informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


zanox, Axel Springer i Publigroup - razem już rok!data dodania: 24.08.2008

zanox rok temu został przejęty przez największego europejskiego wydawcę Axel Springera oraz międzynarodową grupę multimedialną Publigroup. Od tego momentu firma odnotowuje imponujące wzrosty.

zanox założony w 2000 roku w Niemczech, działający globalnie na ponad 200 rynkach, rozwija się bardzo dynamicznie zwłaszcza w ostatnim roku. To głównie wynik zaangażowania i efektu synergii osiąganego dzięki nowym właścicielom - niemieckiej grupie wydawniczej Axel Springer AG (60% udziałów) i szwajcarskiej firmie PubliGroupe AG (40% udziałów) - którzy w 2007 roku przejęli zanox. Dzięki temu zanox w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy rozpoczął globalną ekspansję, zdecydowanie zwiększył przychody, podwoił liczbę biur oraz zwiększył liczbę zatrudnionych osób do 350 (z czego 150 pracuje w centrali w Niemczech; pozostali w 25 innych lokalizacjach, m.in. w USA, Chinach, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Polsce).

W ostatnim roku zanox otworzył w Berlinie ogólnoeuropejski, internetowy inkubator w ramach GAP (Global Alliance Partners) Kampusu. W zamierzeniach projekt ma pełnić rolę centralnego punktu w Europie stymulującego rozwój poszczególnych przedsięwzięć w obszarze internetu, e-marketingu, jak i całej branży nowoczesnej technologii. Ma być także platformą wymiany myśli i nowatorskich pomysłów promującą przedsięwzięcia skutecznie monetyzujące internet. Dzięki współpracy z technologicznymi i finansowymi partnerami z Doliny Krzemowej w USA, GAP Kampus będzie mógł promować także projekty o zasięgu globalnym.

W ramach projektu GAP Kampus, zanox ogłosił start konkursu na najlepszy e-projekt. Nagrodą główną jest milion Euro, które mają być przeznaczone na dofinansowanie rozwoju wybranego start upu. Projekty, które mają największe szanse na wygranie powinny bazować na idei WEB 2.0 i wykorzystywać jej narzędzia, takiej jak np. widgety. Zgłoszenia można przesyłać do końca sierpnia 2008 roku.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zanox został wyróżniony licznymi nagrodami i tytułami. W 2007 roku został m.in. sklasyfikowany na 3 miejscu w Europie w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych „Technology Fast 50” organizowanym przez firmę doradczą Deilotte. Został doceniony za wizjonerską strategię, innowacje technologiczne, przywództwo oraz roczny wzrost przychodów o ponad 100%.

Z kolei w 2008 roku, już po raz trzeci z rzędu, zanox otrzymał na CeBIT 2008 najważniejszą – platynową nagrodę „Europejski znak e-doskonałości”. Został doceniony przede wszystkim za dotychczasową strategię biznesową, globalną ekspansję firmy oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego opartego na modelu „Pay per Action – płać za sukces”, w którym to reklamodawca rozliczany jest za konkretną akcję - płaci tylko za rezultaty swoich działań reklamowych, np.: za sprzedaż, rejestrację czy wypełnienie formularza. Europejskie Forum Multimediów (EMF) uzasadniając swoją decyzję wskazał przede wszystkim na pionierską w skali globalnej platformę zanox XS oferującą: programy afiliacyjne, programy do zarządzania reklamami w wyszukiwarkach, kampanie e-mailingowe oraz programy lojalnościowe, wszystkie rozliczane w modelu „płać za sukces”.


źródło:Zanox
więcej artykułów, informacji
http://www.zanox.pl


Synergic
więcej artykułów, informacji
http://www.synergic.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...