informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Serce jak dzwon? Sprawdź w Galerii Auchan [31.07.2008] Galeria Auchan Gdańsk zaprasza na VII edycję akcji „Zadbaj o swoje serce” organizowanej wspólnie z Kardiotele przy Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. 3 sierpnia wszyscy Klienci Galerii będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań kardiologicznych... (info)

Dużo włoskiej mody w dobrej cenie! [31.07.2008] W sobotę, 26 lipca w Galerii Auchan Gdańsk miało miejsce otwarcie nowego salonu z włoskim obuwiem i galanterią skórzaną - Venezia. Bogaty wybór obuwia, skórzanych kurtek, toreb oraz pasków, to najnowsza propozycja dla Pań i Panów... (info)

Pokazy makijażu Chanel w Galerii Auchan Bielsko-Biała [31.07.2008] Już 30 lipca Marionnaud Perfumeries w Galerii Auchan Bielsko-Biała organizuje bezpłatne pokazy makijażu Chanel. Panie, które odwiedzą perfumerię między godziną 13.00 a 19.00 będą mogły skorzystać z fachowej porady wizażystki... (info)


Zaangażowany biznes to wspólne korzyści

Zaangażowany biznes to wspólne korzyści [31.07.2008] Prowadzenie dochodowej firmy wcale nie wyklucza społecznej odpowiedzialności biznesu. Tylko takie przedsiębiorstwo ma przecież możliwość przeznaczania części zysków na rozwój społeczny, mecenat kulturalny czy wsparcie potrzebujących... (info)


Outsourcing logistyki - optymalne rozwiązanie dla rozwoju Twojej firmy

Outsourcing logistyki - optymalne rozwiązanie dla rozwoju Twojej firmy [31.07.2008] Do what you do best and outsource the rest! Kompleksowy outsourcing logistyki pozwala firmie skoncentrować się na rozwoju sprzedaży i realizacji nowych projektów, a jednocześnie zoptymalizować koszty dystrybucji... (info)


Optoma z projektorem ultra short throw

Optoma z projektorem ultra short throw [31.07.2008] Obraz o przekątnej 60 cali z odległości tylko 73 cm - na taką projekcję pozwala nowa Optoma EX525ST. Urządzenie wprowadził do sprzedaży Veracomp SA, wyłączny dystrybutor Optomy w Polsce... (info)

Konkurs Fashion Website Awards 2008 rozpoczęty! [31.07.2008] Trwa I edycja konkursu na najlepszą stronę internetową w branży mody. Fashion Website Awards 2008 to konkurs, którego celem jest promocja internetu w branży mody w Polsce... (info)

Frost & Sullivan: Energia geotermalna wygrywa w Europie [31.07.2008] Energia geotermalna jest na pierwszym miejscu wśród alternatywnych źródeł energii. Ceni się ją wyżej niż energię wiatrową czy słoneczną, której wydajność ocenia się na zaledwie 20-35%. Wydajność energii geotermalnej wynosi aż 70%... (info)


Ekologiczne grzejniki Jaga

Ekologiczne grzejniki Jaga [31.07.2008] Firma Jaga rozumie ekologię poprzez konkretne działania, takie jak wytwarzanie oszczędnych grzejników czy stosowanie przetwarzalnych materiałów. Nowym krokiem belgijskiego producenta w tym kierunku ma być m.in.wyprodukowanie grzejnika z odpadków... (info)


22calowa ulga dla kieszeni

22calowa ulga dla kieszeni [31.07.2008] Po dwóch udanych modelach 19 i 32" firma Funai wprowadza na rynek TV LCD o nowej przekątnej. Będzie on idealnie pasował zarówno do małych, jak i średniej wielkości pomieszczeń... (info)

Komentarz Expandera: GPW w piątce najlepszych giełd na świecie (31.07.2008) [31.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Trudno inaczej nazywać zachowanie naszej giełdy na wczorajszej sesji, jak euforią. Lipiec zaczynał się w fatalnych nastrojach, a kończy w zupełnie przeciwnych... (info)


WSKiZ – socjolog z doświadczeniem

WSKiZ – socjolog z doświadczeniem [31.07.2008] Na dzisiejszym rynku pracy liczą się przede wszystkim wiedza oraz umiejętności jej praktycznego zastosowania. Pracodawca oczekuje, aby absolwent wyższej uczelni posiadał już doświadczenie i przygotowanie zawodowe pozwalające objąć dane stanowisko... (info)


