informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Intel Friday Night Game w Poznaniu - tego jeszcze nie widziałeś!data dodania: 20.11.2008

Już 22 listopada o godz. 20:00, podczas targów Poznań Game Arena, historia sportów elektronicznych w Polsce zostanie napisana od nowa. Na potężnej arenie Intel powered by HP odbędzie się drugie, całkowicie wyjątkowe Intel Friday Night Game.

Już 22 listopada o godz. 20:00, podczas targów Poznań Game Arena, historia sportów elektronicznych w Polsce zostanie napisana od nowa. Na potężnej arenie Intel powered by HP odbędzie się drugie, całkowicie wyjątkowe Intel Friday Night Game. Do starcia współczesnych gladiatorów, przy fantastycznej oprawie audiowizualnej, przystąpią zawodnicy Pro Evolution Soccer, Counter-Strike oraz America’s Army.
W hali targów poznańskich przygotowana została potężna arena sportów elektronicznych, która zbudowana na planie oktagonu zapewni ponad 500 osobowej widowni niezapomniane widowisko sportowe. Cztery ogromne ekrany o łącznej powierzchni blisko 26 m2 pozwolą na precyzyjne podpatrywanie finezyjnych zagrań najlepszych zawodników z Polski i Europy, a oprawa audiowizualna na zawsze odmieni definicję pojęcia sportów elektronicznych.
Podczas poznańskiego Intel Friday Night Game zostanie również zaprezentowany najnowszy procesor Intel Core i7, spełniający nawet najbardziej wygórowane wymagania profesjonalnych zawodników e-sportowych.
„Tegoroczne Poznań Game Arena będzie prawdziwym swiętem dla graczy i wielbicieli multimedialnej rozrywki. Największe w historii targów stoisko z potężną Areną Intel i HP, najbardziej emocjonujący show - Intel Friday Night Game, a do tego pokaz premierowy nowej generacji superszybkich procesorów Intel Core i7 – to będzie impreza, której długo nikt nie zapomni – mówi Radosław Walczyk, PR Manager Central and Eastern Europe, Intel® Technology Poland.
W pojedynkach ligowych zmierzą się Łukasz „Luki” Kielczyk i Gaweł „Gawlisz” Sypniewski w grze Pro Evolution Soccer 2009 oraz drużyny Counter-Strike, SPQR vs Fear Factory X-Fi i America’s Army, SPQR vs Bez Strachu Team. Wszystkie mecze rozgrywane na arenie otrzymają oprawę w postaci doskonałego komentarza. Trzech profesjonalnych komentatorów sprawi, że nawet obco brzmiące terminy, jak „kampienie” staną się przejrzyste, a zasady gry zrozumiałe. Dodatkowo, całość wydarzenia zostanie okraszona dynamicznymi występami bębniarzy oraz tancerek.
Firmy sponsorujące wydarzenie, Intel, NETGEAR oraz pozostali partnerzy, przygotowali dla wszystkich uczestników zabawy, bardzo atrakcyjne nagrody w konkursach dla publiczności oraz masę innych atrakcji, prezentów, a przede wszystkim dawkę niepowtarzalnych emocji.
Kibice, którzy nie będą mogli znaleźć się w poznańskiej hali w sobotę o 20:00, staną przed szansą uczestnictwa w wydarzeniu za pośrednictwem telewizji internetowej Headshot TV (http://hstv.pl/), która zapewnia transmisję na żywo.

Już dziś zapraszamy Cię do uczestnictwa w Intel Friday Night Game Poznań. Największe tegoroczne show sportów elektronicznych rozpoczyna się w sobotę, 22 listopada o godz. 20:00, na stoisku Intel Arena powered by HP. Przyjdź i wyzwól emocje! Wstęp wolny!


źródło:

Intel Technology Poland Ltd
więcej artykułów, informacji
http://www.intel.com


Manejo
więcej artykułów, informacji
http://www.manejo.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...