informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Kawa Mrożona PURE - Zimne orzeźwienie …

Kawa Mrożona PURE - Zimne orzeźwienie … [31.07.2007] Marka Pure to nowa linia produktów Tchibo Coffee Service, obejmująca dwa przepyszne smaki kawy mrożonej Espresso Macchiato i Caffè Latte. Odkryj kawowy smak lata z Tchibo... (info)


ZyXEL w nowym standardzie bezprzewodowym

ZyXEL w nowym standardzie bezprzewodowym [31.07.2007] Przerwana lub wolna transmisja, błędy w pobieraniu plików, kłopoty z grami sieciowymi to codzienność wielu użytkowników Internetu. Szerokopasmowy dostęp i ciekawe promocje operatorów zwiększają zapotrzebowanie na wydajne rozwiązania bezprzewodowe... (info)


Monitoring szkoły

Monitoring szkoły [31.07.2007] Trwają wakacje, czas odpoczynku, wyjazdów, może jest to właśnie najbardziej odpowiednia pora, żeby pomyśleć o monitoringu szkoły, tak, aby od września dzieci i młodzież wróciły do bezpiecznych i monitorowanych szkół... (info)


H2O dla zdrowia

H2O dla zdrowia [31.07.2007] Utrata wody jest naturalnym procesem, który zachodzi w naszym organizmie. Kiedy czujemy pragnienie sięgamy po różnego rodzaju napoje i nie przypuszczamy nawet, że ich nadmierne spożywanie może być przyczyną jeszcze szybszego tracenia wody... (info)

Atlantic – Nowy wymiar intymności [31.07.2007] Wieczór w Kraju Kwitnącej Wiśni jest piękny. Zachodzące słońce i gejsza podająca nam sushi, nadają każdej chwili niepowtarzalny czar. Takie chwile nie muszą pozostać w sferze marzeń, mogą także ziścić się tam, gdzie najmniej byśmy się tego spodziewali.... (info)


8-gigabajtowy krok do przodu

8-gigabajtowy krok do przodu [31.07.2007] Panasonic zaprezentował 8-gigabajtową kartę pamięci SD z serii Pro High Speed, którą wyróżnia duża pojemność oraz niezwykła szybkość przesyłania danych. Model RP-SDV08GE1K pojawi się w sklepach na całym świecie we wrześniu, a jego cena wyniesie ok. 129 EUR... (info)

Srebro dla Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości WSKiZ [31.07.2007] Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu otrzymał tytuł „Srebrnego AIP”. Wyróżnienie to otrzymują aktywnie funkcjonujące inkubatory w Polsce,.. (info)

Awans drużyny Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w konkursie Euromanager! [31.07.2007] Zespół Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie z Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu po raz kolejny odniósł sukces w prestiżowej grze ekonomicznej Euromanager!.. (info)


Nowa Herbata Pu-erh Bio-Active z naturalnym sokiem cytrynowym

Nowa Herbata Pu-erh Bio-Active z naturalnym sokiem cytrynowym [31.07.2007] Nie lubię czerwonej… Mimo nieocenionych właściwości czerwonej herbaty, znanego i szanowanego „zabójcy tłuszczu” wiele osób nie może się przełamać do jej regularnego picia. Tylko regularność i konsekwencja w stosowaniu Pu-erh daje wymarzone efekty... (info)

Fortinet utrzymuje pozycję światowego lidera rynku UTM [31.07.2007] Najnowszy raport IDC “Worldwide Quarterly Security Appliance Tracker Q1 2007” potwierdza, że Fortinet utrzymał pozycję światowego lidera w segmencie zintegrowanych urządzeń zabezpieczających (Unified Threat Management - UTM)... (info)

Fortinet rozszerza rodzinę produktów FortiGate-60: UTM dla małych firm [31.07.2007] Veracomp wprowadza na rynek polski dwa nowe produkty z serii FortiGate-60. FortiGate-60B i FortiWifi-60B adresowane są do małych firm oraz oddziałów i biur pracy zdalnej. Mogą być też wykorzystane jako sprzęt abonencki przez dostawców usług internetowych... (info)


Świętuj razem z nami!

Świętuj razem z nami! [31.07.2007] W lipcu portal ByćKobietą.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji zaprasza wszystkich do udziału w urodzinowym konkursie! Wygraj fantastyczne nagrody i Świętuj razem z nami!.. (info)


Polskie smaki marki „ROLNIK”. Delikatne klopsy w kapuście

Polskie smaki marki „ROLNIK”. Delikatne klopsy w kapuście [31.07.2007] Nowe danie Rolnika - klopsy w kapuście to smakowita kompozycja wysokiej jakości mięsa drobiowego, wartościowych warzyw oraz starannie dobranych przypraw i dodatków... (info)

Przepis na nowoczesny biznes [31.07.2007] Naszą rzeczywistość biznesową budują nie tylko korporacje i wielkie przedsiębiorstwa. Oblicze polskiej gospodarki, w dużej mierze zmienia się dzięki firmom średnim i mniejszym, które coraz częściej zarządzane są na najwyższym europejskim poziomie... (info)


Profesjonalny instalator – ważny element Twojego ogrzewania

Profesjonalny instalator – ważny element Twojego ogrzewania [31.07.2007] Sprawna instalacja centralnego ogrzewania, prawidłowo funkcjonujące grzejniki i system ogrzewania podłogowego - to wszystko zapewni nam wyłącznie profesjonalny instalator... (info)


Najlepsi docenieni!

