informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny [31.12.2013] Terminal wideokonferencyjny HUAWEI TE40 zapewnia rozdzielczość obrazu do 1080p60 i dźwięk AAC-LD. Wykorzystuje łączność WiFi i umożliwia udostępnianie prezentacji uczestnikom konferencji... (info)


Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia

Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia [31.12.2013] Drewno jest jednym z najbardziej popularnych materiałów stosowanych w aranżacji wnętrz. Drewniane podłogi, meble, panele czy inne elementy będą przez wiele lat zachwycały swym naturalnym pięknem, o ile będziemy właściwie o nie dbać... (info)


Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP

Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP [31.12.2013] Państwowa Inspekcja Pracy w Warszawie rozstrzygnęła tegoroczną edycję konkursu „Buduj bezpiecznie”. II miejsce w konkursie zajęła prowadzona przez Skanska budowa osiedla Park Ostrobramska... (info)


Makijaż na Sylwestra i karnawał!!

Makijaż na Sylwestra i karnawał!! [31.12.2013] EVELINE COSMETICS – INFORMACJA PRASOWA LOOK KARNAWAŁOWY Karnawał to czas zabawy i nocnych szaleństw . To również odpowiednia pora na puszczenie wodzy fantazji oraz makijażowe eksperymenty... (info)

Zasłużeni dla Torunia [31.12.2013] Honorowe Obywatelstwo Torunia dla Antoniego Stawikowskiego, a medale: "Thorunium" dla Andrzeja Glonka i "Za zasługi dla miasta Torunia" dla ks. prałata Marka Rumińskiego - na uroczystej, 50. sesji Rady Miasta Torunia 30 grudnia 2013 r... (info)

Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r. [31.12.2013] Prawie połowa ofert pracy zamieszczonych na monsterpolska.pl w listopadzie 2013 roku była adresowana do specjalistów IT. Sektor ten przez cały 2013 rok zajmował pierwsze miejsce w cyklicznych analizach portalu... (info)

Zmiana pracy – jak się do niej przygotować? [31.12.2013] Przełom roku to zdecydowanie spokojniejszy okres w pracy. Święta to moment zwolnienia tempa i refleksji, a zbliżający się Nowy Rok jest czasem postanowień. Jedne i drugie nie muszą dotyczyć jednak tylko naszego życia osobistego... (info)

Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna [31.12.2013] Niestety nie wszyscy jesteśmy w stanie wziąć urlop w przerwie międzyświątecznej. Ktoś w końcu musi też pracować. Plus jest taki, że jest to okres zdecydowanie spokojniejszy niż czas przed Świętami... (info)


Luxan - Batalia surowców

Luxan - Batalia surowców [31.12.2013] W procesie kreowania infrastruktury oświetleniowej dla przestrzeni miejskiej jednym z istotniejszych elementów jest wybór materiałów. W tym aspekcie swoisty prym wśród surowców wiodą stal oraz aluminium... (info)


Świet(l)ne rozwiązanie

Świet(l)ne rozwiązanie [31.12.2013] Minimalistyczna forma, zaawansowanie technologiczne i uniwersalność zastosowania. To tylko kilka atrybutów innowacyjnego systemu Kwadlux LED, opracowanego przez firmę Luxan... (info)w serwisie nie ma nowszych wiadomości - przejrzyj nasze archiwumpoprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...