informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IT.integro wraz z Gardens promuje Windows Vistadata dodania: 30.03.2007

IT.integro to firma, która jako jedna z pierwszych zgłosiła swoje oprogramowanie Gardens do certyfikacji pod nowy Windows Vista. Silne przygotowanie firmy spowodowało, że Microsoft zaprosił ją do współpracy w promocji nowego produktu.

„W październiku 2006 roku wygraliśmy konkurs na najlepszą aplikację zgodną z Systemem Microsoft Office 2007 oraz Microsoft Windows Vista (zgłosiło się ponad 250 przedsiębiorstw). Ten fakt miał wpływ na wybór Microsoftu i decyzję o zaproszeniu IT.integro do współpracy przy promocji. Dzięki rozwiązaniom Gardens jakie oferujemy, firmy instalujące Vistę mogą zastosować specjalnie opracowane rozwiązania ułatwiające zarządzanie. Największym atutem jest elastyczność produktów Gardens i ich dopasowanie do specyfiki branży handlowej, usługowej czy produkcyjnej. Prace nad wprowadzeniem technologii Windows Vista do naszych rozwiązań były możliwe dzięki posiadanemu statusowi Złotego Partnera Microsoft, który daje firmie IT.integro dostęp do najnowszych rozwiązań Microsoft” - mówi Paweł Przybylski, Gardens Product Manager w IT.integro.

Przełom lutego i marca 2007 to początek wielkiego tourne po Polsce Microsoftu promującego Microsoft Office 2007 oraz Microsoft Windows Vista. Przedstawiciele Microsoftu będą organizować konferencje w największych miastach Polski podczas których spotkają się z przedstawicielami różnych branż. IT.integro jako zwycięzca konkursu weźmie czynny udział w planowanym tourne.

W ramach promocji Windows Vista, IT.integro poszukuje partnerów biznesowych do rozbudowy sieci oferującej rozwiązania Gardens. Zaproszenie skierowane jest do firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania biznesowego, posiadających przynajmniej minimalne doświadczenie w tym zakresie oraz do firm handlowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.gardens.integro.pl.

IT.integro jest firmą handlowo-usługową działającą na polskim rynku IT od 12 lat. Oferta firmy obejmuje nowoczesne rozwiązania informatyczne (m.in. system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem – Microsoft Dynamics Nav, system wspomagania relacji z klientami Microsoft Dynamics CRM oraz system Gardens – Ogród Rozwiązań Informatycznych – specjalistyczne rozwiązania branżowe), integrację systemów informatycznych, sprzedaż sprzętu komputerowego oraz usługi serwisowe. IT.integro posiada najliczniejszy zespół i największą liczbę wdrożeń Microsoft Dynamics Nav w Polsce. Firma zatrudnia 50 osób, główna siedziba mieści się w Poznaniu, w Warszawie i Wrocławiu znajdują się biura techniczne. IT.integro Sp. z o.o. jako pierwszy partner Microsoftu uzyskał status "Gold Certified Partner" w rozwiązaniach biznesowych. Jest to najbardziej zaawansowany poziom partnerów Microsoft, którzy potwierdzili swoje doświadczenie i umiejętności. Ponadto rozwiązania Gardens zostały wyróżnione przez Microsoft jako najlepsze systemy pod Windows Vista.

IT.integro Sp. z o.o.
Paweł Przybylski


źródło:IT.integro Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.it.integro.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...