informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Miękoś zadowolony z 997-kidata dodania: 14.02.2008

Dzisiaj na torze Hockenheim odbył się pierwszy dzień testów. W treningach na małej pętli tego obiektu udział wzięła piątka Polaków w składzie: Robert Lukas, Mariusz Miękoś, Stefan Biliński, Teodor Myszkowski oraz Marcin Gładysz.

Dzisiaj na torze Hockenheim odbył się pierwszy dzień testów. W treningach na małej pętli tego obiektu udział wzięła piątka Polaków w składzie: Robert Lukas, Mariusz Miękoś, Stefan Biliński, Teodor Myszkowski oraz Marcin Gładysz. Wszyscy zawodnicy testowali przed sezonem Porsche 997 GT3 Cup. Dla Miękosia był to debiut za kierownicą tego wyścigowego samochodu i po pierwszym dniu spędzonym w tym aucie, Łodzianin był pod dużym wrażeniem jego możliwości.

Czwartkowe treningi odbyły się na małej pętli toru Hockenheim. Reprezentant Fastline Racing Mariusz Miękoś jak i Stefan Biliński, Teodor Myszkowski oraz starszy z braci Gładyszów mieli do dyspozycji dwa Porsche 997 GT3 Cup należące do zespołu SMS Seyffarth – Motorsport. To właśnie w tym teamie występuje Jan Seyffarth – piąty kierowca Porsche Carrera Cup 2007. Robert Lukas trenował z kolei na swoim Porsche znanym z ubiegłorocznych występów w cyklu WSMP. Zawodnicy zmieniający się w dwóch 997-ach niemieckiego zespołu wsiadali za kierownicę tego samochodu po 3-4 razy, a cały trening trwał cztery godziny.
Jazdy na torze rozpoczęły się dopiero po godzinie 13, bowiem wcześniej nawierzchnię pokrywał lód, a temperatura wynosiła -2 stopnie Celsjusza. Po południu pogoda się poprawiła, a temperatura wzrosła do dwóch stopni powyżej zera. Dzięki temu tor stał się wystarczająco przyczepny.
Miękoś z pierwszym jazd Porsche 997 GT3 Cup był bardzo zadowolony. - Jestem zachwycony tym samochodem i już nie mam ochoty wsiadać za kierownicę wolniejszego auta. Zdaniem wielu osób moje pierwsze jazdy w Porsche wypadły całkiem dobrze. Niemcy przede wszystkim zwracali uwagę na użycie między-gazu przy redukcjach, a czasy okrążeń schodziły w tej sytuacji na drugi plan. Mimo tego każdy z nas się porównywał. Dzisiaj uzyskiwałem trzecie rezultaty z całej piątki Polaków, którzy trenowali na tym torze. Traciłem około trzy sekundy do Roberta i sekundę do Teodora. Nie jest to mało, ale jak na pierwszy raz nie mam się czego wstydzić. Zespół Seyffartha to najbardziej profesjonalny team w jakim jeździłem. Pół dnia spędziłem z ich inżynierem na analizie naszych telemetrii. Z nimi naprawdę można się nauczyć ścigania. – podsumował dzisiejsze testy Miękoś.
Tak jak miało to miejsce podczas ostatnich startów, również tym razem kierowca z Łodzi przed testami odbył jazdy na symulatorze - niezbędne do dobrego poznania nowego dla siebie obiektu.
- Muszę przyznać, że już przed przejazdami treningowymi miałem tor opanowany perfekcyjnie – dodaje reprezentant Fastline Racing. - Dzisiaj nie przytrafiły mi się żadne przygody w postaci bączków. Jedynie raz wypadłem z toru na trawę, ale było to spowodowane kłopotami z oponą. Na szczęście nic poważnego się nie stało.
Jutro na Hockenheimring kolejny dzień testów. Program zajęć na torze będzie wyglądał podobnie jak w czwartek, a koniec treningów zaplanowany jest na godzinę 16-tą. Do piątki Polaków może jeszcze Tomasz Grochal.


źródło:

TH Media
więcej artykułów, informacji
http://www.thmedia.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...