ABSOLUT przygotowała specjalnie dla ubiegłorocznego jubilata.

Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnej kolekcji zdjęć, zainspirowanej klimatem i energią najciekawszych miast i miejsc na świecie. Wystawa ABSOLUT MIASTA oddaje ich niepowtarzalność poprzez próbę uchwycenia na fotografiach osobowości każdego z miejsc, wraz z charakterystycznym dla nich światem emocji, kolorów, zapachów, dźwięków.

W szczególności polecamy przyjrzenie się z bliska portretowi stolicy - symbolowi przemiany, jaka wystąpiła w Warszawie na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Widnieje na nim oczywiście Pałac Kultury i Nauki, który jest niekwestionowanym symbolem polskiej stolicy. Autorem zdjęcia ABSOLUT WARSAW jest po raz pierwszy Polak – Jacek Wołowski, wybitny fotografik, mistrz fotografii przedmiotu.

ABSOLUT MIASTA to międzynarodowa kolekcja portretów światowych miast w interpretacji marki ABSOLUT. Najwięksi fotograficy od 1987 roku zatrzymywali na zdjęciach charakterystyczne dla danego miasta momenty, wydarzenia, budynki czy miejsca, które w połączeniu z kreatywnością marki, dały unikalny efekt. W części portretów wystąpiła także butelka słynnej ABSOLUT VODKA. W pozostałych charakterystyczne elementy danego miasta zyskały nowy absolutny kształt.

Wśród wielu miast i miejsc, które marka ABSOLUT odwiedziła, tworząc swoją kolekcję, znalazły się największe metropolie świata, takie jak Nowy Jork, Melbourne, Chicago, Oslo, Madryt, Moskwa, Amsterdam czy Singapur. Do portretów światowych metropolii dołączyły portrety ciekawych i nietypowych zakątków świata, np. Transylwanii czy Amazonii. ABSOLUT MIASTA to wyjątkowa podróż dookoła świata, inteligentna i z poczuciem humoru. I tak do dzisiaj, w ciągu 18 lat w kolekcji pojawiły się dziesiątki portretów miejsc z całego świata.

Wystawa ABSOLUT MIASTA zagości w licznych klubach w Krakowie, Tychach, Katowicach, Gliwicach, Wrocławiu, Bytomiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Sopocie, Gdańsku, Warszawie. Oprócz wystaw na gości czekają ciekawe konkursy, w których do wygrania są darmowe drinki, pocztówki z kolekcji ABSOLUT MIASTA, a także bilety wstępu na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Specjalnie na tę okazję została utworzona strona www.absolutmiasta.pl, która zabiera odwiedzających w podróż dookoła świata w ujęciu marki ABSOLUT. Ponadto strona zawiera dokładne opisy absolutowych drinków, jakie pija się w światowych metropoliach, a także konkurs, polegający na rozpoznaniu, jakie miejsca, przedstawiają absolutne portrety.

Z myślą o wszystkich przyjaciołach ABSOLUT VODKA przygotowany został ekskluzywny album „ABSOLUT MIASTA. Absolutnie światowy album”. To kompendium wiedzy na temat kolekcji, które może stać się własnością wszystkich tych, którzy przyślą na adres absolut@sensors.pl swoje pełne dane (imię i nazwisko, data urodzenia, adres korespondencyjny, adres e-mailowy), a w tytule maila wpiszą po prostu „Album ABSOLUT MIASTA”.

V&S Absolut Spirits, firma należąca do V&S Group, jest właścicielem marki i producentem ABSOLUT VODKA, ABSOLUT PEPPAR, ABSOLUT CITRON, ABSOLUT KURANT, ABSOLUT MANDRIN, ABSOLUT VANILIA, ABSOLUT RASPBERRI, ABSOLUT APEACH. ABSOLUT VODKA zajmuje trzecie miejsce wśród największych światowych marek alkoholowych i jest obecna na 126 rynkach. ABSOLUT VODKA produkowana jest w miejscowości Åhus w Szwecji. Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie. W Polsce wyłącznym importerem i dystrybutorem ABSOLUT VODKA jest firma V&S Luksusowa Zielona Góra SA, należąca do V&S Group.


źródło:

V&S Absolut Spirits
więcej artykułów, informacji
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...