informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Okazyjne zakupy przed zimowym wyjazdem

Okazyjne zakupy przed zimowym wyjazdem [31.01.2008] To już ostatnie chwile na decyzję w sprawie kończącego sezon zimowy wyjazdu w góry lub na narty. W ramach przygotowań warto udać się na zakupy do sklepów sportowych Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, w których ceny obniżono nawet o 75%... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 31.01.2008 [31.01.2008] FED nie pomógł bykom. Ostatnia sesja w tym miesiącu zakończyła się spadkiem wszystkich indeksów. Indeks WIG20 stracił na zamknięciu ponad 2%. Mniejsze spadki zanotowały spółki małe i średnie, indeksy mWIG40 oraz sWIG80 straciły blisko pół procent... (info)


Nowe opakowanie ginu Bombay Sapphire

Nowe opakowanie ginu Bombay Sapphire [31.01.2008] Bombay Sapphire, jeden z najbardziej znanych ginów na świecie, od lutego 2008 roku dostępny będzie w nowym, eleganckim opakowaniu. Subtelne, szafirowe pudełko podkreśla oryginalny styl i prestiż marki... (info)

Cztery miliony złotych dla FRU.PL [31.01.2008] FRU.PL, serwis oferujący bilety lotnicze, a wkrótce także miejsca w hotelach oraz wynajem samochodów przez Internet, pozyskał inwestora. W zamian za 35% udziałów, Fundusz Private Equity Tar Heel Capital zainwestuje we FRU.PL 3,8 mln złotych (1,1 mln euro)... (info)


Atrakcji nie zabrakło

Atrakcji nie zabrakło [31.01.2008] Wszyscy zainteresowani ofertą firmy Röben, mogli się z nią osobiście zapoznać na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2008. Wśród producentów cegieł i dachówek, Röben był tam jednym z głównych wystawców.. (info)


Gazela Biznesu 2007 dla Profim

Gazela Biznesu 2007 dla Profim [31.01.2008] Firma Profim po raz kolejny została laureatem prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”, organizowanego przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. Tytuł ten przyznawany jest najszybciej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom... (info)


Podziękowanie za odwiedzenie stoiska firmy Maxibit Polska podczas targów OME

Podziękowanie za odwiedzenie stoiska firmy Maxibit Polska podczas targów OME [31.01.2008] W dniach 23-25 stycznia 2008 r. w kompleksie wystawienniczym EXPO XXI odbyły się I Międzynarodowe Targi Reklamy Out of Home i Poligrafii Reklamowej OUTDOOR&MEDIA EXPO... (info)


Domalux po raz czwarty zostaje Budowlaną Marką Roku

Domalux po raz czwarty zostaje Budowlaną Marką Roku [31.01.2008] Domalux, już po raz czwarty z kolei, znalazł się na pierwszym miejscu w Rankingu Marek Budowlanych, w kategorii Lakiery, w roku 2007. Ranking ma a celu wyróżnianie każdego roku wiodących marek budowlanych obecnych na polskim rynku... (info)


Internetowy sklep www.eAPro.pl – Źródło kompleksowych rozwiązań dla automatyki

Internetowy sklep www.eAPro.pl – Źródło kompleksowych rozwiązań dla automatyki [31.01.2008] Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do korzystania z naszego serwisu www.eAPro.pl Naszym celem jest dostarczenie wygodnego narzędzia, za pomocą którego znalezienie i zakup produktu jest kwestią kilku prostych kliknięć myszką... (info)

Familiada One-2-One. Popularny teleturniej w nowej interaktywnej formule. [31.01.2008] Jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowany w TVP2 od lutego umożliwia telewidzom SMS-owe typowanie prawidłowych odpowiedzi. Rozszerzenie formuły programu przygotował One-2-One Media Solutions... (info)

Nowe robaki na walentynki [31.01.2008] Laboratorium PandaLabs, specjalizujące się w wykrywaniu i analizie złośliwych kodów ostrzega: w elektronicznych walentynkowych kartkach mogą kryć się groźne robaki Nuwar.OL oraz Valentin.E... (info)


