informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


DivX będzie certyfikować nowy odtwarzacz DVD Blu-ray firmy Panasonicdata dodania: 03.03.2008

Warszawa, 3.03.2008 – Firma DivX, Inc., (NASDAQ: DIVX) ogłosiła dziś, że odtwarzacz Blu-ray (PN: DMP-BD30EG/EE) firmy Panasonic będzie certyfikowany przez DivX.

Warszawa, 3.03.2008 – Firma DivX, Inc., (NASDAQ: DIVX) ogłosiła dziś, że odtwarzacz Blu-ray (PN: DMP-BD30EG/EE) firmy Panasonic będzie certyfikowany przez DivX.

Odtwarzacz Blu-ray, który dołącza do grona produktów Panasonic, posiadających już certyfikat DivX, będzie dostępny od marca 2008. Jest to pierwszy certyfikowany przez DivX odtwarzacz Blu-ray, który będzie dostępny w Europie i Rosji. Podobnie jak odtwarzacze DVD, posiadające już certyfikat DivX – nowy odtwarzacz Blu-ray umożliwi odtwarzanie wysokiej jakości wideo w formacie DivX.

‘Aby umożliwić użytkownikom dostęp do ogromnie popularnego formatu DivX, wprowadziliśmy pierwszy certyfikowany przez DivX odtwarzacz Blu-ray, który będzie dostępny w Europie i Rosji’ – powiedział Yuki Kusumi, Group Manager of Product Technology, Video Business Unit, Network Business Group, Panasonic AVC Networks Company, Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. ‘Wprowadzenie tego produktu jest bezpośrednią odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników na pliki w formacie DivX. Jesteśmy przekonani, że ten produkt stanie się bardzo popularny na rynkach europejskich i rosyjskim’.

‘Odtwarzacz Blu-ray firmy Panasonic, posiadający logo DivX Certified, jest doskonałym urządzeniem kolejnej generacji technologii DVD. Dla DivX jest to krok milowy, jeśli chodzi o zaangażowanie firmy w nowe kategorie produktów’, powiedział Kevin Hell, CEO DivX, Inc. “Format DivX stał się de facto standardem w istniejących odtwarzaczach DVD i mamy szansę powtórzyć ten sukces w przypadku odtwarzaczy Blu-ray. Cieszymy się, ze Panasonic postrzega DivX jako ważną technologię, która może być zastosowana w urządzeniach kolejnych generacji’.

Produkty, które posiadają logo DivX Certified przeszły rygorystyczny program testów, co zapewnia najwyższą jakość odtwarzania wideo, doskonały poziom wizualny oraz możliwość współpracy z innymi urządzeniami cyfrowymi, które posiadają certyfikat DivX. Logo DivX stało się symbolem wysokiej jakości cyfrowego wideo w każdym typie urządzeń.

Informacje o DivX
DivX, Inc. jest firmą mediów cyfrowych, umożliwiającą klientom wzbogacenie odbioru mediów na każdym typie urządzenia. DivX kreuje, dystrybuuje oraz licencjonuje cyfrowe technologie video, stosowane w dzisiejszym środowisku medialnym - od PC, poprzez telewizję, aż po urządzenia mobilne. Partnerzy firmy, działający w sektorze elektroniki użytkowej, dostarczyli ponad 100 milionów urządzeń wideo, certyfikowanych przez DivX. Firma oferuje również dostawcom treści i wydawcom kompletne rozwiązanie, pozwalające na dystrybucję bezpiecznego, wysokiej jakości cyfrowego wideo. DivX, jako marka rozpoznawana na całym świecie, posiadająca zaangażowaną społeczność setek milionów konsumentów, ułatwia korzystanie z technologii cyfrowych w domu.

Oświadczenia wybiegające w przyszłość
Oświadczenia zawarte w niniejszej informacji prasowej, które nie mają charakteru wyłącznie historycznego, są „oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość”. Do oświadczeń takich zalicza się m.in. stwierdzenia dotyczące widoczności DivX w społeczności inwestorów. Oświadczenia wybiegające w przyszłość obarczone są znanym i nieznanym ryzykiem, niepewnością i innymi czynnikami, które mogą sprawić, że faktyczne wyniki DivX będą znacząco różne od wyników historycznych lub jakichkolwiek wyników wyrażanych wprost lub w sposób dopowiedziany w oświadczeniach wybiegających w przyszłość. Do takich czynników należą m.in.: ryzyko, że wykorzystanie technologii DivX przez klientów nie będzie rosło zgodnie z oczekiwaniami; ryzyko, że oczekiwane szanse rynkowe nie ziszczą się na przewidywanym poziomie lub wcale; ryzyko, że działalność Spółki nie spowoduje zwiększenia rentownych przychodów; ryzyka i niepewności związane z utrzymaniem i siłą marki DivX; zdolność DivX do penetrowania istniejących i nowych rynków; wpływ konkurencji; zależność DivX od licencjobiorców i partnerów; efekty roszczeń z tytułu praw własności intelektualnej; a także inne czynniki, omówione w rozdziale pt. „Czynniki ryzyka” w kwartalnym raporcie DivX na formularzu 10-Q, złożonym do Komisji Giełd i Papierów Wartościowych (SEC) 15 maja 2007 r. Wszelkie oświadczenia wybiegające w przyszłość są w całości uściślane przez niniejsze ostrzeżenie. DivX udostępnia niniejszą informację wg stanu na dzień jej publikacji; nie podejmuje zobowiązania do aktualizacji jakichkolwiek oświadczeń wybiegających w przyszłość, zawartych w niniejszym komunikacie, pod wpływem nowych informacji, przyszłych zdarzeń lub innych czynników.


źródło:DivX
więcej artykułów, informacji
http://www.divx.com


East Side Consulting GmbH
więcej artykułów, informacji
http://east-side-consulting.de
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...