informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


ENEL-MED - wzrost przychodów o 38%data dodania: 29.11.2005

W III kwartale 2005 roku Centrum Medyczne ENEL-MED zanotowało przychody w wysokości 12,09 mln zł, co oznacza wzrost o 38% wobec III kwartału 2004.

W ciągu 9 miesięcy 2005 roku spółka uzyskała sprzedaż na poziomie 33 mln zł. Najszybciej rosły przychody otwartej wiosną br. placówki w Arkadii (przeniesienie dawnej lokalizacji z ul. Dzikiej) - we wrześniu ich poziom zwiększył się o 100% wobec maja. Znaczący udział mają tu usługi stomatologiczne, które zanotowały w tym okresie wzrost sprzedaży aż o 275%.

ENEL-MED prognozuje, że w 2005 r. osiągnie przychody o wartości 45 mln zł i zysk netto na poziomie 12%.

"Mamy jedną z najbardziej zdywersyfikowanych struktur sprzedaży: oferujemy zarówno opiekę pacjentom indywidualnym i usługi medyczne dla firm, jak też procedury medyczne w oparciu o kontrakty z NFZ i szpitalami publicznymi. Dysponujemy siecią przychodni specjalistycznych, jedną z najlepszych klinik stomatologicznych, a także nowoczesnym szpitalem oraz centrami zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Obecnie skupiamy się na rozbudowie sieci placówek w całej Polsce. Trudno znaleźć prywatne centrum medyczne o podobnej do nas strukturze sprzedaży" - mówi Adam Rozwadowski, dyrektor generalny ENEL-MED.
"Rośnie popyt na nasze usługi związane z teleradiologią. Dzięki szybkim łączom transmisyjnym odbieramy cyfrowe obrazy badań diagnostycznych ze szpitali na terenie kraju, a nasi lekarze radiolodzy na bieżąco je opisują. Taki system przyspiesza postawienie diagnozy, daje możliwość zaangażowania doświadczonych specjalistów, a przede wszystkim jest dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu" - dodaje Rozwadowski.

W oparciu o system telemedycyny ENEL-MED współpracuje ze szpitalami: w Ostrowii Mazowieckiej, Sztumie, Giżycku, Olsztynie, Przasnyszu i Stargardzie Gdańskim. Opisy badań realizowanych we własnych pracowniach tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Poznaniu, Łomży oraz Wołominie także wykonywane są "na odległość".
W 2006 roku ENEL-MED planuje otwarcie 5 nowych centrów diagnostyki obrazowej w szpitalach na terenie całego kraju. Firma regularnie inwestuje w nowoczesny sprzęt - jako jedna z nielicznych w Polsce, a jedyna prywatna placówka medyczna w Warszawie, wyposażona jest w 16-rzędowy tomograf komputerowy (LightSpeed 16) z najnowocześniejszym oprogramowaniem dedykowanym do szybkiej diagnostyki kardiologicznej, onkologicznej i neurologicznej. Centrum zakupiło go w maju 2005 r. za 3,5 mln zł.
"Kompleksowa diagnostyka jest podstawą wprowadzonego w br. programu 24h dla zdrowia. Jest on realizowany przez Szpital ENEL-MED i kierowany do osób ceniących zdrowie, czas i pieniądze. Staramy się upowszechnić nową zasadę okresowego, pełnego przeglądu stanu zdrowia" - przekonuje Adam Rozwadowski.


źródło:Enel-Med
więcej artykułów, informacji
http://www.enel.pl
Rowland Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.rowland.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...