informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Apreo Logistics uruchamia nową podstronę dla przewoźnikówdata dodania: 25.09.2007

APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – w ramach rozwoju komunikacji zewnętrznej, udostępnił przewoźnikom na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę Vademecum spedytora.

Nowa zakładka ma ma charakter informacyjno–ofertowy i ma za zadanie w jak najlepszy sposób przybliżyć przewoźnikom ofertę współpracy z Apreo Logistics. Zawiera przydatne informacje o terminach europejskich świąt, aktualne ceny paliw na świecie oraz bieżącą ofertę przygotowaną specjalnie dla stałych kontrahentów. Uruchomienie oddzielnego działu przeznaczonego dla przewoźników to kolejny krok w kierunku budowania trwałych relacji oraz współpracy Apreo Logistics ze swoimi kontrahentami. Spółka planuje dalszą modyfikację strony i jej rozwój pod kątem udogodnień dla klientów i podwykonawców.

„Naszym priorytetem jest budowanie stabilnych relacji z przewoźnikami, dlatego zależy nam na utrzymaniu najwyższych standardów ich obsługi. Głęboko wierzymy, że przez konkurencyjne stawki, terminowe i szybkie płatności, dogodne warianty rozliczeń oraz specjalne udogodnienia powiększymy grono zaufanych kontrahentów” - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics SA.

Zgodnie z przyjętą strategią Apreo Logistics udostępniła przewoźnikom SWIP – system służący do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą, wprowadziła także dla swoich podwykonawców atrakcyjny, zindywidualizowany system rozliczeń, umożliwiający wybór warunków i terminów płatności. W trosce o jakość obsługi firma buduje tzw. „Grupę zakupową” – gwarantującą zakontraktowanym przewoźnikom wysokie rabaty na dostęp do niezbędnych w działalności transportowej produktów oraz zakup usług logistycznych.

Firma APREO LOGISTICS SA świadczy usługi spedycyjne od 1 czerwca 2007 roku. Spółka przejęła działalność od Holenderskiej Grupy Vos Logistics i wywodzi się z powstałej w 1990 roku firmy Euroad, lidera polskiej branży TSL, specjalizującej się w logistyce transportu. Od 1998 roku – po wejściu inwestora strategicznego - sprzedaż firmy wzrosła do prawie 200 mln zł rocznie. W tym czasie zatrudnienie w firmie wzrosło trzykrotnie, a Euroad zdobył pozycję polskiego lidera w przewozach międzynarodowych. Rozbudowie taboru towarzyszyły inwestycje w rozwiązania informatyczne. Wdrożenie SWIP, zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP - nieporównywalnego z żadną inną aplikacją, jakich używają podobne firmy w Europie Środkowej - dało Euroadowi nie tylko wyraźną przewagę rynkową, ale także tytuł Lidera Informatyki roku 2003. Dla Grupy Vos Euroad stał się od 2003 roku platformą rozwoju w Europie Środkowej. Nowy właściciel zrealizował plan przyjęty jeszcze przez inwestorów – powiększył flotę do 1000 samochodów w 2004 roku.


źródło:Apreo Logistics S.A.
więcej artykułów, informacji
http://www.apreologistics.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...