informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kolory Świątdata dodania: 12.12.2007

Świat, który nas otacza to świat barw, dźwięków, zapachów i smaków. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad ilością otaczających nas doznań. A to właśnie one malują nasze wspomnienia, a przywołane po latach odżywają i przywołują minione chwile.

Momentami, do których wraca się bodaj najczęściej, są te spędzane z rodziną i przyjaciółmi. W naszej kulturze takie wspólne chwile związane są zazwyczaj ze świętami, a szczególnie z magicznym dla większości z nas czasem Świąt Bożego Narodzenia.

Niemal każdy, lekko przymykając oczy opowie o świętach pachnących makowcem, cynamonem i suszonymi grzybami. Na zaszczytne miejsce przywołany zostanie również zapach zielonej choinki, czy sianka pod białym obrusem. Nawet nie zastanawiając się zbytnio usłyszymy dźwięk dzwonków i ciepłe nuty bożonarodzeniowych kolęd. A gdyby spytać o kolor Świąt? Zieleni się choinka, błyskają różnokolorowe bombki, pysznią się czerwienią i złotem misterne łańcuchy, a srebrem mruga anielski włos. Na niebie, w wigilijny wieczór, wesoło błyska jasna gwiazda, zdradzając największą z tajemnic. W domu zaś bieli się świąteczny obrus, srebrzą sztućce i pysznią czerwone serwety.

Tak wiele wysiłku wkładamy w to, by stworzyć ten wyjątkowy, świąteczny nastrój. Warto sprawić, by nasze mieszkania i domy przygotować i odświeżyć na tę wyjątkową okazję. Wielu z nas właśnie przed świętami decyduje się zadbać o otaczające nas wnętrza. Czasami wystarczy zmienić tylko kolorystykę pomieszczeń, aby nadać mieszkaniu nowego i świeżego wyglądu. Każdy z naszych świątecznych kolorów możemy łatwo, szybko i bez wysiłku utrwalić na ścianach, drzwiach, czy oknach.

Jednak kolory świąt to nie tylko zieleń, czerwień i złoto. Szczególnie we współczesnych wnętrzach przeważają tradycyjne i jasne kolory jak: biel, beż i popiel, które optycznie powiększają przestrzeń pomieszczenia. Doskonałym dopełnieniem są klasyczne w kształcie meble oraz srebrne dodatki, które podkreślają nowoczesny charakter aranżacji. Na takim stonowanym tle zielona choinka i mieniące się wszystkimi barwami dodatki wyglądać będą jeszcze efektowniej. Żeby uzyskać taki rezultat możemy zastosować farbę Power Paint marki Dekoral w kolorze „kwiatu wanilii” lub „ziarnka piasku”, którą pomalujemy także kaloryfery i drzwi.

W ferworze przedświątecznych przygotowań nie musimy się już martwić o różne rodzaje farb do rozmaitych powierzchni, czy ilość czasu i trudu, jaki zazwyczaj kojarzy nam się ze zmianą aranżacji wnętrz. Malowanie ułatwiają farby wielozadaniowe, którymi możemy odnowić zarówno ściany, jak i drzwi i kaloryfery, nadając im nowy oraz niepowtarzalny charakter. Wśród produktów dostępnych na rynku szeroką gamą kolorów wyróżnia się farba Power Paint marki Dekoral. Ciekawy efekt dekoracyjny mogą dać takie kolory jak: „mus morelowy”, „herbaciana róża”, „soczysta papierówka” czy „dojrzała wiśnia”. W te święta wystarczy, że zadbamy, by obok kuchennego niezbędnika zawierającego całą gamę przypraw, znalazły się farby. Na nasze ściany możemy przenieść całe bogactwo ich pięknych i soczystych kolorów. To dzięki niepowtarzalnym barwom wydobędziemy
i podkreślimy piękno wnętrza, sprawiając, że nabierze ono niepowtarzalnego charakteru.

Nasze święta w tym roku mogą nie być śnieżne i białe, ale mogą z całą pewnością rozbłysnąć w naszych wnętrzach feerią kolorów, która towarzyszyć nam będzie jeszcze długo po tym, jak kolorowe bombki pochowamy w pudełkach.

Power Paint marki Dekoral: emulsja lateksowa przeznaczona do malowania różnorodnych powierzchni: ścian, sufitów, kaloryferów, drewna i metalu, dostępna w opakowaniach o pojemności 2,5 l w cenie ok. 59 zł brutto.

Producent: SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.


źródło:

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o .o.
więcej artykułów, informacji
http://www.sigmakalon.pl
E.C.H.O. Communications
więcej artykułów, informacji
http://www.echopr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...