informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


Sukcesy naszych szermierzy - Katarzyny Lampkowskiej i Piotr Sadowego

Sukcesy naszych szermierzy - Katarzyny Lampkowskiej i Piotr Sadowego [31.03.2008] Rozgrywane w ostatnim czasie dwie duże imprezy szermiercze: Kontynentalne Mistrzostwa Armii (konkurs indywidualny i drużynowy), rozgrywane w Holandii oraz Mistrzostwa Polski Seniorek, rozgrywane w Śremie, przyniosły ze sobą medale dla Polaków... (info)


Fight Festival Finlandia 2008

Fight Festival Finlandia 2008 [31.03.2008] 15.03.2008 w Helsinkach odbyła się 23 edycja gali zawodowych sportów walki nazwana "Fight Festival". Odbyło się tam 12 walk, w formułach K-1, Muay Thai oraz MMA... (info)


Andrzej Deberny - przygotowania do ME w zapasach w Tampere

Andrzej Deberny - przygotowania do ME w zapasach w Tampere [31.03.2008] Już 3-go kwietnia rozpoczną się Mistrzostwa Europy w zapasach. W tym roku rozgrywane będą w Finlandii, w miejscowości Takapuna. Zapowiada się świetna impreza sportowa, która z pewnością przysporzy kibicom wielu emocji... (info)


Szotyńska w czołówce na MŚ w Takapuna

Szotyńska w czołówce na MŚ w Takapuna [31.03.2008] 20.03.2008 zakończyły się Mistrzostwa Świata w klasie Laser Radial rozgrywane w Nowej Zelandii, w Takapuna. Zawody rozgrywane mimo zmieniających się warunków atmosferycznych przyniosły wiele emocji zarówno dla zawodników, jak i kibiców... (info)


Francuskie Rendez-Vous z Dokumentem

Francuskie Rendez-Vous z Dokumentem [31.03.2008] Dyskusyjny Klub Filmowy Uniwersytetu Gdańskiego „Miłość Blondynki” oraz Ośrodek Alliance Francaise w Gdańsku prezentują nowy cykl filmowy: FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS Z DOKUMENTEM 2 KWIETNIA 2008.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 31.03.2008 [31.03.2008] Piątkowa zniżka na Wall Street i dzisiejsza przecena na rynkach azjatyckich sprawiły, że inwestorzy powitali poniedziałkowe notowania w kiepskich nastrojach... (info)

Wręczono nagrody wojewody „Laur Świętokrzyski 2007” [31.03.2008] Michał Sołowow i Radio Kielce wyróżnieni zostali „Laurami specjalnymi” przez wojewodę świętokrzyskiego, Bożentynę Pałkę-Korubę. Podczas uroczystej gali dziękowano wszystkim nominowanym i laureatom za duży wkład w rozwój i promocję regionu... (info)


Tylko dla Twoich oczu

Tylko dla Twoich oczu [31.03.2008] Wzrok, słuch, węch, smak, dotyk... Nasze zmysły. Bez którego nie wyobrażamy sobie życia? Na pewno najbardziej pragniemy patrzeć na świat. Mimo to nie dbamy o nasz skarb... (info)


Aerozole Scotch® - spraye do wszystkiego

Aerozole Scotch® - spraye do wszystkiego [31.03.2008] W ofercie firmy 3M Poland znajduje się szeroka gama produktów aerozolowych, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w konserwacji urządzeń mechaniki precyzyjnej jaki i w biurach oraz gospodarstwach domowych... (info)


Panasonic Viera – emocje, które poczujesz

Panasonic Viera – emocje, które poczujesz [31.03.2008] Panasonic wprowadza na polski rynek linię płaskich telewizorów Viera. Nowe telewizory wyróżnia imponująca jakość obrazu, szeroka gama wyświetlanych barw oraz wysoki współczynnik kontrastu, który pozwala uzyskać głęboką i naturalną czerń... (info)

mHR dla Polskiego Cukru [31.03.2008] Rozpoczyna się wdrożenie systemu informatycznego dla działów HR – mHR w Krajowej Spółce Cukrowej SA (Polski Cukier). System zostanie zaimplementowany w 18 oddziałach i centrali koncernu, a swoim zasięgiem obejmie ponad 3000 pracowników.. (info)


Serwery QNAP Turbo NAS TS-x09 razem z Joomla !

