informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


HONEY BABE - Naturalne skarby Nowej Zelandii w trosce o Twoją pociechędata dodania: 05.02.2009

Honey Babe to kolejna linia kosmetyków oferowana przez firmę PARRS z Nowej Zelandii. Kosmetyki Honey Babe są wyjątkowe, gdyż zostały stworzone na bazie Miodu Manuka i bezpieczne - nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i produktów ropopochodnych.

W jednym z najczystszych miejsc na Ziemi, nazywanym przez rdzennych mieszkańców Aotearoa, czyli Krajem Długiej Białej Chmury, rośnie niezwykłe, a można powiedzieć że wręcz magiczne drzewo Manuka. Pochodzący z tego drzewa miód jest jednym z najcenniejszych skarbów jakie kryje Nowa Zelandia. Od dawna wiadomo, że miód jest doskonałym lekiem na różne dolegliwości, a także wspaniałym kosmetykiem. Miód z Manuki wyróżnia się z gamy dostępnych miodów tym, że wykazuje silne właściwości lecznicze, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze.

Miody Manuka zostały oficjalnie zatwierdzone jako miody lecznicze przez Australian Therapeutic Goods Administration. Miody te posiadają unikalne zdrowotne właściwości certyfikowane nazwą UMF (z ang. Unique Manuka Factor). Im faktor UMF jest wyższy tym bardziej skuteczny jest miód i tym ma mocniejsze właściwości lecznicze. UMF jest zastrzeżoną marką handlową należącą do organizacji Active Manuka Honey Association, koncesje na jej wykorzystanie wydawane są każdego roku jedynie podmiotom, które spełniają ścisłe wymagania.

Nowozelandzka firma kosmetyczna PARRS Products wykorzystała unikalne właściwości miodu Manuka i stworzyła wyjątkową, bezpieczną i łagodną serię produktów pielęgnacyjnych dla dzieci „Honey Babe”

Kosmetyki z serii „Honey Babe” zawierają czysty miód Manuka, znany ze swoich antybakteryjnych, leczniczych i nawilżających właściwości, który sprawia że są to produkty idealne do pielęgnacji delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry dziecka. Produkty „Honey Babe” doskonale myją i pielęgnują skórę dziecka, jednocześnie chroniąc ją przed podrażnieniami i odparzeniami.

W skład serii „Honey Babe” wchodzą:
- Honey Babe Barrier Creme – chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami i odparzeniami, działa łagodząco i regenerująco na podrażniony naskórek, jest pomocny przy usuwaniu odleżyn,
- Honey Babe Massage Oil – olejek do ciała nawilża delikatne partie skóry, zmiękcza i odżywia skórę, rozprowadzony nie daje efektu ciężkości (jest dobrze wchłaniany), łagodzi podrażnienia skóry, ma działanie uspokajające,
- Honey Babe Moisture Creme – krem nawilżający do pielęgnacji całego ciała i twarzy dziecka, łatwo się rozprowadza i wchłania, zapobiega utracie wody i tworzy naturalną barierę ochronną, chroni przed podrażnieniami skóry,
- Honey Babe Shampoo & Wash – pozwala jednocześnie umyć ciało i włosy dziecka, łagodny dla delikatnej skóry dziecka, nie powoduje podrażnień,
- Honey Babe Soap – naturalne, delikatnie pachnące mydło łagodnie oczyszcza pozostawiając skórę dziecka czystą i pachnącą, nie powoduje podrażnień,

Produkty„Honey Babe” nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i produktów ropopochodnych, dzięki temu są bezpieczne i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Produkty PARRS Products zawierające Miód Manuka zdobyły uznanie w wielu krajach na świecie. Od roku dostępne są również w Polsce w niektórych punktach aptecznych.


źródło:

LOG Sp. J.
więcej artykułów, informacji
http://www.logsj.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...