informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kierowco zadbaj o swój bagaż !data dodania: 02.11.2007

HandiRack z myślą o wszystkich kierowcach, przygotował nietypowy, dmuchany bagażnik na dach samochodu. Jest on specjalnie zaprojektowany dla każdego, nawet najbardziej nowoczesnego modelu auta.

Jadąc na urlop czy będąc na większych zakupach, zazwyczaj zastanawimy się również, co zabrać ze sobą lub kupić, aby wszystko się zmieściło. Przerażąjąca była do tej pory wizja wyjechania gdziekolwiek, kiedy mieliśmy w perspektywie montaż ciężkiego bagażnika dachowego. Teraz możemy tego uniknąć.

Deska snowboardowa, surfingowa, narty, kajak i inne bagaże możemy umieścić już w błyskawicznym tempie na dmuchanym bagażniku i nie martwić się tym, że nie zabierzemy się z nimi w podróż. HandiRack wyszedł z propozycją stworzenia innowacyjnego produktu, który pomoże w szybki, łatwy i bezpieczny sposób przetransportować nasze sprzęty wszędzie tam, gdzie tylko sobie tego zażyczymy. Wybierając się również z rodziną do supermaketu po nową sofę, stół czy inne meble i nie chcąc płacić za kosztowny transport, powinniśmy mieć zawsze ten nowoczesny wynalazek przy sobie.

HandiRack to opatentowany, pompowany bagażnik na dach dowolnego auta, gwarantujący bezpieczeństwo i niezawodność podczas przewozu każdego bagażu. W przeciwieństwie do innych bagażników, możemy dopasować go do praktycznie każdego pojazdu cztero i dwu dzrzwiowego bez względu na markę czy model. Potrójnie wzmocniony materiał oraz solidne nylonowe pasy mocujące, którymi przypinamy nasz asortyment są praktycznie niezniszczalne.

Przed wyruszeniem w drogę jedyne co musimy zrobić, to umocować HandiRack na dachu samochodu, napompować przy pomcy załączonej pomki, przeciągnąć i zaczepić pasy. Na tak zainstalowanym bagażniku możemy przewieść praktycznie wszystko o wadze nawet do 80 kg. Demontaż zajmuje nam dosłownie kilkadziesiąt sekund a małe gabaryty przy złożeniu, pozwalają zabrać go wszędzie, gdzie chcemy. Lista zastosowań HandiRack jest niekończona.

Od tradycyjnego bagażnika HandiRack różni się tym, że wykorzystuje jego wszystkie zalety, odrzucając wady takie jak: montaż, ciężar, skomlikowana konstrukacja a także przymus jeżdzenia z nim nawet wtedy, gdy nie jest nam już potrzebny. Dlatego jeśli mamy dość tracenia czasu na montowanie skomplikowanego żelastwa na dachu naszego auta, czasem nawet w mroźny i deszczowy dzień to powinniśmy zaopatrzyć się w ten patent.

Uniwersalny HandiRack to prosty pomysł dla każdego kierowcy. Jest wygodny w użyciu, zajmuje niewiele miejsca a jednocześnie jest niezwykle trwały i niezawodny. Mamy możliwość użycia go bez względu na okliczności, pogodę czy porę roku. Od lat używany na całym świecie, dzięki firmie Red Bird, dystrybutorowi na Polskę teraz jest dostępny w naszych sklepach.


źródło:Red Bird
więcej artykułów, informacji
http://www.redbird.com.pl
Core PR
więcej artykułów, informacji
http://www.corepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...