informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Velvet po raz drugi wspiera program „Pomóżmy razem”

Velvet po raz drugi wspiera program „Pomóżmy razem” [31.08.2007] W sierpniu w sprzedaży pojawiły się produkty Velvet w specjalnej szacie graficznej. Nowe opakowania symbolizują zaangażowanie marki we wsparcie programu „Pomóżmy razem” zainicjowanego przez Organizacje szkolące labradory do pomocy osobom potrzebującym... (info)


Jesienne porządki w ogrodzie

Jesienne porządki w ogrodzie [31.08.2007] Jesień za pasem. Nieuchronnie zbliża się okres niskich temperatur, częstych opadów deszczu i śniegu. Drewno – materiał chętnie wykorzystywany w budownictwie — jest bardzo podatne na zmienne działanie warunków atmosferycznych... (info)


Poczuj się wyjątkowo z Gosh Very Special Perfume

Poczuj się wyjątkowo z Gosh Very Special Perfume [31.08.2007] Gosh VERY SPECIAL PERFUME, to linia zapachowa przygotowana specjalnie z myślą o osobach pewnych siebie oraz świadomych własnej wartości.Perfumy Gosh VSP for Dolls przeznaczone są dla kobiet wyrafinowanyc,a zapach Gosh VSP for Guys, dla zdecydowanych mężczyzn... (info)


Logistyka przez Internet

Logistyka przez Internet [31.08.2007] Zestaw kursów logistycznych opracowanych w technologii e-learning to efekt finalny projektu NEDLOG – Nowoczesna Edukacja dla Logistyki.Spotkanie podsumowujące odbyło się w Wyższej Szkole Logistyki, która jest koordynatorem projektu... (info)


Seria Slim Extreme Professional 3D - precyzyjne modelowanie sylwetki

Seria Slim Extreme Professional 3D - precyzyjne modelowanie sylwetki [31.08.2007] Dla każdej kobiety, która chce sprostać wyzwaniom dzisiejszych kanonów piękna, eksperci z laboratoriów Eveline Cosmetics opracowali linię Slim Extreme Professional 3D... (info)


Kontroluj swoje ciało ze Slim Men !

Kontroluj swoje ciało ze Slim Men ! [31.08.2007] Nowy - aktywnie rzeźbiący sylwetkę - żel do ciała firmy Eveline Cosmetics stworzony został z myślą o mężczyznach szczególnie dbających o kondycję swojej skóry ... (info)


Kino domowe Panasonic dla prawdziwego audiofila

Kino domowe Panasonic dla prawdziwego audiofila [31.08.2007] Panasonic wprowadza na rynek zestaw kina domowego, który dostarczy użytkownikom niezapomnianych wrażeń audiowizualnych. Mimo kompaktowych rozmiarów przednie głośniki modelu SC-PTX5 zapewniają czysty i głęboki dźwięk bez zakłóceń... (info)


400 gigabajtów rozrywki na całego – nowa nagrywarka Panasonic

400 gigabajtów rozrywki na całego – nowa nagrywarka Panasonic [31.08.2007] Panasonic, wprowadza na rynek nową nagrywarkę DVD z serii DIGA, która posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 400 GB. Nowe urządzenie oferuje współpracę z telewizorami VIERA za pośrednictwem funkcji VIERA Link, odtwarzanie plików mp3 i JPEG przez łącze USB... (info)


Siedem dni do zdrowia – Fresh Juice

Siedem dni do zdrowia – Fresh Juice [31.08.2007] Mamy już na naszym rynku świeże soki jednodniowe, które trzeba wypić od razu oraz długotrwałe, zakonserwowane soki w kartonikach, które można przechowywać miesiącami. Od niedawna mamy również Fresh Juice..... (info)


Sąd orzeka niewinność Kaspersky Lab w sprawie założonej przez firmę Zango

Sąd orzeka niewinność Kaspersky Lab w sprawie założonej przez firmę Zango [31.08.2007] Firma Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, została uznana przez Sąd Okręgowy w Waszyngtonie za niewinną w sprawie założonej przez firmę Zango, zajmującą się rozrywką online... (info)


ViDiS Sp. z o.o. przedstawia topowy model TomTom GO 920

ViDiS Sp. z o.o. przedstawia topowy model TomTom GO 920 [31.08.2007] TomTom, światowy lider w produkcji przenośnych urządzeń do nawigacji, zaprezentował swój nowy, flagowy model – TomTom GO 920. Jest on wyposażony w kompletne mapy Europy*, USA i Kanady zainstalowane w pamięci wewnętrznej... (info)