Serwery QNAP Turbo NAS TS-x09 razem z Joomla ! [31.03.2008] Producent serwerów plików, firma QNAP Systems podała informację, że serwery serii QNAP TS-x09 wyposażone będą dodatkowo w bezpłatną aplikację typu CMS - Joomla! Dzięki tej aplikacji użytkownicy serwerów QNAP będą mogli łatwo korzystać możliwości z PHP i MySQL... (info)

Impuls dla Enion Energia [31.03.2008] Zakończyło się wdrożenie systemu klasy ERP Impuls, autorstwa BPSC w spółce Enion Energia. Implementacja systemu, który objął większość procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie zajęła niespełna trzy miesiące... (info)


Jak prawidłowo pielęgnować podłogi laminowane

Jak prawidłowo pielęgnować podłogi laminowane [31.03.2008] Wybierając podłogi do mieszkania czy domu coraz częściej decydujemy się na zakup paneli laminowanych. Szeroki asortyment paneli, a także środków do ich pielęgnacji - Nano Silver - oferuje sieć RuckZuck... (info)


Rycerze: dla honoru, sławy i sprawiedliwości

Rycerze: dla honoru, sławy i sprawiedliwości [31.03.2008] Wciąż rośnie Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski. „Rycerze” to nowa propozycja portalu, dla wszystkich, którzy honor i dumę przedkładają nad bogactwo i gustują w wirtualnych walkach wręcz rozgrywanych, w czasie rzeczywistym, z osobami z całego świata... (info)

Relpol przedstawia szczegóły strategii [31.03.2008] Podstawowym założeniem rozwoju spółki w najbliższych latach jest osiągnięcie wzrostu sprzedaży przy jednoczesnym wzroście marży. Zgodnie z zapowiedziami, zarząd Relpolu rozpoczął realizację nowej strategii na lata 2008-2010... (info)


Wyniki II Otwartych Mistrzostw Łodzi w Racketlonie

Wyniki II Otwartych Mistrzostw Łodzi w Racketlonie [31.03.2008] Po dwóch dniach rywalizacji (29-30 marca 2008 r.) poznaliśmy rozstrzygnięcia II Otwartych Mistrzostw Łodzi w Racketlonie - SNG Toya Racketlon Cup 2008... (info)

Jak usprawnić działanie numerów alarmowych? [31.03.2008] MSWiA zapowiada, że do końca czerwca zacznie funkcjonować system pozwalający zlokalizować osobę dzwoniącą na numer alarmowy 112. Tymczasem problemem jest ciągle powiadomienie o zdarzeniu odpowiednich służb ratowniczych... (info)


Nowe klucze z grzechotką w ofercie Elesa+Ganter Polska

Nowe klucze z grzechotką w ofercie Elesa+Ganter Polska [31.03.2008] Elesa+Ganter wprowadziła na rynek nowy rodzaj kluczy z grzechotką (klucze zapadkowe) z wymiennymi wkładkami. Klucze są przeznaczone do wszelkiego typu regulowanych elementów maszyn i urządzeń... (info)


Nowa społeczność Krajtroterów - konkurs na start

Nowa społeczność Krajtroterów - konkurs na start [31.03.2008] Powstał nowy serwis społecznościowy dla miłosników Polski - serwis Krajtroterów. W serwisie tym można planować, opisywać i chwalić się swoimi wycieczkami po najciekawszych zakątkach naszego kraju. Z tej okazji zorganizowano konkurs na najlepszą wycieczkę... (info)

