informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Mikołajki z Gawinemdata dodania: 21.12.2007

6 grudnia w siedzibie Fabryki Mebli Gawin w Królewskiej Woli miała miejsce niezwykła uroczystość – spotkanie dzieci z zarządem firmy. Andrzej Gawin, założyciel i właściciel Fabryki Mebli, jest od kilku lat „ojcem chrzestnym” tej placówki.

To jeden z wielu przykładów inicjatywy charytatywnej przedsiębiorstwa, które w ten sposób zaznacza swoją obecność nie tylko na polu gospodarczym, lecz także w życiu społecznym regionu dolnośląskiego.

W mikołajkowym spotkaniu wzięli udział wszyscy wychowankowie przedszkola, ich rodzice, pracownicy placówki oraz właściciele Fabryki Mebli Gawin. Państwo Gawinowie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć jedyny w swoim rodzaju kolorowy spektakl, zaprezentowany przez starszych i młodszych wychowanków przedszkola. Przebrane w stroje ludowe dzieci z zapałem wykonały przygotowany program artystyczny, na który składały się tańce, piosenki i wiersze. W przybranej świątecznie sali nieraz rozbrzmiewały entuzjastyczne oklaski. Po programie artystycznym nastąpiła część towarzyska – zaproszeni goście zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem i obdarowani kwiatami, a na dzieci czekały słodycze. Spotkania mikołajkowe stały się już tradycją – Fabryka Mebli Gawin od lat sponsoruje przedszkole, zaopatrując je nie tylko w potrzebne meble, lecz także sprzęt multimedialny i inne niezbędne artykuły.

Fabryka Mebli Gawin jest także jednym z przyjaciół dwóch okolicznych domów dziecka – w Brzegu i Bierutowie. W obu placówkach wciąż przybywa dzieci, które, jak wiadomo, potrzebują kolejnych sprzętów - łóżek, szaf, krzeseł, biurek do nauki. Firma Gawin zaspokaja to zapotrzebowanie, zaopatrując wychowanków domów w meble – raz do roku w okresie świątecznym do obu miast rusza samochód z dębowym logo firmy na plandece i dowozi dzieciom i młodzieży swoje funkcjonalne i estetyczne produkty. Dzieci „odwdzięczają się” dyplomami z podziękowaniami oraz własnoręcznie wykonanymi prezentami. Przedstawiciele firmy uczestniczą również w uroczystych wigiliach, na które zapraszani są reprezentanci wszystkich firm wspierających obie placówki.
Z otwartości i serdeczności firmy Gawin mieli okazję skorzystać w maju 2007 roku także pracownicy Wrocławskiej Komendy Policji. Produkujący meble zakład pomógł w organizacji niepowtarzalnego wyjazdu – Pierwszej Sztafety – Pielgrzymki Policji Dolnośląskiej Wrocław – Rzym do grobu Jana Pawła II w intencji Jego szybkiej kanonizacji. Trasa trwającej ponad tydzień sztafety wyniosła niemal 2 tys. km. Jej organizatorem był ks. Stanisław Stelmaszek, Kapelan Policji Dolnośląskiej, a patronami – m.in. Ks. Abp prof. Marian Gołębiewski, Minister Sportu Tomasz Lipiec oraz Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
Królewska Wola może poszczycić się także własnym, trzecioligowym klubem piłkarskim, zainicjowanym i prowadzonym przez Fabrykę Mebli Gawin. Skupia ona młode talenty piłkarskie, pomaga im wybić się i osiągnąć sukces sportowy. Do tradycji należy także organizowany przez firmę rokrocznie letni festyn rodzinny. Na stadionie klubu piłkarskiego Gawin Królewska Wola wszyscy mieszkańcy okolicznych miejscowości mają okazję spotkać się i wziąć udział w przygotowanych dla nich atrakcjach. Jedną z nich jest od lat mecz rozgrywany między prowadzoną przez Fabrykę Mebli Gawin drużynę z zespołem gwiazd.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Fabryki Mebli Gawin pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim swoim klientom, pracownikom oraz mieszkańcom Dolnego Śląska. Niech gwiazdkowy czas będzie dla Państwa chwilą pełną spokoju, radości i odpoczynku od codziennego stresu. Na Nowy, nadchodzący wielkimi krokami Rok 2008 życzymy tego, co najważniejsze – zdrowia, radości oraz wielu szczęśliwych chwil w atrakcyjnie umeblowanych wnętrzach.

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody, garderoby i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami.

Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu.
Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz „Dobroczyńca Roku”. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.
Fabryka sponsoruje także Klub Sportowy Gawin Królewska Wola, biorący udział w rozgrywkach III ligi piłki nożnej.


źródło:Fabryka Mebli GAWIN
więcej artykułów, informacji
http://www.gawin.pl
E.C.H.O. Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.echopr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...