Bobby — rewolucja w zakupach

Bobby — rewolucja w zakupach [31.08.2007] Tradycyjne kosze i nieporęczne wózki sklepowe mają nowego konkurenta. Firma Checkpoint Systems, dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i logistyki, wprowadza właśnie na polski rynek nowy produkt: Bobby — koszyk na kółkach... (info)


ViDiS Sp. z o.o. dystrybutorem Kauber

ViDiS Sp. z o.o. dystrybutorem Kauber [31.08.2007] ViDiS Sp. z o.o. został autoryzowanym dystrybutorem niemieckiej firmy KAUBER, producenta ekranów projekcyjnych oraz akcesoriów do projektorów i ekranów... (info)


Prywatna poczta

Prywatna poczta [31.08.2007] Dzisiaj wysłanie listu zmusza nas do korzystania z usług Poczty Polskiej. Już niebawem to się zmieni. Rynek usług pocztowych zostanie otwarty.Wysyłając przesyłkę będziemy mogli wybrać firmę, która ją doręczy... (info)

Nowe osoby w GonnaBe [31.08.2007] W związku z pozyskaniem nowych klientów Agencja Reklamowa GonnaBe poszerzyła swój zespół.Do teamu agencji dołączyły dwie osoby, które wzmocnią dział obsługi klienta oraz dział kreacji... (info)

Włącz nowy E-play [31.08.2007] Właśnie ruszyła nowa odsłona portalu branży rozrywkowej E-play. Portal od ponad 4 lat jest największym i jednym z najważniejszych internetowych źródeł informacji o krajowym i zagranicznym świecie rozrywki i hazardu w Polsce... (info)


Wczoraj z wizytą u dziś – wyrafinowana kolekcja kolorów Dulux®

Wczoraj z wizytą u dziś – wyrafinowana kolekcja kolorów Dulux® [31.08.2007] Producent farb Dulux® prezentuje swoją najnowszą kolekcję kolorów, stworzoną specjalnie z myślą o wnętrzach łączących prosty,nowoczesny design z pięknem akcentów z przeszłości... (info)


Mniej kontrastu, więcej stonowanych odcieni

Mniej kontrastu, więcej stonowanych odcieni [31.08.2007] Tegoroczne zmiany w liniach kolorystycznych charakteryzują się odejściem od zdecydowanych kontrastów między kolorami na rzecz wykorzystania bardziej rozbudowanej gamy półtonów... (info)


Samochodowe szaleństwo, adrenalina i legalna Cocaina czyli Rage Race 2007!

Samochodowe szaleństwo, adrenalina i legalna Cocaina czyli Rage Race 2007! [31.08.2007] Najlepsze samochody,najpiękniejsze kobiety,emocje,adrenalina i legalna Cocaina,a wszystko to skupione w jednym miejscu,czyli na starcie imprezy Rage Race 2007,której oficjalnym napojem jest Cocaine Stimulation... (info)

Dobre wyniki Money Expert [31.08.2007] Po półtorarocznej obecności na rynku Money Expert, jeden z liderów doradztwa finansowego w Polsce, planuje znaczne rozszerzenie działalności. Firmę do takiej decyzji skłaniają szczególnie dobre wyniki... (info)


Grupa Fresh wzmacnia New Business

Grupa Fresh wzmacnia New Business [31.08.2007] Z dniem 3 września zespół New Business agencji reklamowej Fresh zostanie wzmocniony. Stanowisko Junior New Business Consultanta, w ramach wewnętrznego awansu, zajmie Anna Kopeć... (info)

Kaspersky Lab otrzymał "pięć gwiazdek" od Pc Pro [31.08.2007] W najnowszym przeglądzie brytyjskiego magazynu PC Pro Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, uzyskał "pięć gwiazdek" dla rozwiązania Kaspersky Enterprise Space Security wchodzącego w skład pakietu Kaspersky Open Space Security... (info)


Bluesowy wrzesień w Tygmoncie

Bluesowy wrzesień w Tygmoncie [31.08.2007] 16 września, w rocznicę urodzin B.B. Kinga, już po raz drugi z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego w Polsce obchodzony będzie Dzień Bluesa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...