informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dekoral Fashion Show by Eva Minge 2008 – Włoskie Impresjedata dodania: 02.12.2008

- Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Włochy, zakochał się w tym kraju i przywiózł z niego artystyczne inspiracje. Włochy to miejsce, gdzie króluje najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy element sztuki –kolor– powiedziała Eva Minge..

..inaugurując tegoroczny pokaz Dekoral Fashion Show by Eva Minge. Swoją najnowszą kolekcję sukni w barwach stworzonych dla marki Dekoral projektantka zaprezentowała 28 listopada w Auli Politechniki Warszawskiej dla niemal półtoratysięcznej publiczności.

Wśród gości dostrzec można było zarówno liczną grupę polskich celebrities i dziennikarzy, jak i polityków wszystkich ugrupowań. Wielka moda i kolor, wspaniała muzyka, niespodziewane zwroty akcji oraz podniebne akrobacje - tak najkrócej można opisać najbardziej emocjonujące punkty piątkowego widowiska.

„Na początku była czerń…”
Pokaz rozpoczął się dość zaskakująco – w rytm urzekającej muzyki w wykonaniu duetu skrzypcowego Julita & Paula, na wybiegu pojawiły się modelki prezentujące czarną Kolekcję sukni Evy Minge. Punktem kulminacyjnym była prezentacja zjawiskowej sukni uszytej z czarnych piór. Wyjaśnienie tej monochromatycznej niespodzianki przyszło wraz z pierwszymi sekundami filmu o kolorystycznych fascynacjach Evy Minge: „Na początku była czerń…”. Ten firmowy kolor projektantki doskonale buduje atmosferę tajemnicy, jednak – jak twierdzi artystka - nie oddaje tych wszystkich emocji, jakich dostarcza jej życie.

Włochy to nie tylko sztuka i bogata historia, ale również mieszkańcy, którym przypisujemy gorący temperament i zamiłowanie do głośnej zabawy. Podczas piątkowego wieczoru w komediową rolę awanturujących się Romea i Julii wcielili się gospodarze – Eva Minge i Tomasz Kammel, który zdawał się ledwo ujść z życiem pod naporem spadających z balkonu części garderoby. Tak oto – z uśmiechem i pewną dawką włoskiego komizmu rozpoczęła się premiera pokazu „Dekoral – Włoskie Impresje”.

Włoskie Impresje
Dekoral wprowadza właśnie do oferty wyjątkowo innowacyjny produkt Dekoral Fashion Włoskie Impresje – farby do tworzenia efektów dekoracyjnych, rodem z Włoch. Ewa Minge skomponowała kolorystykę, dobierając kolory bazujące na odcieniach złota, srebra i antycznego złota. Stąd trzy kolekcje farb Włoskie Impresje, a co za tym idzie trzy części pokazu, czyli trzy odsłony kreacji Ewy Minge.

Te właśnie 3 kolejne wyjścia modelek w kreacjach opartych na kolorach „Włoskich Impresji” stanowiły wyraźny kontrapunkt dla czerni, urzekając zmysłowością, ciepłym blaskiem i wyraźnym nawiązaniem do kultury śródziemnomorskiej. Eva Minge, korzystając z najszlachetniejszych tkanin, o różnorodnej strukturze, fakturze, grubości i połysku uzmysłowiła publiczności, jak rozmaicie może prezentować się kolor. Kolekcja „Złote refleksy” przypomniała, że nigdzie światło słoneczne nie jest tak piękne jak we Włoszech. „Srebrne Refleksy” oddały włoski klimat w postaci refleksów świetlnych i połyskującej poświaty. „Antyczne refleksy” udowodniły zaś, że antyczna patyna nadaje materii unikalną szlachetność i urzeka pastelowymi odcieniami. Jak twierdzi Eva Minge: Nikt na całym świecie nie potrafi tak subtelnie wydobywać z koloru światłocienia, słonecznych refleksów czy satynowych odcieni, jak Południe Europy. A ponieważ do Włoch jeździmy po kolor, słońce i wodę, w finałowej scenie niczym mityczna Afrodyta, spod wybiegu wyłoniła się modelka w… fontannie, w zjawiskowo pięknej kreacji, mieniącej się tysiącami kryształków, którym blasku dodały krople tryskającej wody.

Włochy to stolica kultury europejskiej – sztuki, muzyki, mody i afirmacji życia. Dlatego już od początku wieczoru w nastrój zabawy wątkami filmowymi wprowadzali mimowie w kostiumach weneckiej maskarady oraz aktorzy, którzy wcielili się w role cesarza Nerona i Ojca Chrzestnego, a urodziwe Rzymianki obdarowywały gości winogronami i uśmiechami. Mocnym i emocjonującym punktem programu były etiudy akrobatyczne w wykonaniu Teatru Tańca Ocelot, nawiązujące do kategorii plebiscytu „Człowiek o kolorowym wnętrzu”, którego rozstrzygnięcie rozegrało się również podczas pokazu.

Słoneczne refleksy, srebrzysta poświata i antyczna patyna – to znaki szczególne kolekcji Włoskie Impresje Dekoral. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu włoskie smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.- powiedziała Eva Minge. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo tegoroczny pokaz „Dekoral Fashion Show” stanowiący mariaż mody, piękna, światła, wody i dźwięku spotkał się z owacją na stojąco.

Eva Minge
Ewa Minge to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i za granicą projektantek ostatnich lat. Nazywana polską Donatellą Versace. Wzbudza skrajne emocje zarówno w kraju, jak i na świecie. Pracuje na skraju puszczy, ale podbija Los Angeles, Rzym i Paryż. Jej marka jest oryginalna i wyrazista. Moda to jej pasja. Jej kreacje to arcydzieła jedyne w swoim rodzaju, a marka nie da się pomylić z żadną inną. Tworzone przez nią kolekcje łączą w sobie oryginalne krawiectwo i wysoką jakość, często też zaskakują i szokują odwagą formy. Eva Minge tworzy z pasją i wyobraźnią, nie naśladuje trendów, lecz je kreuje. Włoska organizacja Alta Moda Alta Roma, która pięciokrotnie gościła projektantkę ze swoimi kolekcjami, nadała jej tytuł Next Couture.


źródło:PPG Industries
więcej artykułów, informacji
http://www.ppg.com
E.C.H.O. Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.echopr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...