informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IMR advertising by PR radzi: „Uwolnij usta!”data dodania: 25.09.2007

Detektyw Fikcyjny jak co dzień rano w swoim biurze przeglądał prasę. Nagle z jednej z gazet wypadła karteczka. Był to list rodziców Virginii – typowej, roześmianej nastolatki. Roztrzęsieni prosili o pomoc w odnalezieniu córki.

„Virginia została porwana! Od 3 dni nie wróciła do domu!” – już po pierwszych przeczytanych słowach detektyw wiedział, że nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania. Do listu dołączona była notatka, którą Virginia sporządziła tuż przed tajemniczym zniknięciem. „Nie mogę już tak dłużej żyć – pisała – Najpierw było swędzenie, a potem wyskoczyło mi to wstrętne COŚ. Moje usta wyglądają jak szafa…”. Zamykał gazetę, w której schowany był list, gdy jego uwagę przykuła informacja na samym środku strony. Zaciekawiony detektyw zaczął czytać:

IMR advertising by PR nie może mieć powodów do nudy, ponieważ do grona jej Klientów dołączyła właśnie firma Alba Thyment z Poznania. Agencji powierzono wprowadzenie i obsługę nowego preparatu Argol®Virin – rewolucyjnej maści w leczeniu objawów opryszczki. Innowacją jest zamknięcie w małej tubce dużej dawki olejku z drzewa herbacianego, zamiast popularnego w innych tego typu środkach acyklowiru. Agencja będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, rozpowszechnianie wiedzy o wirusie powodującym opryszczkę (Herpes simplex, HSV typ 1) oraz o skutecznej walce z nią przy pomocy Argol®Virin. Działania rozpoczną się konferencją prasową pt.: "Uwolnij usta!" z udziałem prof. zw. dr hab. med. Jerzego Bowszyca (kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii AM w Poznaniu). Umowa została podpisana 17 września i zakłada współpracę na czas nieokreślony. Alba Thyment jest najstarszą polską firmą farmaceutyczno-chemiczną, założoną w 1913 roku, z powodzeniem produkującą środki sygnowane marką Argol®. (www.albathyment.pl)”

Fikcyjny postanowił działać. Jeszcze tego samego dnia udał się do mieszkania Virginii w poszukiwaniu poszlak. Pokój dziewczyny nie wykazywał żadnych oznak tragedii, jaką przeżywali rodzice w związku ze zniknięciem córki. Tradycyjne przeszukanie wydawało się zbyt czasochłonne. Nagle detektywowi Fikcyjnemu przypomniała się notatka Virginii i przeczytana dziś informacja prasowa. „Usta? Szafa? Argol®Virin? Co to może znaczyć? Czy da się to połączyć?” – pomyślał i niespodziewanie usłyszał dziwne skrzypienie, dochodzące z drugiego końca pokoju z szafy. Otworzył ją. Przed jego oczami ukazała się dziewczyna, zasłaniająca coś na ustach. Była to Virginia.

Zagadka została rozwiązana. Virginia została zarażona wirusem opryszczki wargowej na niedawnej imprezie. Bała się pokazywać komukolwiek i dlatego schowała się w szafie. Detektyw zaordynował dziewczynie Argol®Virin. W bardzo krótkim czasie na usta Virginii powrócił uśmiech oraz pewność siebie. I znów stała się królową parkietu.


źródło:IMR advertising by PR
więcej artykułów, informacji
http://www.imr-pr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...