informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Jak daleko jest z Piekła do Nieba? - Konkurs AutoMapy w PC Formatdata dodania: 07.03.2006

W prawdziwym Niebie żyje tylko 90 osób. Nie bez powodu do Nieba trafić nie jest łatwo, sami mieszkańcy mówią, że bez pomocy z nieba, trudna tam się dostać.

Do Piekła trafić już można zacznie łatwiej, choć Piekieł do wyboru jest parę - aż pięć w całej Polsce. Tylko jedna rzecz dotycząca Nieba i Piekieł jest absolutnie pewna - gdziekolwiek się teraz znajdujemy, z AutoMapą nie tylko szybko trafimy do Nieba albo do Piekła, ale co najważniejsze – sami zdecydujemy, gdzie chcemy się znaleźć.

6 marca startuje konkurs AutoMapy i PC Format w którym można wygrać 10 pakietów AutoMapa XL – najpopularniejszego w Polsce systemu do nawigacji satelitarnej. AutoMapa® wspólnie z magazynem PC Format zapraszają do udziału w konkursie Do wygrania są systemy do samochodowej nawigacji satelitarnej AutoMapa®.

AutoMapa błyskawicznie znajduje najszybszą lub najkrótszą drogę do wyznaczonego celu uwzględniając przy tym zakazy skrętów, ronda, ślimaki oraz jednokierunkowe ulice w dużych miastach. Program informuje głosowo o każdym manewrze czyniąc prowadzenie samochodu bezpiecznym i komfortowym. Po wyznaczeniu trasy AutoMapa podaje jej długość oraz przewidywany czas dotarcia do celu. W pamięci urządzenia można zapisać całą przebytą drogę, co pozwala skontrolować np. trasę przebytą przez pracownika firmy. Kierowcy zmuszeni do zjechania z zaśnieżonych i nieprzejezdnych dróg, docenią automatyczne wyznaczanie nowej trasy zaś amatorów nocnych podróży ucieszy możliwość przełączania mapy w tryb nocny.

Samochodowa nawigacja jest w krajach Unii tak samo popularna, jak telefony komórkowe. Dziś, w Paryżu czy Londynie, co drugi kierowca korzysta z takich systemów, ułatwiając sobie codzienne podróże i weekendowy wypady. Najpopularniejsze zastosowania to turystyka, nawigacja w ruchu miejskim oraz wyposażenie pojazdów służbowych handlowców i przedstawicieli. Coraz częściej po nawigację satelitarną sięgają taksówkarze, służby miejskie oraz ratownicze. Korzystają z niej biegli sądowi i agenci ubezpieczeniowi. Rośnie dokładność map, spada wielkość i cena urządzeń. Nawigacja satelitarna staje się na naszych oczach użytecznym narzędziem usprawniającym codzienną pracę.

AutoMapa® XL to system nawigacji satelitarnej (GPS) prowadzący „od drzwi do drzwi” przy pomocy komunikatów głosowych i wizualnych. Mapy zawarte w produkcie zawierają m.in. kompletną sieć 453 tys. km. dróg Polski, 930 dokładnie opracowanych miast i miejscowości z pełną siatką dróg i nazwami ulic, (750 tys. adresów i 1 mln budynków), ponad 30 tys. punktów użyteczności publicznej (tzw.POI).

AutoMapa® to również: 88 typów komunikatów głosowych podających rodzaj manewru i odległość, 4 rodzaje wyznaczanych tras (w tym przełajowa – 4x4), 9 kategorii dróg (od gruntowych do Autostrad), 46.2 tys. miejscowości, 520 km autostrad, 224 tys. km dróg gruntowych, 137 tys. km rzek, 20 tys. jezior, 94.5 tys. km2 lasów oraz 29.9 tys. km linii kolejowych.


źródło:AutoMapa
więcej artykułów, informacji
http://www.automapa.com
Core PR
więcej artykułów, informacji
http://www.corepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...