informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Maximus Showroomdata dodania: 11.07.2008

W CHH Maximus Fashion International wraz z nadejściem nowego sezonu jesienno - zimowego zostanie otwarty Showroom - salon prezentacji i kontraktacji krajowych oraz zagranicznych kolekcji mody, który udostępniany będzie przez cały rok firmom ze świata mody.

Ponad 200-metrowy Maximus Showroom, będzie znajdował się w hali D i służyć będzie przede wszystkim premierowym prezentacjom kolekcji mody w profesjonalnych warunkach, z wybiegiem dla modelek, nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacji światła i dźwięku oraz systemami multimedialnymi. Showroom wyznacza kierunek zmian w technikach prezentacji i sprzedaży produktów mody. W tym kierunku konsekwentnie zmierza Centrum Maximus, wychodząc na przeciw oczekiwaniom właścicieli marek mody dominującym stopniowo polski rynek mody, podobnie do procesów zachodzących od lat w Europie Zachodniej. Firmy korzystające z Maximus Showroomu będą miały dostęp do będącej w posiadaniu Centrum Maximus najbogatszej w kraju bazy danych sklepów i hurtowni z całej Polski.

Maximus Showroom będzie wsparciem dla projektu MaxiMarka, nowatorskiego i jedynego w Polsce przedsięwzięcia polegającego na wydzieleniu i udostępnieniu jedynie dla klientów biznesowych obszaru ok. 60 stałych showroomów, od 30 do 100 m2 każdy, powstającego w nowo budowanej hali E. Strefa MaxiMarka będzie służyć właścicielom czołowych krajowych i zagranicznych marek mody dla prezentacji oraz kontraktacji kolekcji przy wykorzystaniu efektu synergii. Rozwiązania tego typu zwane Fashion House zdominowały już zachodnio-europejskie rynki mody i wdrażane będą również w Polsce.

Showroom na terenie Centrum Maximus będzie bardzo dogodnym miejscem dla wszystkich firm działających na terenie Centrum, w zakresie organizacji imprez promocyjnych, szkoleń dla pracowników, seminariów branżowych oraz wspólnych spotkań.

Powierzchnia zasadniczej części Maximus Showroom wyniesie ponad 200 mkw. W zamkniętych prezentacjach będzie mogło brać udział około 200 osób. Dla potrzeb przestrzeni Showroomu będzie dodatkowo wykorzystywany główny pasaż hali D. W publicznych pokazach mody będzie mogło wówczas uczestniczyć około 500 osób. Przestrzeń Showroomu zostanie maksymalnie wykorzystana pod kątem funkcjonalności. Podczas pokazów mody z podestu będzie wysuwany wybieg dla modeli. Dla komfortu osób siedzących w dalszych rzędach, zamontowane będą ekrany LCD. Styliści i makijażyści będą mogli przygotować modelki w specjalnie wydzielonej do tego przestrzeni. Biznes mody będzie miał do dyspozycji business corner - przestrzeń o podwyższonym standardzie – wydzielone miejsce do prowadzenia rozmów handlowych. W Showroomie znajdzie się bar oraz pomieszczenie gospodarcze dla potrzeb m.in. cateringu. Projektem wnętrz i wykończeniem zajmuje się firma LOKIS Shop Design.


źródło:Centrum Handlu Hurtowego Maximus
więcej artykułów, informacji
http://www.maximuscenter.pl


Mediadem
więcej artykułów, informacji
http://www.mediadem.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...