informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.07.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


EVOLVEO CarCam F140. Kiedy przyda się kamera samochodowa?

EVOLVEO CarCam F140. Kiedy przyda się kamera samochodowa? [31.07.2013] Kierowcy szukający i wykorzystujący sytuacje, w których mogą doprowadzić do kolizji z upozorowaniem winy innego kierowcy, w celu uzyskania z tego tytułu korzyści finansowej, to nie lada wyzwanie... (info)

Co Polki poprawiają sobie najczęściej? Top 10 zabiegów. [31.07.2013] Jakie niedoskonałości urody przeszkadzają nam najbardziej? Co najczęściej sobie „poprawiamy”? Doktor Agnieszka Bliżanowska zdradza, na jakie zabiegi medycyny estetycznej kobiety decydują się najczęściej... (info)

SIX Payment Services rozszerza współpracę z PKP Intercity [31.07.2013] SIX Payment Services, wiodący europejski agent rozliczeniowy, oferujący rozwiązania na każdym etapie tworzenia wartości w bezgotówkowym obrocie płatniczym, rozszerza współpracę z PKP Intercity S.A. o nowe usługi... (info)


Serek Wiejski lekki Piątnicy – naturalny, zdrowy

Serek Wiejski lekki Piątnicy – naturalny, zdrowy [31.07.2013] W 100% naturalny Serek Wiejski Piątnica o obniżonej zawartości tłuszczu, bez dodatku zagęstników, to doskonałe źródło wapnia i białka. Łatwo przygotujemy z niego lekkie sałatki oraz pasty na kanapki... (info)

Cyfrowe.pl usprawnia procesy biznesowe dzięki iBard24 [31.07.2013] Cyfrowe.pl, lider sprzedaży sprzętu fotograficznego w Polsce, rozpoczął współpracę z Comarch, mającą na celu usprawnienie procesów biznesowych... (info)

Wakacyjne żniwa włamywaczy [31.07.2013] Wakacje dopiero na półmetku, a policyjne statystyki odnotowały już kilkaset włamań do mieszkań i domów. Najczęściej łupem włamywaczy padają mieszkania w blokach i na parterze... (info)


Polbruk motywuje młodych projektantów oraz wspiera proces rewitalizacji miast

Polbruk motywuje młodych projektantów oraz wspiera proces rewitalizacji miast [31.07.2013] 12 lipca 2013 r., podczas Koncertu Tenorów, odbyła się w Ciechocinku uroczysta gala wręczenia nagród kończąca uruchomiony w 2012 r. konkurs „KIERUNEK CIECHOCINEK”, którego organizatorem była firma Polbruk S.A. i Gmina Miejska Ciechocinek... (info)

Mieszkanie przygotowane nie tylko na wakacje [31.07.2013] Lato to okres wakacji dla nas, ale dla czyhających na cudze mienie okres pracy. Według statystyk policyjnych średnio co 16 godzin ktoś włamuje się do czyjegoś domu czy mieszkania i dokonuje kradzieży, podczas gdy mieszkańcy przebywają na wyjeździe... (info)


DNAtabs – nowość na rynku suplementów diety

DNAtabs – nowość na rynku suplementów diety [31.07.2013] Już wkrótce na polski rynek suplementów diety trafi całkowicie nowy produkt. DNAtabs bo taką nazwę nosić będzie marka, to linia składająca się z czterech produktów... (info)

Rostelecom wybiera rozwiązania Polycom RealPresence [31.07.2013] Polycom, poinformowała, że rosyjski operator telekomunikacyjny Rostelecom wybrał infrastrukturę wideo w postaci platformy Polycom RealPresence... (info)


Nie patyczkuj się z woskowiną

Nie patyczkuj się z woskowiną [31.07.2013] Używając patyczków higienicznych, nie oczyszczamy uszu z woskowiny, ale przeciwnie – wpychamy ją jeszcze głębiej do przewodu słuchowego. Lekarze ostrzegają, że to grozi nie tylko zapaleniem ucha zewnętrznego, ale nawet pogorszeniem się słuchu... (info)