Portal www.4Girls.pl patronem medialnym CRACOW FASHION AWARDS 2008 [31.03.2008] Po raz drugi pod nazwą Cracow Fashion Awards, ale faktycznie już po raz dwunasty odbędzie się w Krakowie spektakularny pokaz młodej mody CRACOW FASHION AWARDS 2008. Niewątpliwie będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń wiosny... (info)


Nie żubrówka, a meble

Nie żubrówka, a meble [31.03.2008] Do tej pory Polska słynęła za granicą przede wszystkim z alkoholu oraz wysokiej jakości wyrobów wędliniarskich. Jednak intensywnie rozwijające inne dzidziny gospodarki, pomału zmianiają tę sytuację..... (info)


Floridral – niezbędnik wakacyjnej apteczki

Floridral – niezbędnik wakacyjnej apteczki [31.03.2008] Stosując Floridral - pierwszy preparat 2-w-1, zawierający Doustny Płyn Nawadniający oraz szczep probiotyczny LGG, można skrócić czas trwania biegunki o 2 dni... (info)

Jak się narodził Superbrand Orange? [31.03.2008] We wtorek 15 kwietnia, w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, odbędzie się kolejny wykład z serii „Geneza sukcesu tworzenia marki”... (info)

Lojalność w cenie [31.03.2008] Zmiany w polskiej gospodarce są coraz bardziej widoczne. Zmienia się również rynek pracy. Przedsiębiorcom coraz trudniej pozyskać i zatrzymać dobrych fachowców.. (info)

Nowa emalia, nowe pomysły [31.03.2008] Nowa Dulux® Emalia akrylowa do drewna i metalu pomoże przeobrazić drzwi, okna, kaloryfery, stoły, szafki, krzesła w niezwykle atrakcyjne, nowoczesne przedmioty... (info)

DrayTek polonizuje nową serię routerów [31.03.2008] DrayTek – producent sprzętu sieciowego oraz innowator technologii bezprzewodowych i VoIP – wyposażył swoją najnowszą serię routerów Vigor 2820 w polskie oprogramowanie... (info)


Masy asfaltowe z Izolacji Jarocin

Masy asfaltowe z Izolacji Jarocin [31.03.2008] Producent pap zgrzewalnych znany jest także z szerokiego asortymentu asfaltowych mas izolacyjnych. Przeznaczone są do hydroizolacji podłoży budowlanych oraz przyklejania papy... (info)


Wiosna i lato w stylu Coccodrillo

Wiosna i lato w stylu Coccodrillo [31.03.2008] Firma Coccodrillo przygotowała nową kolekcję sezonową – wiosna-lato 2008. W jej skład wchodzi 35 linii o rozmaitym charakterze. Przeważają ubrania utrzymane w stylu dziennym i sportowym... (info)


Piraci w ogrodzie!

Piraci w ogrodzie! [31.03.2008] Podczas tegorocznych targów AGROTECH w Kielcach doszło do niecodziennego zdarzenia. Wśród wystawców pojawiła się chińska firma, producent opryskiwaczy podrabiający największych światowych producentów tej branży... (info)


Irlandczycy we Wrocławiu-nie tylko Guiness i czterolistna koniczynka

Irlandczycy we Wrocławiu-nie tylko Guiness i czterolistna koniczynka [31.03.2008] W marcu w dzień Św. Patryka w Irlandii świętowało ok. 5 mln Irlandczyków, zaś poza zieloną wyspą: w USA wielkiej Brytanii, Kandzie, Australii i wielu innych krajach obchody te uczciło ok. 80 milionów Irlandczyków, bo tyle według statystyk liczy ich diaspora... (info)


Ślub w Paryżu?! Czemu nie?!

Ślub w Paryżu?! Czemu nie?! [31.03.2008] Aspire – agencja profesjonalnie zajmująca się kompleksową organizacją ślubów i wesel wprowadza super nowość do swojej oferty – śluby i wesela w Paryżu. Już teraz można zgłaszać się do konsultantek Aspire i rozpocząć przygotowania do uroczystości... (info)


Zasilacz Powerware UPS 5115-1000 VA otrzymał nagrody redkacji PC World Komputer.

