informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Royal Floor Tali - podłoga z serca Afrykidata dodania: 27.03.2008

Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury.

Deski podłogowe Royal Floor Tali charakteryzują się wyraźnym, wzorzystym usłojeniem w ciepłych odcieniach brązu, łączących w sobie nuty czerwieni i pomarańczu. Niepowtarzalne barwy desek podłogowych Royal Floor Tali przeniosą nas na sawannę oraz do lasów tropikalnych Kenii i Mozambiku, gdzie rośnie blisko 50–metrowe tali. Ze względu na szlachetny i oryginalny kolor drewna, chętnie wykorzystywane jest ono do wykładania podłóg w salonach, gabinetach i bibliotekach oraz innych reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Niespotykana twardość drewna tali, wynosząca aż 6,2 w skali Brinella sprawia, że jest ono mało wrażliwe na niszczące czynniki zewnętrzne oraz ścieranie. Warto wspomnieć, że tradycyjnie uważane za twarde i wytrzymałe drewno dębu otrzymało w pomiarze twardości podłóg metodą Brinella wynik 3,7. Wytrzymałość tali sprawia, że jego drewno jest szczególnie cenione w przedpokojach, holach, czy pokojach dziecinnych.

Trwałość podłóg drewnianych Royal Floor Tali wzmacnia także siedmiowarstwowy system lakierowania, który chroni i konserwuje powierzchnię desek, dzięki czemu mimo intensywnego użytkowania pozostaną piękne na wiele lat.

Nowoczesny system montażu Uniclic zapewnia szybkie, łatwe i precyzyjne ułożenie desek, bez potrzeby użycia kleju. Ponadto profil Uniclic został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić swobodny montaż podłogi Royal Floor Tali w poziomie, jak i pod kątem. Podłogi drewniane Royal Floor posiadają 30 letnią gwarancję producenta.

Podłogi drewniane Royal Floor Tali dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Tali:
Twardość: 6,2;
Zalety:
- możliwość klejenia do podłoża,
- możliwość cyklinowania;
Cena: 149 zł netto / m2
Dystrybutor: RuckZuck.biz Sp. z o. o., ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13

www.royalfloor.pl

Royal Floor to kolekcja 18 egzotycznych i niepowtarzalnych wzorów podłóg drewnianych. Drewno do ich produkcji pochodzi z kilku kontynentów. Zakłady, w których produkowanie są podłogi marki Royal Floor znajdują się w trzech miejscowościach zlokalizowanych wokół hiszpańskiego miasta Vigo: Mos, Sanguińeda i Porrińo. Zastosowanie najlepszych i starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcji gwarantuje trwałość podłóg na długie lata. Dodatkową zaletą podłóg marki Royal Floor jest siedmiowarstwowy system lakierowania lakierami firmy Bona, cenionego europejskiego producenta. Wszystkie podłogi drewniane marki Royal Floor objęte zostały 30 letnią gwarancją.

Dystrybutorem podłóg marki Royal Floor jest firma RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Obecnie liczy ona blisko 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położone są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.


źródło:Classen - Pol SA
więcej artykułów, informacji
http://www.classen.pl
E.C.H.O. Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.echopr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...