informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Ponadsezonowa pasja

Ponadsezonowa pasja [31.10.2007] W sobotę 20.10 na polu Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa rozegrano Turniej Zakończenia Sezonu 2007. Zwycięzcą turnieju End of Season Cup 2007 został Andrzej Bagiński... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 31.10.2007 [31.10.2007] Świąteczny nastrój na GPW. Dzisiejsza sesja przebiegała bardzo spokojnie. Indeksy przez większą część dnia utrzymywały się poniżej poziomów z wczorajszego zamknięcia... (info)


Ogólnopolski Turniej Racketlona: Poznań 10-11 listopada

Ogólnopolski Turniej Racketlona: Poznań 10-11 listopada [31.10.2007] W dniach 10-11 listopada 2007 r. odbędzie się Ogólnopolski Turniej Racketlona: Racetlon HP Arena Cup. Będzie to pierwszy Turniej Klasyfikacyjny pod patronatem Polskiej Federacji Racketlona... (info)


Colour Planner – nie maluj w ciemno

Colour Planner – nie maluj w ciemno [31.10.2007] Czy do Twojego salonu pasuje zieleń? A może lepszy byłby róż? Teraz nie musisz wyobrażać sobie kolorów na ścianach z wzornikiem w ręku. W programie Colour Planner marki Tikkurila sprawdzisz wszystki opcje... (info)


Jedynka® ALKIDOWA – nowy blask starych sprzętów

Jedynka® ALKIDOWA – nowy blask starych sprzętów [31.10.2007] Znudził ci się stary stół albo lampa stojąca w rogu? Nie wydawaj pieniędzy na nowe. Przemaluj je. JEDYNKA® ALKIDOWA Mat lub Połysk zapewni nowe życie każdemu sprzętowi, niezależnie czy jest metalowy czy drewniany... (info)


Jazda ma być przyjemnością, a nie mordęgą...

Jazda ma być przyjemnością, a nie mordęgą... [31.10.2007] "Nigdy wcześniej nie miałem terenówki czy SUVa. Bałem się dużych aut typu Pajero, że wielkie, krowiaste itd. Woleliśmy wypróbować coś mniejszego. Szukałem fajnego samochodu (...)".. (info)


Podłoga z mocą espresso

Podłoga z mocą espresso [31.10.2007] Nazwa najnowszej deski barlineckiej o głęboko brązowej barwie – dąb szczotkowany espresso – nie jest przypadkowa. Styl podłogi intensywnie i ze smakiem kształtuje przestrzeń domu, sprawiając, że nabiera on wyrafinowanej elegancji... (info)

FreecoNet pomnoży, podzieli i powie godzinę [31.10.2007] „Kalkulator” i „Zegarynka” to dwa najnowsze przykłady zastosowań usług dodanych platformy FreecoNet. Do ich stworzenia wykorzystano technologię syntezy mowy... (info)

Światowi goście, liczne grono uczestników, spektakularne premiery. [31.10.2007] Zakończyło się Forum dla biznesu i produkcji WonderWorld 2007. W dniach 9-10 października 2007 r. w Warszawie odbyło się po raz drugi w Polsce Forum WonderWorld zorganizowane przez krakowską spółkę ASTOR... (info)


Pościel CAMEL – luksus, komfort i estetyka na co dzień

Pościel CAMEL – luksus, komfort i estetyka na co dzień [31.10.2007] Z myślą o tych, którzy ponad wszystko cenią sobie komfort i estetykę podczas snu, została stworzona kolekcja luksusowej pościeli CAMEL. Jest to najnowsza kolekcja firmy WOOL STAR, która swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza połączeniu wełny camel z wełną kaszmiru... (info)


Nie taki defibrylator straszny

Nie taki defibrylator straszny [31.10.2007] Warszawa, 30 października 2007 roku – W sobotę 3 listopada w Galerii Mokotów odbędzie się pokaz działania Lifepaków, czyli automatycznych defibrylatorów, służących do ratowania życia ludzkiego w przypadku nagłego zatrzymania krążenia... (info)


RuckZuck wkrótce w Namysłowie

RuckZuck wkrótce w Namysłowie [31.10.2007] RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi, w najbliższym czasie otworzy swoją pierwszą placówkę w Namysłowie. Będzie to szósty punkt RuckZuck na Opolszczyźnie i niemal dziewięćdziesiąty salon w kraju... (info)


Ogórki konserwowe Świdnicki

Ogórki konserwowe Świdnicki [31.10.2007] Idealne do sałatek i surówek, pyszne niczym z babcinej spiżarni ogórki konserwowe to kolejna nowość marki Świdnicki, która już pojawiła się na sklepowych półkach... (info)


Sałatka świdnicka i babcina

Sałatka świdnicka i babcina [31.10.2007] Smak których potraw pozostaje w naszej pamięci na zawsze? Oczywiście tych z czasów dzieciństwa. Do późnej starości wspominamy z rozrzewnieniem wszystkie smakołyki przyrządzane przez swoje babcie. „Takiej sałatki, jaką robiła moja babcia, nie można już znaleźć…”.. (info)


Olej na zdrowie

Olej na zdrowie [31.10.2007] Olej Rzepakowy Świdnicki firmy M&J należy do grupy olejów o podobnych właściwościach co śródziemnomorska oliwa z oliwek. Jest więc idealny dla wszystkich osób, które pichcąc w kuchni myślą o zdrowiu swoim i swoich bliskich... (info)


Więcej oleju w głowie;-)

Więcej oleju w głowie;-) [31.10.2007] Dlaczego przeciętny Polak jest życiowo mądrzejszy i cwańszy od mieszkańca innego państwa Europy? To proste – bo ma więcej oleju w głowie.Ten żart nie jest zupełnym kłamstwem... (info)


Dni Promocyjne

Dni Promocyjne [31.10.2007] MJ to wielokrotnie nagradzany pracodawca z Dolnego Śląska. Firma zajmuje się handlem i dystrybucją produktów FMCG oraz produkcją produktów pod marką Świdnicki... (info)


Nowy Leon marchwiowy – zdrowy przysmak dla Twojego dziecka

Nowy Leon marchwiowy – zdrowy przysmak dla Twojego dziecka [31.10.2007] Na sklepowych półkach pojawił się nowy produkt – sok marchwiowy Hortex Leon. Przecierowy sok marchwiowy z dodatkiem jabłka i owoców, to nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło cennych witamin dla naszych pociech... (info)


Nowe logo i nowa witryna firmy Dipol

Nowe logo i nowa witryna firmy Dipol [31.10.2007] Po 17 latach zostało zmienione logo firmowe, jednocześnie ruszyła nowa witryna firmy DIPOL. Gruntownie została przebudowana szata graficzna, uporządkowany rozkład informacji, jednak najistotniejsze zmiany tkwią w zasadach funkcjonowania Sklepu Internetowego... (info)


Zmiana kultury zarządzania – wyzwanie polskich pracodawców

Zmiana kultury zarządzania – wyzwanie polskich pracodawców [31.10.2007] Polscy emigranci są gotowi wracać do kraju – liczba rodaków wyjeżdżających do pracy za granicą systematycznie spada. Ostatnie wybory wzbudziły w polskich emigrantach nadzieję, że ten trend się utrzyma... (info)

Raport: Systemy franczyzowe i agencyjne w branży odzieżowej i obuwniczej. [31.10.2007] Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych opracowała Raport o rozwoju sieci franczyzowych i agencyjnych na rynku odzieżowym i obuwniczym w Polsce. Na koniec września 2007 roku ustalono, że w badanej branży rozwijają się 94 systemy franczyzowe i agencyjne... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...