informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Oracle oferuje aplikację Oracle Hyperion Profitability and Cost Managementdata dodania: 25.07.2008

Firma Oracle poinformowała o dostępności nowej aplikacji do zarządzania wydajnością Oracle Hyperion Profitability and Cost Management, która ułatwia przedsiębiorstwom i instytucjom wgląd w czynniki wpływające na koszty i rentowność.

Oracle Hyperion Profitability and Cost Management jest elementem systemu Oracle Enterprise Performance Management (EPM), który jako jedyny w branży zapewnia na tak wysokim poziomie doskonalenie zarządzania, dzięki czemu firmy mogą działać bardziej inteligentnie, prężnie oraz zgodnie z określonymi celami. Oracle Hyperion Profitability and Cost Management zapewnia firmom wgląd w opłacalność i koszty, co umożliwia im poprawę sprawności organizacyjnej i właściwe wykorzystywanie zasobów w celu zwiększenia rentowności.
Aplikacja ta oferuje użytkownikom przejrzysty widok kosztów działalności biznesowej w całej organizacji — łącznie z obsługą klientów i dostawami produktów — co pozwala zlokalizować zasoby przynoszące największe zyski oraz dostrzec możliwości lepszego dostosowania zasobów i poprawy rentowności. Będzie szczególnie przydatna dla firm, które często wykorzystują do alokacji i obliczania rentowności arkusze kalkulacyjne i procesy ręczne. Uzyskane w ten sposób rozproszone dane są trudne do przeanalizowania, co prowadzi do mało dokładnych wniosków i powoduje trudności w terminowym działaniu.
Najważniejsze korzyści dla użytkowników Oracle Hyperion Profitability and Cost Management to:
· Możliwość dostrzeżenia czynników wpływających na koszty i rentowność. Wielowymiarowa analiza pozwala użytkownikom zidentyfikować źródła i atrybuty rentowności, funkcje modelowania scenariuszy ułatwiają poodejmowanie prawidłowych decyzji, a traktowanie rentowności jako miernika wydajności umożliwia stosowanie najlepszych procedur zarządzania.
· Przejrzysty dostęp do informacji i elastyczność. Dzięki elastycznemu mechanizmowi alokacji, który pozwala stosować różne metody, aplikacja umożliwia dokładne lokalizowanie kosztów. Wiarygodne wykresy graficzne pozwalają śledzić alokację kosztów i przepływy przychodów. W oparciu o definiowane przez użytkownika reguły biznesowe można szybko oceniać różne modele.
· Lepsze dostosowywanie zasobów. Dzięki ścisłej integracji z innymi ważnymi aplikacjami do zarządzania wydajnością, użytkownicy mogą wpływać na budżet i plany, strategicznie alokować zasoby w oparciu o dokładne informacje dotyczące opłacalności i kosztów oraz ulepszać programy marketingowe przez bardziej zaawansowaną segmentację klientów.

„Jednym z częstych błędów w zarządzaniu kosztami i kontrollingu jest używanie arkuszy kalkulacyjnych lub wycinkowych modeli kosztowych, co sprawia, że obraz czynników wpływających na koszty jest niespójny. W rezultacie wiele działań mających na celu zmniejszenie kosztów jest niewłaściwie ukierunkowanych” — powiedziała Agnieszka Beresińska, Business Consulting Manager, Oracle Polska „Wykorzystanie Oracle Hyperion Profitability and Cost Management umożliwia użytkownikom dokładną analizę czynników wpływających na rentowność i koszty, dzięki czemu mogą szybko dostosować zasoby i wykorzystać najbardziej opłacalne możliwości biznesowe. Nowoczesna aplikacja umożliwia zbudowanie efektywnych modeli analitycznych a dzięki temu – zebranie właściwych informacji niezbędnych do podejmowania ważnych decyzji strategicznych i operacyjnych”.

Więcej informacji na temat produktów z serii Oracle Enterprise Performance Management oraz Business Intelligence: http://www.oracle.com/epm


źródło:Oracle Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.oracle.com/pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...