informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Royal Club ma już ponad 400 partnerów!data dodania: 02.02.2007

Nowy prestiżowy program lojalnościowy uruchomiony z początkiem roku cieszy się coraz większym powodzeniem. Dynamiczny rozwój sprawia, że coraz więcej obiektów z całej Polski przystępuje do elitarnego programu.

Należący do NETMEDIA S.A. program Royal Club dedykowany jest wszystkim tym, którzy aktywnie spędzają wolny czas, podróżując, uprawiając sport, chodząc do restauracji oraz klubów. „Naszymi klientami są przedsiębiorcy, kadra menedżerska, a także przedstawiciele wolnych zawodów. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy kartę klubową, która zapewni komfort podróży, oraz usługi turystyczne najwyższej klasy” – mówi Edyta Danisiewicz, Dyrektor projektu Royal Club

Bogata oferta programu lojalnościowego powoduje, że cieszy się on coraz większą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i wśród firm z wielu branż. Liczba obiektów na terenie całego kraju kraju, które zdecydowały się na członkowstwo w tym prestiżowym klubie, rośnie systematycznie i przekroczyła już ponad 400. W ostatnim czasie partnerami programu zostały m.in.: ogólnopolska sieć Fitness Klubów „Gymnasion”, Galeria Sztuki Współczesnej SD, nowo oddany do użytkowania klientów Hotel Gazdówka, oraz popularne warszawskie restauracje: Giovanni oraz Kołomyja.

„Oferowany przez nas program marketingowy ma charakter otwarty. Oznacza to, iż mogą do niego przystąpić przedstawiciele różnych branż, bez względu na wielkość oraz lokalizację. Zdajemy sobie sprawę, iż członkowstwo w naszym klubie zapewnia lojalnych klientów na wiele lat, dlatego jedynym wymogiem stawianym naszym przyszłym partnerom jest najwyższa jakość świadczonych przez nich usług” – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NetMedia S.A.

W bazie danych Royal Club znajduje się ponad 400 obiektów z różnych branż. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert posiadacze kart klubowych mogą skorzystać z najwyższej jakości usług, rozrywek, oraz produktów. W bogatej bazie ofert programu znajdują się m.in. hotele, resorty SPA, nocne kluby, sklepy z markową odzieżą, restauracje, karczmy, oraz placówki sportowe. W zamian za udzielanie klientom zniżek, firmy członkowskie mogą umieszczać swoją ofertę na najpopularniejszych portalach turystycznych, skierowanych zarówno do krajowych jak i zagranicznych klientów, takich jak: hotele.pl, hotele.net czy rezerwacje.pl.

Klienci indywidualni chcący nabyć kartę klubową Royal Club, oraz właściciele firm pragnący przystąpić do programu mogą uzyskać niezbędne informacje, wysyłając zapytanie ze strony internetowej www.royalclub.pl. Na stronie dostępny jest również regulamin uczestnictwa w programie, oraz korzystania z karty.


źródło:Netmedia S.A.
więcej artykułów, informacji
http://www.netmedia.com.pl
Core PR
więcej artykułów, informacji
http://www.corepr.pl
tekst dostarczony przez:
public relations
http://pr.otwarty.pl


warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
Czy wygląd może zadecydować o awansie?
Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
Measy A2W – gdy strumień płynie szybko
Jak Sylwester to w Toruniu!
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki
Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL
Nowy Prezes redcoon Polska
więcej...