Alergik a bezpieczeństwo na drodze [31.07.2013] Sezon największego pylenia drzew i traw, które stanowi najczęstszą przyczynę alergii wziewnej, przypada w Polsce w okresie zwiększonego ruchu drogowego związanego z wiosenno-letnimi podróżami... (info)


Nowe standardowe twardości gumy dla wibroizolatorów

Nowe standardowe twardości gumy dla wibroizolatorów [31.07.2013] Piaseczno, 31 lipca 2013 r. – Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Elesa+Ganter zwiększyła zakres dostępnych wykonań wibroizolatorów DVA... (info)


Słomka ptysiowa w czterech odsłonach od Krawpak

Słomka ptysiowa w czterech odsłonach od Krawpak [31.07.2013] Dla wszystkich, którym znudziły się już standardowe przekąski, mamy dobrą wiadomość. Do gry wkraczają słomki ptysiowe z serii Tomaszowskie Ciasteczka od firmy Krawpak... (info)


Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO.

Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO. [31.07.2013] Detale nadają wymiar całości, wzbogacając miejsca, w których spędzamy większość naszego czasu. Przykładamy coraz większą wagę do wyglądu naszego otoczenia, nauczyliśmy się dostrzegać udane prace architektów i projektantów, doceniamy nowe pomysły... (info)

Wakacje na toruńskim Trampie [31.07.2013] Kompleksowo zmodernizowany kemping „Tramp” w Toruniu nie narzeka na brak gości. Tylko w czerwcu i w lipcu 2013 r. nocowało na nim ponad trzy tysiące gości, a kolejni porobili już rezerwacje... (info)


Drewniane elementy w ogrodzie chronione przez cały rok

Drewniane elementy w ogrodzie chronione przez cały rok [31.07.2013] Lato i jesień to czas, kiedy w ogrodach i wokół domu z największą intensywnością korzystamy z drewnianych mebli i tarasów. To również okres porządków i przygotowywania ogrodu na nadejście zimy... (info)


Z troski o zatkane noski

Z troski o zatkane noski [31.07.2013] W przypadku dziecka nawet mały katar oznacza bardzo duże kłopoty. Zatkany nos utrudnia oddychanie, a z pozoru błaha infekcja łatwo rozszerza się na uszy albo schodzi niżej: do oskrzeli i płuc... (info)


Nowy zestaw głośników Hi-Fi od Geniusa

Nowy zestaw głośników Hi-Fi od Geniusa [31.07.2013] Genius powiększa portfolio swoich głośników Hi-Fi o zestaw SW-HF5.1 5200. Komplet wyróżnia się mocą wyjściową 150W RMS, drewnianą obudową oraz możliwością odtwarzania plików MP3 bezpośrednio z pamięci zewnętrznej... (info)


Starbucks rozpoczyna współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT

Starbucks rozpoczyna współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT [31.07.2013] Już od 1 sierpnia 2013 roku pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT, podróżujący w klasie ekonomicznej podczas rejsów na krótkich dystansach, będą mogli skorzystać z nowej oferty „LOT Gourmet”... (info)

Specjaliści i menedżerowie wkraczają na rynek kandydata? [31.07.2013] Coraz częściej o doświadczonych specjalistów i menedżerów pracodawcy muszą zawalczyć. Ci najbardziej oblegani pracownicy są zadowoleni z obecnych prac i otrzymują ponad 10 zaproszeń do procesów rekrutacyjnych rocznie... (info)

Pierwsze półrocze 2013 dobre dla Meritum Banku [31.07.2013] W I półroczu br. Meritum Bank osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe, pomimo trudniejszych warunków makroekonomicznych i mocnego spadku stóp procentowych. Bank wypracował 3 mln zł zysku netto, o 27 proc. więcej niż w ciągu pierwszych 6 miesięcy ub.r... (info)


Bogactwo (z) pomysłów – instrukcja sukcesu

Bogactwo (z) pomysłów – instrukcja sukcesu [31.07.2013] Czy na kreatywności da się zarobić? Chociaż obszar kultury nie kojarzy się z wielkimi pieniędzmi, droga od idei do biznesu wcale nie musi być kręta... (info)