Najlepsi docenieni! [31.07.2007] W czerwcu bieżącego roku firma Armstrong, producent sufitów podwieszanych, po raz kolejny zorganizowała spotkanie dla swoich najlepszych firm wykonawczych... (info)


Elektroniczny pomocnik architekta

Elektroniczny pomocnik architekta [31.07.2007] System Solutions to kompendium wiedzy na temat 50 systemów sufitów podwieszanych Armstrong. Skierowany jest głównie do architektów i projektantów, których może wyręczyć, bądź zainspirować w procesie projektowania wewnętrznej przestrzeni obiektu... (info)


Współpraca buduje.

Współpraca buduje. [31.07.2007] Luminarze gospodarki rynkowej podkreślają, że dobry i trwały biznes buduje się wtedy, gdy korzyści czerpią obie strony. Przykład firmy Röben i miasta Środa Śląska ukazuje, że drugą stroną czerpiącą pożytki z biznesu może być lokalne społeczeństwo.... (info)


Ceramiczny design

Ceramiczny design [31.07.2007] Od marzeń o własnym domu do momentu zmiany adresu droga dość daleka. Mnóstwo czasu i energii pochłania wybór projektu, bo przecież dom musi być i funkcjonalny, i ładny. Musi mieć to „coś”. W myśl zasady: pokaż mi jak mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś... (info)


Cegły zamiast tynku

Cegły zamiast tynku [31.07.2007] Wybierając materiał zwieńczający elewację budynku należy brać pod uwagę nie tylko koszt jednostkowy surowca, ale także koszty związane z eksploatacją domu w następnych latach... (info)


Romantyczna kolacja we dwoje

Romantyczna kolacja we dwoje [31.07.2007] Chcesz miło zaskoczyć ukochanego? Dobrym sposobem na sprawienie mu przyjemności będzie własnoręcznie przygotowana, romantyczna kolacja w blasku świec... (info)


Panda NanoScan kompatybilny z Vistą i Firefoksem

Panda NanoScan kompatybilny z Vistą i Firefoksem [31.07.2007] Najnowszy skaner antywirusowy online Panda NanoScan jest kompatybilny z Windows Vista oraz przeglądarką Firefox. Narzędzie korzysta z systemu „zbiorowej inteligencji antimalware” i wykrywa już ponad milion złośliwych programów... (info)

Wirusy na wesoło? [31.07.2007] Związkowiec, tropiciel, dziennikarz, plotkarz. Nieśmiały, zwodniczy, gaduła. Czasem śmieszne, czasem dziwne – wszystkie groźne! Laboratorium Panda Software przedstawiło najciekawsze złośliwe kody wykryte w pierwszej połowie 2007 roku... (info)


Lato z wirusami

Lato z wirusami [31.07.2007] Panda Software ostrzega – przed wyjazdem na wakacje zabezpiecz laptopa przed infekcją, a planując podróż sprawdź, w których krajach istnieje największe ryzyko zarażenia komputera. Nie zapomnij wziąć ze sobą aktualnego programu antywirusowego... (info)


Bezpieczny przesył danych w Windows Vista

Bezpieczny przesył danych w Windows Vista [31.07.2007] Specjalistyczny klient VPN IPSec Client od Funkwerk-EC zapewnia bezpieczny transfer danych w firmowej wirtualnej sieci prywatnej i jest kompatybilny z Windows Vista.. (info)

Metrohouse od roku na rynku [31.07.2007] Agencja nieruchomości Metrohouse weszła na polski rynek rok temu. Głównym celem jej założycieli było stworzenie firmy o wysokich standardach obsługi klienta. Dzisiaj marka MH postrzegana jest jako gwarant bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji... (info)


Internetowa galeria antyków

Internetowa galeria antyków [31.07.2007] Ponad 3000 najznakomitszych antyków – od porcelany Rosenthala po oryginalne meble Biedermeiera z XIX to zbiór jakiego nie powstydziłby się żaden antykwariat... (info)


BIOPTRON-możliwość leczenia zmian martwiczych po sepsie.

BIOPTRON-możliwość leczenia zmian martwiczych po sepsie. [31.07.2007] Sepsa ( posocznica) jest to gwałtowna uogólniona reakcja zapalna organizmu na atak mikroorganizmów głównie pneumokoków i meningokoków. Często po przebytej sepsie pozostają martwicze ubytki tkanki, głównie na kończynach dolnych i górnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...