Logo.wp.pl

Logo.wp.pl [31.01.2008] Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis usługowy. Pod adresem logo.wp.pl można zamówić elementy identyfikacji wizualnej firmy, w tym kluczowy – logo. Witryna powstała z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach... (info)

APC w zarządzie organizacji Blade.org [31.01.2008] Doświadczenie firmy w zakresie zasilania, chłodzenia i zwiększania sprawności energetycznej systemów informatycznych zapewni zarządowi Blade.org nowe możliwości edukacji i promocji serwerów kasetowych.. (info)

Oracle liderem na rynku wbudowanych baz danych według IDC [31.01.2008] Jak dowodzą badania rynku przeprowadzone przez firmę analityczną IDC, firma Oracle zajmuje pozycję lidera na światowym rynku wbudowanych systemów zarządzania bazami danych (Embedded DBMS)... (info)


Środowisko: integralna część biznesu

Środowisko: integralna część biznesu [31.01.2008] LeasePlan Fleet Management (Polska) współorganizatorem i partnerem merytorycznym CEO Forum „Środowisko: integralna część biznesu.” Gościem specjalnym tego wydarzenia Adam Werbach, światowej sławy ekspert w dziedzinie ekologii w biznesie... (info)

MAN Roland Polska Sp. z o.o. nowym klientem LeasePlan Fleet Management [31.01.2008] LeasePlan świadcząca usługi leasingu samochodów i zarządzania flotą samochodową, stale powiększa liczbę swoich klientów. Do ich grona dołączył światowy lider w produkcji maszyn rolowych oraz arkuszowych maszyn drukujących - MAN Roland Polska Sp. z o.o... (info)

Kierunki rozwoju branży CFM w Polsce [31.01.2008] Jak wyglądał rynek zewnętrznego zarządzania samochodami flotowymi w Polsce w 2007 roku? Jakie są perspektywy rozwoju branży CFM w naszym kraju na najbliższe lata? Specjaliści LeasePlan podsumowują 2007 rok i wskazują na możliwości rozwoju tego rynku... (info)

Marka Dulux® doceniona przez fachowców [31.01.2008] Już po raz 4. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku zorganizowało Ranking Budowlanych Marek Roku. Marka Dulux® została laureatem konkursu aż w dwóch kategoriach produktowych... (info)


Pasy, paski, paseczki...

Pasy, paski, paseczki... [31.01.2008] Pionowe i poziome. Szerokie lub wąskie. Pomysłów na zastosowanie pasów na ścianach jest całe mnóstwo. W zależności od upodobań zawsze dobierzemy odpowiednie paski do danego wnętrza. Moda na nie jest uniwersalna. Dlatego warto się z nią zapoznać bliżej... (info)

Deszcz nagród dla Konica Minolta [31.01.2008] Firma Konica Minolta otrzymała na przełomie 2007 i 2008 roku 5 nagród poświadczających wysoką jakość i niezawodność oferowanych urządzeń. Wyróżnienia zostały przyznane przez dwa niezależne zespoły analityków: BLI i BERTL... (info)


Podłogi i drzwi wewnętrzne – jak dokonać trafnego zakupu?

Podłogi i drzwi wewnętrzne – jak dokonać trafnego zakupu? [31.01.2008] Zakup paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych to zazwyczaj inwestycja na lata. Ważne zatem, aby dokonać trafnego wyboru i nie narazić się przy tym na niepotrzebne nerwy czy rozczarowanie... (info)


Panele podłogowe Lapacho Negro – harmonia egzotycznego piękna i sił natury

Panele podłogowe Lapacho Negro – harmonia egzotycznego piękna i sił natury [31.01.2008] Lapacho Negro z kolekcji Presto Structure firmy Classen zawdzięcza swój fantazyjny charakter niezwykłemu połączeniu brązowo - czekoladowych pasów, miejscami poprzeplatanych czarnymi jak heban smugami... (info)

Kaspersky Internet Security 7.0 "Najlepszym produktem roku 2008" we francji [31.01.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że popularny francuski magazyn PC Achat przyznał programowi Kaspersky Internet Security 7.0 wyróżnienie "Najlepszy produkt roku 2008" w kategorii zintegrowanej ochrony komputerów PC... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...