Miękka obróbka komina

Miękka obróbka komina [31.07.2013] Miejsce, gdzie komin przechodzi przez połać dachową, można uszczelnić na dwa sposoby: tzw. obróbką twardą lub obróbką miękką. Ten drugi sposób, choć wygodniejszy, wymaga dużej precyzji i pracy w określonych warunkach, by obróbka była trwała.. (info)


Spam w czerwcu 2013 r.: Poznaj sekret sukcesu Steve’a Jobsa

Spam w czerwcu 2013 r.: Poznaj sekret sukcesu Steve’a Jobsa [31.07.2013] Według danych Kaspersky Lab, w czerwcu odsetek spamu zwiększył się o 1,4 punktu procentowego w porównaniu z majem i wynosił średnio 71,1%. Szkodliwe załączniki zostały zidentyfikowane w 1,8% wszystkich wiadomości e-mail na całym świecie... (info)


Sportowcy zapraszają na trening do lasu

Sportowcy zapraszają na trening do lasu [31.07.2013] „Trenuj w lesie” tym hasłem Lasy Państwowe ze sportowcami zachęcają do aktywności na terenie lasów. Akcję wspierają Mateusz Masternak – mistrz Europy w boksie zawodowym oraz Jolanta Studzienna – trenerka siatkówki i była reprezentantka Polski... (info)

Odchudzamy kosmetyczkę – 5 porad! [31.07.2013] Lato w pełni. To doskonały moment na sprawdzenie, czego jeszcze brakuje w letniej kosmetyczce. Co wziąć, a z czego zrezygnować bez szkody dla zdrowia i urody? Co musi się w niej znaleźć? Oto 5 wskazówek, jak skutecznie odchudzić kosmetyczkę!.. (info)


Kinesiotaping - plastry zdrowia

Kinesiotaping - plastry zdrowia [31.07.2013] Plastrowanie dynamiczne, czyli kinesiotaping, łączy w sobie medycynę klasyczną z naturalnymi procesami leczenia. Jako metoda wspomagająca terapie różnorakich schorzeń cieszy się coraz większą popularnością w polskich gabinetach fizjoterapeutycznych... (info)


ADVANTECH PCA-6012: karta procesorowa PICMG 1.0 z procesorem Atom Dual-Core D525

ADVANTECH PCA-6012: karta procesorowa PICMG 1.0 z procesorem Atom Dual-Core D525 [31.07.2013] Karta procesorowa pełnej długości PICMG 1.0 (PCI + ISA) PCA-6012 pracuje pod kontrolą energooszczędnego procesora Intel Atom..... (info)


Inspiracja do podróży – Dolny Śląsk

Inspiracja do podróży – Dolny Śląsk [31.07.2013] Jeśli wymarzony weekend, to tylko w regionie! Zastanawiasz się, które miejsca zobaczyć oraz jakich atrakcji nie pominąć? W CH Magnolia Park trwa niezwykła wystawa ,,Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia’’... (info)


Boski ład i kobieca subtelność – kolekcja sztućców Venus marki Gerpol

Boski ład i kobieca subtelność – kolekcja sztućców Venus marki Gerpol [31.07.2013] Smukłe kształty, idealne proporcje, subtelność i elegancja – jednym słowem kwintesencja prawdziwej kobiecości. Tak najlepiej opisać można kolekcję sztućców marki Gerpol... (info)


Jeszcze bardziej wydajne kolektory dzięki otulinie HT/Armaflex S

Jeszcze bardziej wydajne kolektory dzięki otulinie HT/Armaflex S [31.07.2013] Kolektory słoneczne biją w Polsce rekordy popularności. Dzięki relatywnie niskim kosztom instalacji i eksploatacji, prostej konstrukcji i płynącym z ich użytkowania oszczędnościom energii, urządzenia te zyskują coraz szersze grono użytkowników... (info)


Wrocławskie lotnisko ma nowy logotyp

Wrocławskie lotnisko ma nowy logotyp [31.07.2013] Port Lotniczy Wrocław wybrał nowy logotyp. Wrocławskie lotnisko przez następne lata będzie reprezentował znak autorstwa grafika - Krzysztofa Pilcha. Jego praca wygrała z ponad 350 zgłoszeniami z Polski i ze świata... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...