informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zapachniało Xpertisemdata dodania: 30.07.2007

Macrologic S.A. podpisał umowę na wdrożenie rozwiązania Xpertis w firmie Dr. Marcus. W lipcu br. rozpoczęły się prace wdrożeniowe, których zakończenie planowane jest na koniec roku.

Zakres umowy z Dr. Marcus, producentem i dystrybutorem zapachów samochodowych, obejmuje dostawę licencji, wdrożenie i szkolenia w obszarze rozwiązania Xpertis firmy Macrologic. W ramach umowy w Dr. Marcus zaimplementowane zostanie oprogramowanie z zakresu finansów, kontrolingu i rachunkowości zarządczej, zarządzania personelem, logistyki oraz produkcji.

Xpertis ma przede wszystkim zapewnić poprawę efektywności zarządzania przedsiębiorstwem dzięki sprawnemu uzyskiwaniu informacji o stanie firmy, a także usprawnienie procesów planowania i rozliczania kosztów produkcji. Wdrożenie rozwiązania Xpertis Kontroling pozwoli z kolei na sprawne pozyskiwanie informacji wspomagających podejmowanie decyzji, które wpływają na rentowność działalności.

Xpertis będzie używany na 20 stanowiskach w centrali firmy Dr. Macrus. Część kontrolingowa rozwiązania Xpertis będzie wspomagała pracę pięciu osób w zakresie budżetowania i rachunkowości zarządczej. Uruchomienie systemu zaplanowano na 1 stycznia 2008 roku.

Dr. Marcus International jest producentem i dystrybutorem zapachów samochodowych działającym w Polsce i na rynkach światowych. Firma rozpoczęła działalność w 1998 roku wprowadzając na rynek pierwszy produkt – odświeżacz powietrza w kształcie głośniczka montowany na kratce wentylacyjnej. W ciągu dziewięciu lat istnienia firma rozwinęła działalność na rynkach większości krajów Europy, a także Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu czy Stanów Zjednoczonych.

Macrologic SA (d. MacroSoft) to polska firma informatyczna założona w 1986 r., której oferta skierowana jest do średniej wielkości podmiotów gospodarczych oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Oferuje własne rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz wspierające komunikację i pracę grupową na platformie Lotus Notes.
Macrologic SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w systemie notowań ciągłych. Przychody Grupy Kapitałowej kształtują się na poziomie 38 mln zł rocznie. Zatrudnienie w Grupie wynosi 320 osób.
Xpertis – Zarządzanie Przedsiębiorstwem, to wprowadzone w październiku 2006 r. nowe informatyczne rozwiązanie wspomagające realizację celów biznesowych, przeznaczone dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Obejmuje metodę wprowadzania zmian organizacyjnych z użyciem oprogramowania w podstawowych obszarach działalności: planowania zasobów (ERP), zarządzania wiedzą (Knowledge Management) oraz analiz zarządczych (Business Intelligence).


źródło:Macrologic SA
więcej artykułów, informacji
http://www.macrologic.pl
Partner of Promotion
więcej artykułów, informacji
http://www.partnersi.com.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...