Zasilacz Powerware UPS 5115-1000 VA otrzymał nagrody redkacji PC World Komputer. [31.03.2008] Firma Eaton Power Quality S.A. Oddział w Polsce ma przyjemność poinformować, że zasilacz Powerware® UPS Eaton 5115-1000 VA otrzymał dwa wyróżnienia od redakcji czołowego polskiego pisma komputerowego PC Word Komputer... (info)

Większa sieć dystrybucji certyfikatów Investor FIZ [31.03.2008] W dniach 7-22 kwietnia br. odbędzie się publiczna emisja certyfikatów inwestycyjnych funduszu Investor FIZ. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozszerzona została sieć sprzedaży do 140 punktów na terenie całego kraju... (info)

Mobijoy! interaktywnie dla MISTIQUE [31.03.2008] Agencja Mobijoy! jest autorem właśnie rozpoczynającej się akcji promocyjnej oraz witryny internetowej prezentującej kolekcję wiosna-lato 2008 nowej na polskim rynku marki bielizny MISTIQUE... (info)

Jak odpowiedzieć na „gazową ofensywę”? [31.03.2008] Kolejne wydarzenia polityczne oraz gospodarcze związane z „gazową ofensywą” Rosjan w Europie sprawiają, iż na aktualności nie tracą pytania o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju... (info)


E – jak energia

E – jak energia [31.03.2008] Kto nie idzie do przodu – ten się cofa. O tej zasadzie wiedzą bardzo dobrze wszyscy najlepsi sportowcy. Aby jednak dokonywać systematycznych postępów - musimy wystawiać swój organizm na coraz cięższe próby. Skąd wziąć na to wszystko siły?.. (info)


Nowość! Artelit Professional RC-001 – Profesjonalna naprawa pęknięć w podłożach

Nowość! Artelit Professional RC-001 – Profesjonalna naprawa pęknięć w podłożach [31.03.2008] Artelit Professional to systemy cenionych przez fachowców produktów chemii budowlanej do parkietów oraz wykładzin. Ostatnio oferta została wzbogacona o żywicę naprawczą dwuskładnikową służącą do wypełniania pęknięć w podłożach - Artelit Professional RC-001... (info)


Ocalić młode talenty

Ocalić młode talenty [31.03.2008] Kiedy 12 letni Szymon siada do fortepianu - trudno wyobrazić sobie, by tak drobny chłopiec mógł wydobyć z niego jakiekolwiek dynamiczne dźwięki. Jednak już po paru chwilach..... (info)


Jeden procent – dużo dobrego?

Jeden procent – dużo dobrego? [31.03.2008] Przeciętny Polak o Organizacjach Pożytku Publicznego wie dwie rzeczy – że istnieją, i że pomagają potrzebującym. Jak wygląda ta pomoc w praktyce – wie jednak niewielu... (info)


Książka na wiosnę!

Książka na wiosnę! [31.03.2008] Portal ByćKobietą.pl oraz Wydawnictwo W.A.B. zapraszają do udziału w wielkim książkowym konkursie „Książka na wiosnę!”. Wygraj zestaw bestsellerów Wydawnictwa W.A.B! W skład zestawu wchodzi aż 5 nowości rynkowych! Zapraszamy do zabawy!.. (info)

Tradycja na podłodze [31.03.2008] Deska podłogowa sosnowa, produkowana przez Tartaki Burkietowicz, to ekskluzywna podłoga w rozsądnej cenie. Na długość cięta jest według życzenia klienta... (info)


5. Festiwal Filmowy Planete Doc Review w Kinotece i wirtualnym kinie iplex.pl

5. Festiwal Filmowy Planete Doc Review w Kinotece i wirtualnym kinie iplex.pl [31.03.2008] Tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego Planete Doc Review można obędzie obejrzeć nie tylko w warszawskiej Kinotece, ale także na monitorach swoich komputerów. Od 9 -18 maja festiwalowe projekcje będą wyświetlane w wirtualnym kinie na stronie www.iplex.pl... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...