informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kobiecy czasdata dodania: 03.03.2008

Jak ważny jest wygląd i jak wpływa na samopoczucie kobiet wiedża chyba tylko one same. A stara prawda mówiąca o prawdziwym pięknie w naszym wnętrzu chciałoby się poddać małemju liftingowi.

Każda z nas oprócz pięknego wnętrza, tak naprawdę marzy o nieskazitelnej urodzie, gładkiej i aksamitnej cerze, skórze bez zmarszczek, zgrabnej sylwetce, jędrnym ciału i lśniących jak jedwab włosach.
Nie czekajmy więc ani chwili dłużej, schowajmy głęboko wszelkie wymówki i w końcu zróbmy dla siebie to, na co naprawdę zasługujemy – prawdziwy relaks duszy i ciała. A nie ma lepszego pretekstu, niż zbliżający się Dzień Kobiet.
W zabieganym kobiecym życiu, kiedy lista priorytetów kręci się wokół domu, męża, dzieci i pracy, zapominamy o prostej zależności, że nasze samopoczucie odzwierciedla stan naszego umysłu, duszy i ciała. I jeżeli nie będziemy szczęśliwe same ze sobą, to nie będziemy szczęśliwe z nikim.
Dlatego wykorzystajmy zbliżający się Dzień Kobiet i poświęćmy go wyłącznie sobie. Choć raz nie zastanawiajmy się, co kupić na obiad, jak zadowolić wszystkich domowników i jak zdążyć z wieczornym posiłkiem przed powrotem męża z pracy. Skupmy się całkowicie na sobie i jakkolwiek egoistycznie to brzmi, pamiętajmy, że budowanie szczęścia, miłości i powodzenia należy zacząć od siebie samej.
Pomóc nam w tym może Instytut Piękna ESSENCA, którego niepisaną dewizą jest Dzień Kobiet na co dzień. I mimo, że każdego dnia w tym magicznym miejscu możemy poczuć się wyjątkowo, to aby zachęcić kobiety do zatrzymania się choć na chwilę i wyskoczenia z machiny codziennych zajęć ESSENCA przygotowała na Dzień Kobiet, z myślą wyłącznie o nich wyjątkowe pakiety zabiegów w świątecznych cenach.
Są to kompleksowe programy upiększająco – odżywcze, stworzone dla wszystkich dam potrzebujących pielęgnacji i relaksu zarazem.
W ciągu jednego pobytu Instytut ESSENCA zadba o regenerację ciała i duszy. Ponieważ każda z pań wymaga indywidualnego podejścia oraz innego rodzaju zabiegów specjaliści z tego day-spa stworzyli kilka programów łączących w sobie odnowę biologiczną i pielęgnację ciała oraz relaks dla duszy.
I tak,
„Zew natury” – to prawdziwa czterogodzinna rozkosz zaczynająca się od dowolnie przez nas wybranego zabiegu na twarz (w zależności od potrzeb skóry mamy do dyspozycji zabieg nawilżający, rewitalizujący, oczyszczający, przeciwzmarszczkowy, bądź dotleniający). Następnie regulujemy sobie brwi i kładziemy hennę. Kiedy nasza twarz uległa już małej metamorfozie przechodzimy do całościowego relaksacyjnego masażu ciała. Jeżeli myślicie, że to już koniec naszych przyjemności, to nic bardziej mylnego. Zwieńczeniem tych zabiegów będzie bowiem dopiero hot manicure.
Po czterech godzinach odprężenia mamy wrażenie, jakbyśmy spędziły co najmniej parę dni na wyjazdowym urlopie. A wszystko to w cenowych granicach rozsądku. Dla kobiet świętujących swój dzień w Instytucie ESSENCA ceny za całościowy program spadają do 375zł
Podobnie ma się sytuacja w przypadku programu „Niebiański relaks”, w skład którego wchodzą: masaż twarzy wraz z maseczką, całościowy masaż ciała stemplami lawendowymi oraz pedicure SPA. Ta ponad trzygodzinna podróż po krainie odnowy naszego ciała to niepowtarzalny relaks, a cena obniżona specjalnie na święto kobiet do 425zł.
Instytut Piękna ESSENCA w tym szczególnym dniu proponuje jeszcze trzy inne kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne:
„Aromat Piękna” obejmujący witaminowy zabieg na twarz, doskonale sprawdzający się zimą aromaterapeutyczny masaż ciepłym olejkiem oraz owocowe piękno dłoni wraz z obowiązkowym manicurem. To kolejna czterogodzinna rozkosz dla naszych ciał. Cena całościowego programu obniżona do 385zł.
Dla kobiet zafascynowanych kulturą wschodu ESSENCA proponuje „Chińską Fantazję” rozpoczynającą się zabiegiem odżywczo – ujędrniającym SHIN–TAI , według chińskiej tradycji, dodatkowo w tym samym klimacie masaż bańką chińską gwarantujący relaks oraz ujędrnienie ciała za jednym razem. Cena chińskiej odnowy biologicznej i w tym przypadku wynosi tylko 385zł.
I na sam koniec, oczywiście deser, czyli program pod zachęcająco brzmiącym tytułem
„Coś słodkiego......”. W tym zestawie specjaliści ESSENCA stawiają na czekoladę. Tak jak w poprzednich programach i w tym przypadku rozpoczynamy od zabiegu na twarz, tym razem czekoladowego, następnie uzupełniamy niedobory słodyczy i poddajemy się czekoladowemu zabiegowi na ciało w tunelu Power Slim. Czy jest jeszcze jakiś kawałek nie czekoladowy na naszym ciele? Otóż tak, nasze dłonie, które po czekoladowym masażu dopełnią słodkiej całości. Rozkosz trwająca cztery godziny obniżona została z myślą o wszystkich świętujących kobietach do 385zł.
Zatem drogie Panie, nie czekajmy, aż ktoś zrobi coś dla nas, nasza uroda, samopoczucie i szczęście zależy tylko od nas. Wykorzystajmy Dzień Kobiet do rozpoczęcia kampanii na rzecz swojego doskonałego wyglądu.
W Instytucie Piękna ESSENCA święto kobiet trwa do końca kwietnia, do tego też czasu obowiązują promocyjne ceny powyższych pakietów.


źródło:

Instytut Piękna Essenca
więcej artykułów, informacji
http://www.essenca.pl
Black & White PR
więcej artykułów, informacji
http://www.blackandwhitepr.com.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...