Nowy koncentrator sieciowy DrayTek Vigor Switch G2080

Nowy koncentrator sieciowy DrayTek Vigor Switch G2080 [31.07.2008] Brinet, jako autoryzowany i wyłączny dystrybutor marki DrayTek w Polsce, do swojej oferty handlowej wprowadził nowy rodzaj urządzenia - Vigor Switch G2080, zapewniający bezpieczny dostęp do sieci LAN oraz zasobów sieciowych... (info)


Gdy nikogo nie ma w domu

Gdy nikogo nie ma w domu [31.07.2008] Lato to czas wyjazdów, ale także okres wzmożonej aktywności złodziei. Dlatego zanim wybierzemy się na nasz zasłużony wypoczynek warto zatroszczyć się by nasz dom przetrwał bezpiecznie okres naszej nieobecności... (info)

Polacy nie wierzą w filantropię biznesu [31.07.2008] Aż 73% Polaków jest zdania, że wydatki biznesu na nagłaśnianie swojej dobroczynności są często wyższe niż wydatki na rzeczywiste działania społeczne – wynika ze wspólnego badania „Odpowiedzialny biznes” firmy doradczej On Board PR i PBS DGA... (info)


Rozświetlić ciemność

Rozświetlić ciemność [31.07.2008] Ile razy w dzieciństwie, gdy gasło światło w pokoju nie mogliśmy zasnąć bojąc się ciemności? Ile razy budziliśmy się w nocy nie wiedząc gdzie jesteśmy, zanim nasze oczy przyzwyczaiły się do mroku? Rozwiązanie mamy na wyciągnięcie ręki..... (info)


Jak zaczarować wnętrza - fotografia wielkoformatowa

Jak zaczarować wnętrza - fotografia wielkoformatowa [31.07.2008] Piękne dekoracje tworzą nastrój miejsc w których przebywamy. Mają wpływ na dobre samopoczucie, odprężenie a przede wszystkim miłe wspomnienia. Wyjątkowe wnętrza sprawiają, że klienci chętniej do nich wracają... (info)

Wybrano najradośniejszą Polkę! [31.07.2008] 15 lipca zakończył się konkurs Ona TOMA na najpiękniej uśmiechniętą kobietę zorganizowany w ramach kampanii edukacyjnej marki TOMA. Była to II edycja konkursu, którego celem było wybranie najradośniejszej Polki oraz promowanie pozytywnego nastawienia do życia... (info)


Wybór milionów kierowców

Wybór milionów kierowców [31.07.2008] Dobrze oświetlona droga to gwarancja bezpiecznej podróży. Dlatego tak ważny jest wybór żarówek samochodowych. Jednak dla wielu kierowców istotną rolę odgrywa cena. OSRAM STANDARD to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią jakość i niewygórowaną cenę... (info)

Problemy z sygnałem telewizyjnym w Warszawie [31.07.2008] Wskazówki dotyczące doboru anten w Warszawie i okolicach, w związku ze zmianą nadajnika. Mieszkańcy Warszawy stanęli przede koniecznością przestawienia lub wymiany anten telewizyjnych... (info)


Nowość ELESA: Wielofunkcyjny wskaźnik poziomu płynu HCL.

Nowość ELESA: Wielofunkcyjny wskaźnik poziomu płynu HCL. [31.07.2008] Piaseczno, 31 lipiec 2008 r. - Firma ELESA wprowadziła nowy wielofunkcyjny wskaźnik poziomu płynu HCL. Wskaźnik ten może być stosowany zarówno w funkcji kontroli wymaganego poziomu płynu..... (info)


Funkcjonalne piękno

Funkcjonalne piękno [31.07.2008] Odradzająca się do życia przyroda ozdabia zielenią parki i nasze ogrody. Ciesząc się jego urokiem, warto zadbać, aby wraz z nadejściem zmroku nie prysł jego czar. Chcąc podkreślić zalety naszego ogrodu musimy pamiętać o odpowiednim oświetleniu..... (info)


Step i Sis - Nowe krzesła konferencyjne marki PROFIm

Step i Sis - Nowe krzesła konferencyjne marki PROFIm [31.07.2008] Szeroka gama foteli i krzeseł konferencyjnych, którą proponuje PROFIm, poszerzona została o kolejne rodziny Step i Sis. Nowe modele dostępne są na rynku już od maja. Świetnie nadają się do różnego typu pomieszczeń biurowych, poczekalni, recepcji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...