informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


TriGranit Development Corporation – zmiany na najwyższym szczebludata dodania: 01.03.2007

Początek nowego roku przyniósł zmiany personalne we władzach węgierskiej spółki TriGranit Development Corporation. Od 1 marca zmiany nastąpią także w polskim oddziale firmy. Stanowisko Managing Director obejmie Jacek Wachowicz. Zastąpi on Simona Bayleya, który został mianowany Chief Development Officer w centrali firmy.

Jacek Wachowicz od 9 lat działa na rynku nieruchomości. Przez 5 lat jako Investment Manager w Cargill Financial Markerts PLC zajmował się monitorowaniem i zarządzaniem inwestycjami na rynkach kapitałowych Europy Środkowowschodniej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej, szczególnie w zakresie analizy opłacalności zawieranych transakcji oraz pozyskiwania nowych nieruchomości pod inwestycje. Dotychczas pracował na kierowniczych stanowiskach zarówno w polskich, jak i zagranicznych placówkach takich firm jak Heitman czy Cargill. Doskonała znajomość rynków finansowych i inwestycyjnych Europy Środkowo-Wschodniej czyni z Wachowicza wysokiej klasy specjalistę. Jacek Wachowicz obejmie stanowisko Managing Director polskiego oddziału TriGranit Development Corporation, zastępując Simona Bayleya, który został oddelegowany do pracy w centrali spółki.

„Możliwość kierowania polskim oddziałem firmy TriGranit jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i wyzwaniem zawodowym. TriGranit Development Corporation traktuje Polskę jako swój kluczowy rynek pod względem możliwości rozwoju i planowanego zaangażowania finansowego. Poza pierwszym niewątpliwym sukcesem Silesia City Center, pracuje się tu obecnie nad dalszymi projektami których łączna wartość może wynieść około 1,5 miliarda euro – komentuje Jacek Wachowicz – Uważam, że w najbliższym czasie szczególną uwagę należy poświęcić propagowaniu idei Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, przenosząc wiedzę i doświadczenia TriGranitu z innych rynków na rynek polski. To właśnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów wielofunkcyjnych oraz PPP uważam za wartości dodane, jakie wyróżniają TriGranit na tle innych developerów ” – dodaje Wachowicz.

TriGranit Development Corporation jest jednym z czołowych deweloperów w Europie Środkowo-Wschodniej, działa na rynku nieruchomości od 1997 roku. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, wielofunkcyjnych obiektów miejskich, które z czasem stają się tętniącymi życiem i aktywnością "nowymi centrami miast". TriGranit zrealizował projekty w Budapeszcie, Bratysławie, Pradze i Katowicach. Łączna wartość zrealizowanych przez TriGranit projektów inwestycyjnych wynosi ponad 1,5 mld euro. Aktualnie firma realizuje lub przygotowuje inwestycje w 10 krajach europejskich, m.in w kilku miastach Polski, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bulgarii i na Węgrzech.

W Polsce TriGranit Development Corporation działa od 2003 roku. Pierwszą polską inwestycją jest projekt Silesia City Center w Katowicach, którego pierwszy etap - budowa regionalnego centrum handlowo rozrywkowego - został zakończony w listopadzie 2005 roku. W trakcie realizacji jest drugi etap inwestycji - budowa osiedla mieszkaniowego pod nazwą Dębowe Tarasy. Trwają prace nad przygotowaniem podobnych inwestycji w największych polskich miastach.


źródło:TriGranit Developement Corporation
więcej artykułów, informacji
http://www.trigranit.pl
Lighthouse Consultants
więcej artykułów, informacji
http://www.lh-c.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...