informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Meksyk - rajska Riviera Maya

Meksyk - rajska Riviera Maya [31.10.2008] Wczasy w Tunezji, Turcji czy Egipcie nie są już tak egzotyczne i pociągające jak jeszcze kilka lat temu. Pobyt na wczasach w kraju śródziemnomorskim był towarzyskim wyróżnikiem i tematem wielu opowieści... (info)

Lepszy system, większe możliwości [31.10.2008] Wzrost zysków dzięki maksymalnemu wykorzystaniu posiadanych technologii, to marzenie każdej firmy. Aby je spełnić polkowicka spółka Mercus właśnie udoskonala nowoczesny system komputerowy.. (info)

Coraz wyższe kompetencje [31.10.2008] Small Business Specialist i Business Inteligence Competency to dwa nowe tytuły uzyskane właśnie przez Mercus Software. Mogą je otrzymać jedynie partnerzy Microsoft.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 31.10.2008 [31.10.2008] WIG20 wzrósł o 17% w ciągu tygodnia. Osłabienie, które już pod koniec wczorajszej sesji pojawiło się na GPW przełożyło się na słaby początek dzisiejszych notowań... (info)

Nowa kolekcja Casio i nagroda dla modelu F1 [31.10.2008] Podczas tegorocznych targów Photokina 2008 firma Casio zaprezentowała nową linię aparatów kompaktowych Exilim a aparat z poprzedniej kolekcji, model Pro EX-F1, otrzymał nagrodę TIPA 2008. Nagrodę przyznano w kategorii Najlepszej Innowacji Technologicznej 2008... (info)

Casio EX-Z250 i EX-Z300 – najmocniejsze kompakty z linii Exilim [31.10.2008] W nowej linii aparatów kompaktowych Casio Exilim znalazły się modele EX-Z250 i EX-Z300, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością. Zastosowano w nich zaawansowane rozwiązania techniczne otwierające przed użytkownikami nowe możliwości... (info)


Wibroizolatory – nowość firmy ELESA

Wibroizolatory – nowość firmy ELESA [31.10.2008] Piaseczno, 31 października 2008 r. -- ELESA+GANTER wprowadziła do swojej oferty produkcyjnej elementy z gumową podkładką redukującą przenoszenie drgań i wibracji – WIBROIZOLATORY... (info)

Najsmuklejszy aparat cyfrowy od CASIO [31.10.2008] Aparat cyfrowy EX-Z150 z najnowszej linii CASIO EXILIM jest najsmuklejszym modelem dostępnym obecnie na rynku. Aparat posiada 8.1 mln pikseli rozdzielczości, szerokokątny obiektyw z czterokrotnym zoomem optycznym oraz mechaniczną stabilizację obrazu... (info)

Kalendarium wydarzeń 03-07.11.2008 [31.10.2008] W przyszłym tygodniu tematem numer jeden na całym świecie będą wybory prezydenckie w USA, których wynik może wpłynąć na zachowanie światowych rynków. Oprócz tego inwestorzy poznają dane dotyczące kondycji sektora.. (info)


Komputerowy System Archiwizacji Dokumentów SAD

Komputerowy System Archiwizacji Dokumentów SAD [31.10.2008] Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu. Podstawowym problemem jest długi czas dotarcia do żądanego dokumentu, oraz przeszukiwanie zbioru dokumentów... (info)


Kieszonkowy kombajn multimedialny – iBOX Feel MP4

Kieszonkowy kombajn multimedialny – iBOX Feel MP4 [31.10.2008] iBOX Feel MP 4 to czułe na dotyk ( ekran ) kieszonkowe centrum multimedialne: odtwarzacz muzyki i filmów, radio, dyktafon, album ze zdjęciami i e-book... (info)


Harmony Office Center – rozwiązanie szyte na miarę

Harmony Office Center – rozwiązanie szyte na miarę [31.10.2008] W najbardziej zielonej części Mokotowa, tuż przy Polach Mokotowskich, powstało jedno z najnowocześniejszych osiedli handlowo-mieszkaniowych − Eko-Park... (info)


Wentylacja z siłą Tornada

Wentylacja z siłą Tornada [31.10.2008] Firma DOSPEL, z myślą o wentylacji pomieszczeń o dużej kubaturze, zaprojektowała wentylatory dachowe Tornado Professional. Zostały wyprodukowane zgodnie z surowymi wymogami bezpieczeństwa eksploatacji... (info)


Awanse w Archibaldzie

Awanse w Archibaldzie [31.10.2008] W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Języka Angielskiego Archibald, od 3 listopada do zarządu, jako zastępca dyrektora zarządzającego, dołączy Agnieszka Kaczmarczyk. Na stanowisku dyrektor Działu Szkoleń dla Firm zastąpi ją Anna Grzymkowska... (info)

Fundusze aktywów niepublicznych [31.10.2008] Sektor spółek niepublicznych jest mało popularny wśród polskich inwestorów. Warto go moim zdaniem obserwować, bo obecna sytuacja może być dogodna dla rozpoczęcia inwestycji na tym rynku... (info)

Turboslim24 Men [31.10.2008] Laboratoria Forté Pharma opracowały nowy program odchudzania przeznaczonego specjalnie dla mężczyzn - Turboslim Drink Men i Turboslim Men 24®, które na zawsze odmienią sylwetkę mężczyzn!.. (info)

Homines Urbani: wieczór literacki [31.10.2008] 4 listopada,o godz. 20:00, w Klubie Lokator - tradycyjnym miejscu spotkań stypendystów literackiego programu „Homines Urbani” z krakowską publicznością – odbędzie się wieczór literacki z udziałem pisarzy aktualnie przebywających na stypendium w Willi Decjusza... (info)

Awans Adama Zielińskiego w Samlerhuset Group B.V. [31.10.2008] Adam Zieliński, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający Skarbnicy Narodowej Sp. z o.o. – wiodącego dystrybutora monet i medali okolicznościowych w Polsce, awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią w Samlerhuset Group B.V... (info)


Program „Pomóżmy razem” po raz trzeci w Poznaniu

Program „Pomóżmy razem” po raz trzeci w Poznaniu [31.10.2008] 28 października już po raz trzeci w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazanie szczeniąt rasy labrador w ramach programu „Pomóżmy razem”. Po odpowiednich szkoleniach prowadzonych przez Fundację Labrador..... (info)


Aplikom – w listopadzie szkolenia MES dla konstruktorów

Aplikom – w listopadzie szkolenia MES dla konstruktorów [31.10.2008] Łódzka firma Aplikom ma nowe propozycje dla konstruktorów. Już w listopadzie odbędą się warsztaty poświecone różnym zagadnieniom dotyczącym wspomagania projektowania i zarządzania dokumentacją projektową... (info)

II Ogólnopolska Konferencja "Logistyka w sporcie" [31.10.2008] Sposoby dystrybucji odżywek dla sportowców, historia Uczelnianych Klubów Kibica oraz problemy związane z organizacją zawodów, transportem zawodników i wyżywieniem ich podczas meczów wyjazdowych –.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...